חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

טור אישי מאת גרי רויף באתר ערוץ הספורט 03.09.06


מופעי ה-WWE בוטלו!

ספק גדול שה-WWE יחזרו לארץ בשנים הקרובות

ה-WWE היו אמורים לנחות בארץ בסוף יולי. אולם, עקב המלחמה הם דחו את ההופעות לאמצע ספטמבר. הפעם לא מדובר בדחייה – ההופעות בוטלו! משרד הכרטיסים כבר החזיר את הכסף למעריצים.

מתברר שרוב העובדים ב-WWE כבר ידעו שהארגון לא יגיע לארץ בספטמבר, וזאת למרות הודעות ה"דחייה" באתר הרישמי שלהם ובאתר של משרד הכרטיסים. בהנהלת ה-WWE כבר ידעו שהם לא יגיעו אחרי הדחייה הראשונה. העובדה שלא יצא שום פרסום בארץ לקראת ההופעה ה"דחויה" מצביע על כך שגם בארץ הבינו שלא שווה להשקיע מאמץ.

אני שומע המון סיבות ותירוצים לביטול - ביטולים המוניים של כרטיסים, חוסר עניין מצד התקשורת, איומי חרם מצד ארצות איחוד האמירויות הערביות (שלהן עסקאות בשווי מיליונים עם WWE), העובדה שרוב המתאבקים מפחדים להגיע לארץ, וכמובן שיש את עניין הביטוח. אם תשאלו אותי – הם פשוט בחרו לא להגיע. היה להם כמה חודשים טובים כדי להסדיר דברים שהם לא הסדירו עד הרגע האחרון. אולי הם לא הסדירו אותם בכוונה? רק וינס יודע...

לדעתי, גם ה-WWE וגם המפיקים בארץ נכשלו במשימה. אני לא ארחיב בביקורת שלי על שני הצדדים, רק אומר שה-WWE לא הקציבו את כל המשאבים הדרושים כדי שהכל יעבור חלק. בכך הם ירו לעצמם ברגל, כי מי שנטל על עצמו את ארגון ההופעות הוא היחידי בארץ שהיה מוכן לקחת את הסיכון הענק הזה על עצמו. אני בספק שהאיש הזה ירצה לשמוע על WWE בזמן הקרוב. ואם לא הוא – אני בספק גדול עוד יותר שמישהו אחר ירים את הכפפה.

לפיכך, אני בספק גדול מאד שה-WWE יחזרו לארץ בשנים הקרובות. ומעבר לזה, אני חושב שאי אפשר לפצות אתכם, אוהדי ה-WWE, שנגרם לכם עוול כבד בשל הביטול הזה. לדעתי, רוב האוהדים שהתאכזבו הפעם כבר לא ירוצו לקנות כרטיסים להופעות של WWE בפעם הבאה, אם וכאשר תהיה פעם הבאה.

לפחות אפשר להתנחם בשידורי ה-WWE 24/7 ב-VOD של הכבלים. כולי תקווה שלפחות העסק הזה יחזיק מעמד יותר מכמה חודשים.

למרות כל הבלגן, תמיד אפשר לסמוך על ערוץ הספורט שישדר WWE כמתוכנן. ולמרות שה-WWE לא יגיעו לארץ, ערוץ הספורט יפנק אתכם בסוף השבוע בו הם היו אמורים להופיע בשידור אחד האירועים הכי גדולים של ה-WWE – "סאמר סלאם".