חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

טור אישי מאת גרי רויף באתר ערוץ הספורט 28.09.06


נאבקים על חלום
מתאבקים ישראליים לא זכו להיבדק ע"י סוכני WWE עקב ביטול הופעות

מרגע שה-WWE הכריזו על כוונתם להופיע בישראל, ראשי ההיאבקות הבידורית בישראל ניהלו איתם מו"מ כדי לזכות להיבחן מול סוכני ה-WWE. המו"מ אפילו הונצח במדור זה ממש לפני שנה.

בסופו של דבר המאמצים הניבו פירות ומנהלי ה-WWE הסכימו להקציב זמן לסוכנים שלהם בכדי שיערכו "מבדק" למתאבקים הישראליים.

המתאבקים החלו להתאמן לקראת מבדק פנימי מול מפיקי מופעי ה-WWE בישראל לפני שיגיע המבדק האמיתי מול סוכני ה-WWE.

המבדק הפנימי התקיים מול מפיקי המופע בישראל, אלי האנה שבא לבקר, וגם צוות חדשות של ערוץ 2 שבא לסקר את המבדק והיה אמור לשדר את הכתבה לו המופעים היו מתקיימים כמתוכנן.

עבדכם הנאמן הכין במיוחד למבדק זה תוכנית אימונים דומה למבדקים שעורכים סוכני ה-WWE (לאחר בירורים עם מיטב מאמני הענף בארה"ב, קנדה ויפן) כדי להכין את המתאבקים למבחן האמיתי.

בין המתאבקים שעלו לשלב הסופי של המבדק:

שרון פלטי (שרון ה"בריון"/"עמנואל לוינגר") יוסי קלמנוביץ' (יוסי ה"שור" / אלוף "מכת מדינה" "מר וייס") אלן רצם (אלוף IPWA "הוואי" אלן / "אדם שוקן") נועם עמית (הסוכן נ') נדב רוזנפלד ("ניו-יורק" רוזנפלד /"הסמל חזי") ג'ואי טיילק נירן חדד (התליין האדום) ליאור אלזעם (ג'מפינג לי) עומרי בללי אסף אהוד עודד רוזנברג גילעד דליות אסף שטיינברג כריס קורבין

המתאבקים הישראליים הצליחו להרשים לא רק את מפיקי מופעי ה-WWE, אלא גם את אלי האנה וגם את צוות חדשות ערוץ 2.

לאחר ההכרזה על ביטול ההופעות בארץ המתאבקים התאכזבו קשות, אבל למרות שהמתאבקים הישראליים, עדיין מקווים ומאמינים שה-WWE עוד יחזרו לארץ ושהם עוד יזכו להיבחן מולם, ה-WWE מסרו לי שאין בכוונתם לערוך "מבדקים" נוספים גם אם יגיעו לארץ (ולפי חוגים פנימיים אין להם כוונות להגיע לכאן בזמן הקרוב).

למרות הכל, המתאבקים הישראליים ימשיכו להיאבק על ההזדמנות להרשים את סוכני ה-WWE ומבטיחים שיום אחד אתם עוד תזכו לראות מתאבק ישראלי ב-WWE.

שנה טובה ומוצלחת לכל חובבי ההיאבקות בישראל.

(ניתן לראות סרטון ממבחנים אלה בדף המדיה שלנו)