חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

טור אישי מאת גרי רויף באתר ערוץ הספורט 15.02.07


החדשות הכי חמות

סטייסי כובשת את הוליווד, הוגאן ורסלמניה, MTV, נאצ'ו ליברה, גולדברג עצבני, פייפר מנצח את הסרטן, UFC ועוד...

סטייסי כובשת את הוליווד: סטייסי קיבלר מספרת שה-WWE תמכו בהשתתפותה בתוכנית "רוקדים עם כוכבים" (הגרסה האמריקנית) ואז הפסיקו לקדם אותה כשהיא החלה לזכות בתהילה עקב הפרסום מהתוכנית. סטייסי טוענת שבעוד עורך דינה מנסה לנהל מחדש את החוזה שלה, ה-WWE פיטרו אותה. ב-WWE טוענים כהחוזה שלה פשוט תם עם החברה, אבל סטייסי מתעקשת שהם פיטרו אותה ואמרו לה שפשוט ייתנו לחוזה שלה להסתיים ושלא ישתמשו בה יותר.

סטייסי השתתפה בסדרה "מה עובר על בראיין", שמשודרת באקסטרה הוט בכבלים, ואם הסדרה תחזור לעונה שלישית היא צפויה להשתתף גם.

ABC התרשמו מאד מסטייסי ובוחנים יצירת כמה סדרות בכיכובה. בינתיים קיבלר זכתה להשתף בסרט "The Comebacks" שייצא מאוחר יותר השנה.

האלק הוגאן – יהיה או לא יהיה ברסלמניה? התוכנית המקורית לרסלמניה הייתה להציב את האלק הוגאן כנציגו של דונאלד טראמפ (הטוב) מול נציגו של וינס מקמהן (הרע). הוגאן מנהל מו"מ עם וינס כדי לקבל עסקה יותר טובה מאשר קרב עם קאלי. הוגאן אפילו סיפר שהוא במגעים עם TNA כדי לתת למקמהן להבין שהוא רציני. האלק רוצה ממקמהן קידום קריירת השירה של בתו, ברוק, יריב יותר ראוי ברסלמניה וגם שיתוף פעולה בין WWE לתוכנית המציאות שלו "הוגאן יודע הכל". ואם בתוכנית המציאות שלו עסקינן, VH-1 אירופה שמשודרת אצלינו נמצאת במגעים מתקדמים לרכישת העונה השלישית של הסדרה. ישנן שמועות שזו תהיה בעונה האחרונה, אבל חובבי הוגאן יכולים להירגע – הוגאן כבר קיבל עוד כמה הצעות לתוכניות מציאות נוספות. אז האם נראה אותו במניה או לא? אני חושב שנראה! וזאת למרות המועות שוינס עצבני על הוגאן על כך שדיבר ברדיו לגבי המצטרפים להיכל התהילה. נדע לבטח בשבועיים הקרובים.

התוכנית ל"סאמר סלאם": ב-WWE כבר בונים תוכניות לחזרתם של DX ב"סאמר סלאם". טריפל אייץ' צפוי להתחיל להתלוצץ עם רופאיו בקרוב. צפו לפיוד (סכסוך) לוהט בין DX לאורטון ואדג' בקיץ 2007.

לוהט מרחוק: במקסיקו נקבע קרב מסכה נגד שיער בין מיסטיקו לפרו אגאייו הבן. הקרב צפוי להיערך בזמן סיבוב ההופעות של WWE במקסיקו. חובבי ההיאבקות במקסיקו באקסטזה.

מרק וג'יי בריסקו מ-ROH (הארגון העצמאי הכי מצליח בארה"ב אחרי TNA) זכו באליפות הצמדים של ארגון NOAH היפני והלהיבו את הקהל בביצועים מדהימים. אנשים רבים בענף פוסלים אותם רק על סמך התלבושות שלהם ואיך שהם נראים.

פרוייקט ההיאבקות של MTV: MTV הפיקו סדרת היאבקות בשם "Wrestling Society X". התוכנית לא צפויה להיות משודרת ב-MTV אירופה שאנו קולטים בארץ והיא גם לא צפויה להמשיך לעונה שנייה ב-MTV ארה"ב. הקרבות עצמם לא מצאו חן בעיניי (למרות שאולי אין לי זכות דיבור בנושא אחרי שהייתי מעורב ביצירת הנזק "מכת מדינה") אבל כל האלמנטים מסביב היו דווקא על הכיפק, כמו שאומרים.

TNA מול ROH: TNA מסרבים לאפשר ל-ROH ולארגונים קטנים אחרים לקבוע לכוכבים שלהם הפסדים. גם ה-WWE היו נוהגים כך בזמנם. עקב כך סאמואה ג'ו, שבנה את שמו ב-ROH, נאלץ להיפרד מהארגון. TNA לא רוצים ש-ROH יבנו את הקרבות הראשיים שלהם על חשבון כוכבי TNA חתומים.

TNA מזהירים את בילי גאן (קיפ ג'יימס): בראיון רדיו אחרון הוא סיפר שאם יקבל הצעה מ-WWE הוא ישקול אותה, אבל לא ירצה לעשות דבר שיפגע בג'ף ג'ארט (אחד הראשים של TNA). ג'יימס קיבל הזהרה על כך ו-TNA הודיעו לטאלנטים שלהם לא לדבר על העסקים של החברה בפומבי. מי שידבר ייענש בכך שלא יקבל תשלום על אירוע PPV אחד.

גולדברג עצבני על TNA: הארגון הריץ סקר וביקש מהצופים לשלוח SMSים ולנחש מי יהיה היועץ החדש של כריסטיאן. ואז המראיין זרק את השמות של גולדברג וברוק לסנר כאפשרויות. גולדברג התעצבן ונתן את דעתו על הארגון בראיון ל"מיאמי הרלד".

פייפר כיסח לסרטן את הצורה! רודי פייפר, שאובחן לפני כמה חודשים בסרטן בלוטת הלימפה, ניצח את מחלת הסרטן אחרי שסיים את טיפולי ההקרנות בשבוע שעבר. וכעת, בשעה טובה, פייפר החל לעבוד על סרט חדש ל-MTV.

WWE מחפשים לוצ'אדורים: מנסים להחתים את שוקר, מיסטיקו ואת פרו אגאייו הבן בשל הפופולריות של סמאקדאון בקרב צופים ממוצא לטיני. רבים טוענים שלמיסטיקו לא כדאי לחתום ב-WWE, כי הוא בדרך להיות אליל במקסיקו בדומה לאל סאנטו (הקדוש) ואיחו דל סנטו (בנו של הקדוש). אחרים טוענים שזה 50/50 – או שמצליחים כמו גאררו ומיסטריו, או שנדחפים לשוליים כמו רבים אחרים.

ובאותו הנושא יש לציין שבהתחלה צוות סמאקדאון רצה לבסס את דיוויזיית ה"ג'וניורס" על כל כוכבי הלוצ'אדורס, אך ברגע שסטפני מקמהן שמעה על הרעיון והפכה את זה לטלפון שבור בין כל הכותבים, זה הפך לדיוויזיית גמדים. פעם היאבקות גמדים הייתה דבר נפלא כשסקיי לו-לו וליטל ביוור היו בסביבה.

האם ואן דאם עוזב את ה-WWE? החוזה שלו מסתיים בקיץ. ה-WWE צריכים לקיים אתו מו"מ מחודש בנוגע לחוזה. ברור לי שנמאס לו מ-WWE וידוע שהוא כבר קיבל הצעות מאול ג'אפן ו-TNA. אך האם כדאי לו לעבור לשם כשהוא מתקרב לגיל 40 ובקרוב כבר לא יוכל לבצע את המהלכים המסוכנים שבזכותם הוא התפרסם? אני חושב שהוא יכול להיות מסודר אם יעבוד בחנות הקומיקס שלו וימשיך לעשות הופעות מדי חודש/חודשיים בארגונים היותר קטנים, כי ברור לי שנמאס לו מ-WWE. נחכה ונראה...

WWE לא מרוצים ממתאבקי הפיתוח: לא מרוצים מהכישרונות בליגות הפיתוח OVW ו-DSW. ראשי ה-WWE מתלוננים שהכישרונות אשר מגיעים ל-WWE הם לא ברמה שצריכה להיות. לשם כך מינו את ג'יימס טיילר ביילי כדי לצייד הכישרונות הראשי. תזכרו את השם הזה. ה-WWE מחפשים אחר שחקני פוטבול ומתאבקים חובבניים (ככה המקצועיים/בידוריים/מבוימים מכנים את מתאבקי המכללות בסגנונות יווני-רומי וחופשי) גדולים מעל 1.85 מ' ולפחות 115 ק"ג. אחד היחידים שמרוצים ממנו בפיתוח הוא קודי ראנלס, בנו הצעיר של דאסטי רודס. קודי זכה פעמיים באליפות מכללות בהיאבקות וגם למד משחק בהוליווד. עדיין, רבים טוענים שאם קודי הוא הכישרון הכי טוב בפיתוח, אז המצב של ה-WWE "על הפנים".

הבעיות בליצור כוכבים, לפי מה שמספרים ב-WWE, הן: לוינס יש כבר את החבר'ה שהוא בחר ואחרים לא יכולים להתעלם מהם, לכותבים יש את המועדפים עליהם שזוכים להכי הרבה זמן מסך, והסוכנים שברובם מתאבקי עבר לא מרוצים מהסגנונות והגישות של החבר'ה החדשים ומקשים עליהם מאד להתקדם.

תוריד כבר את השמלה! ויטו, המתאבק חובב השמלות, חוזר ל-OVW. הוא נזקק לשמלה כדי להישאר ב-WWE. אחרת לא היו מחדשים את החוזה שלו. אני חושש שהוא לא יחזיק הרבה זמן ב-OVW ושלא יהיה ל-WWE יותר מה לעשות אתו.

נאצ'ו ליברה=ג'ק בלאק=סופר קרייזי: מבולבלים? זה פשוט מאד. הכותב של RAW, בראיין גרוויץ' (ניתן לראות אותו בתמונה לצד סטפני בכתבה הקודמת) התלהב מהסרט המצליח של ג'ק בלאק "נאצ'ו ליברה" ואז הבין שיש לו מתאבק שמנמן הדומה לדמותו של ג'ק בלאק בסרט. עם הכותב לצדו, קרייזי הולך להתקדם ובגדול. צפו לכמה קטעים בסגנון הסרט.

קצר ולעניין: ה-WWE עובדים על DVD של קורט הניג ז"ל

מקמהן מנסה, ללא הצלחה, לשכנע את ברונו סאמארטינו להשתתף בהיכל התהילה

לונדון וקנדריק מחזיקים בתואר הצמדים בזמן הכי ארוך (8 חודשים) אחרי דמולישן (שהחזיקו בתואר 15 חודשים).

ה-WWE מפיקים DVD על היסטוריית ה-WCCW של האחים ואן אריק. מייקל הייז וקווין ואן אריק יהיו באור הזרקורים וגם ישתתפו בהפקת ה-DVD.

אריק בישוף שבר את ידו בשבוע שעבר במהלך תחרות הורדת ידיים.

פינלי מתאבק מול הבוגימן בימים האחרונים ומנסה ללמד אותו איך להתאבק.

המומלצים: "רויאל ראמבל" בשבוע הבא בספורט 5+. האירוע שיקבע מי יתמודד בקרב המרכזי ברסלמניה.

פריים טיים רסלינג ב-WWE 24/7 – ברט "היטמן" הארט מול ה"דיינמייט" קיד. ה קרבות ללא חוקים: UFC במגעים מתקדמים לרכישת היריבה שלה, פרייד. אם אכן זה יתבצע, ניתן להשוות את זה לרכישת WCW ע"י ה-WWE. אחרי שמירקו קרו-קופ חתם עם UFC והופיע באירוע האחרון שלהם, דיינה וייט, המנהל של UFC, מנסה להחתים גם את פיודור אמליאננקו ואת ונדרליי סילבה. הודעה משמחת לחובבי הג'אנר היא ש-UFC נמצאים במו"מ מתקדם עם אחד הערוצים הישראליים.

K-1 HEROES רוצים להריץ אירוע גדול בארה"ב במאי. בקרב המרכזי הם מעוניינים להציב את ברוק לסנר מול צ'וי הונג-מן. מקורות רבים מספרים שלסנר כבר החל באימונים לקרב.