חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

טור אישי מאת גרי רויף באתר ערוץ הספורט 08.02.07


מכות במשיכת קולמוס

סטפני מקמהן, הבת של, כותבת ראשית, מפיקה ובמאית מספרת לנו על הדרך שעברה

הבת של וינס מקמהן ואשתו של טריפל אייץ' מספרת שהחלה לצפות בהיאבקות בגיל 3. "תמיד צפיתי בתוכניות, אבל רק ב-WWF (דאז). אף פעם לא צפיתי בארגונים האחרים, כי ידעתי שהם היוו תחרות. תמיד התגאיתי מאד במשפחה שלנו ובארגון."

בכיתה ב' היא בעטה בחברה לספסל הלימודים בגלל שלעג לאביה. אבל גם בימים אלה לא רצוי ללעוג לאביה בנוכחותה. רק שכיום במקום בעיטה ברגל אתם תזכו לבעיטה בישבן (כינוי לפיטורין).

"אני מנהלת את מחלקת הכותבים שבראשה עומד אבי. אני מסייעת בשתי החזיתות. ל-RAW ולסמאקדאון יש שני צוותי כותבים שונים. אני גם מפיקה ומביימת. לפעמים עליי גם להופיע ואז לחזור אל מאחורי הקלעים ולהמשיך לביים."

סטפני החלה את דרכה ב-WWE מגיל צעיר וחרשה כמעט על כל התפקידים עוד לפני שחגגה את יום הולדתה ה-16.

"התחלתי לעבוד בארגון בערך בגיל 12 והתמחיתי במספר תפקידים. עבדתי במרכזייה כמה שנים, ועד היום אני זוכרת את כל השלוחות והמספרים – אפילו היו לי חלומות על שלוחות אלה. עבדתי גם במחלקת כוח-אדם, תקשורת, שיווק, אירועים חיים, קידום ספיישלים (PPVs), והמדיה החדשה – אינטרנט, וגם כעוזרת מפיקה באולפני הטלוויזיה".

המשרה הזאת לא הוגשה לסטפני על מגש של כסף, כפי שהיא מספרת:

"אחרי שקיבלתי תואר וסיימתי את לימודיי במכללה, זכיתי לעבור שתי תקופות התמחות ייחודיות ביותר. התמחיתי לצדה של אמי, שהיא מנכ"לית החברה, במשך 3 חודשים. זכיתי להשתתף בכל פגישה, להאזין לכל שיחת טלפון הקשורה לעסקים, לקרוא כל מסמך שהוגש, והתאפשר לי לשאול שאלות על הכל.

ואז שהיתי חצי שנה במחיצתו של אבי. שוב, השתתפתי בכל פגישה, שיחת טלפון – ככה זכיתי ללמוד את הצד היצירתי של הענף, ופשוט התאהבתי בזה. בשום מקום אחר אי אפשר לעשות את הדברים שאני כה אוהבת, שהם לכתוב, להופיע, לביים, להפיק, ולהשתתף בשיווק ופרסום המוצר. לעבוד לצד משפחתי וליטול חלק בעסק שאני אוהבת כל כך – אין יותר טוב מזה עבורי. לפעמים זאת עבודה קשה, אבל אני אוהבת לעשות זאת. ניתן לומר שניחנתי בתשוקה גדולה לעסוק בענף נפלא זה."

אז בפעם הבאה שתראו עלילה שלא מוצאת חן בעיניכם, תדעו שסטפני מקמהן היא הכתובת.