חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

טור אישי מאת גרי רויף באתר ערוץ הספורט 25.02.07


החדשות הכי חמות

אנגל ביפן, מתאבק נוסף איננו

הוגאן לא יהיה ברסלמניה: שום דבר לא סופי, אבל לפי איך שהדברים עומדים כרגע, האלק הוגאן לא ישתתף השנה ברסלמניה. התוכנית המקורית הייתה הוגאן נגד ביג שואו כדי לשחזר את ה"באדי סלאם" שנשמע מסביב לעולם כשהוגאן הטיח את אנדריי הענק ברסלמניה 3, לפני 20 שנה. אולם, לאור פרישתו של ביג שואו (שהתקשר קודם להוגאן להודיע על כך), ה-WWE העלו בפני הוגאן את האפשרות להתמודד מול הענק קאלי. זה לא מצא חן בעיני הוגאן והוא דרש למצוא לו יריב ראוי ובנוסף ביקש יותר כסף על הופעתו, כי לטענתו כיום הוא כוכב גדול יותר בזכות התוכנית "הוגאן יודע הכל" ובדטרויט מצפים לראות אותו כי לדעת רבים ה"באדי סלאם" ברסלמניה 3 הינו אחד הרגעים הגדולים בכל הזמנים בספורט (תחרותי או לא). וזאת הסיבה למריבה בין הוגאן למקמהן - לא בגלל שהוא התקשר לתוכנית רדיו וגילה מי עלול להצטרף להיכל התהילה השנה.

המוות ממשיך להכות: רק התחלנו את השנה החדשה וכבר נפרדנו משני מתאבקים גדולים, במלוא מובן המילה. סקוטי "באם באם" ביגלו, לדעת רבים המתאבק בעל הממדים הגדולים הטוב בכל הזמנים (ראו כתבה קודמת), ומייק "אוסום" אלפונסו ששלח יד בנפשו, אשר במשקל 125 היה מבצע מהלכים אוויריים שהיו גורמים לריי מיסטריו להתגאות. נביא פרטים נוספים על מותו של אוסום בשבועות הקרובים.

קרוב רחוק: פסייקוזיס חזר לארגון AAA המקסיקני בתחילת החודש בתור "ניצ'ו" כששיתף פעולה עם "קרייזי בוי" נגד סייקוזיס, גרסת AAA וריי מיסטריו האב (דודו של ריי שלנו).

בארגון WWC הפורטו ריקני של קרלוס קולון (אביו של קרליטו) בילי קידמן עשה רושם מעולה על חובבי ההיאבקות המקומיים בקרב מול ברונקו. לפי הדיווחים, קידמן היה בכושר מעולה.

DSE, חברת האם של פרייד, מנסה להתנער מארגון ההיאבקות שלה, HUSTLE – לא מדובר בעלילה. נבוהיקו טקדה (הזכור לנו מה"בושידו") שמגלם את הנציג של DSE הודיע על כך שהוא רכש את HUSTLE ויעשה שינויים לפי רצונו – כאן מדובר בחלק עלילה. יש חברות רבות, כולל UFC, המנסות לרכוש את פרייד ואף אחת מהם לא מעוניינת להמשיך את HUSTLE, כי שנראה שבקרוב רוב מתאבקי הארגון יהיו מחוסרי עבודה.

אול ג'פן מציגים לאחרונה שיתוף פעולה בין 3 מתאבקי סומו בצעירוצים: אקבונו, אראייה וסומו ריקישי (לא פאטו שאנו מכירים), כשהאחרון הוא דמות של לוחם סומו לכל דבר. אני כותב על כך כי לפני עשור לא היו מעזים להעלות דמות של לוחם סומו במבוימים כי זה היה נחשב לחוסר כבוד. כנראה שבימים אלה המבוימים ביפן יעשו הכל בשביל קצת תשומת לב.

ב-18 לפברואר קורט אנגל הופיע לראשונה ביפן בקרב עם יוג'י נגטה מול ברנרד הענק (איי-טריין) וטייסון טומקו. הסוף ראה את קורט מבצע את נעילת העקב שלו על ברנרד בזמן שנגטה מכניע את טומקו עם נעילת נגטה 2 שלו (הידועה ביפן לא פחות מהנעילה של אנגל). הביקורות הללו את הקרב ובמיוחד את אנגל. סיימון אינוקי, הבוס של ניו ג'פן, הביע התעניינות להחזיר את אנגל להופעות בעתיד. למרות הביקורות והפרסומים, אנשים בתוך הארגון מספרים שאינוקי לא מרוצה מכמות הקהל שהגיע כדי לראות את קורט אנגל.

הטירונים של ניו-ג'פן, טטסויה נאיטו ומיטסוהידה הירסאווה זכו לקרב בטלוויזיה ועשו רושם מעולה. הביקורות שבחו את קזואו יאמאזקי (כן, מה"בושידו") וחבריו שעשו עבודה מצוינת באימון הטירונים הנ"ל. קרבות הטירונים מאופיינים בכך ששניהם מגיעים לבושים בנעליים ומכנס שחורים, מבצעים "באדי סלאמים", "בוסטון קראבים" והרבה הכנעות עם הפסקות עקב נגיעה בחבלים. לפי הביקורות ביפן, צפו עתיד מזהיר לנאיטו.

TNA לא דואגים למתאבקים: מתאבקים הנפצעים במהלך עבודתם עבור TNA נאלצים לשלם את ההוצאות הרפואיות בעצמם. רון קילינגס, שנפצע בברכו קיבל מקדמה מג'ף ג'ארט, אבל יידרש להחזיר את החוב במהלך השנה הקרובה.

קצר לעניין: גרייט סאסקה הכריז שירוץ למשרת המושל של מחוז איוואטה.

בראיין נובס מהנאסטי בויז נבחר להנחות תוכנית בסגנון "השופטת ג'ודי" רק לפשוטי העם. בהתחלה רצו את ג'ים דאגן לתפקיד, אבל הוא חתם עם ה-WWE לפני שזה יצא לפועל.

טריש סטרטוס נבחרה לאישה הסקסית של טורונטו לפי ה"נשיונל פוסט" הקנדי.

קן שמרון יגלם את "מקס" בסרט על MMA ואומנויות לחימה "לא נכנע" (Never Submit). ג'יימס הרגוט יפיק וצ'אנג לי יככב.

ואן דאם לעג לאחרונה למנהל מחלקת הטאלנט של ה-WWE אחרי שהאחרון אמר שאף אחד מהמתאבקים לא יוכל יותר לצאת להתאמן במכוני כושר במהלך הופעות. אל תצפו לראות את ואן דאם מנצח בזמן הקרוב...

ה-WWE אסרו על מונטי בראון להשתמש בגרסה שלו של ה"ספיר" בגלל שהמהלך כה מזוהה עם עבודתו ב-TNA. לטענת רבים זהו מהלך מגוחך, שכן זה כמו לאסור על גולדברג להשתמש ב"ספיר" שלו וב"ג'קהמר".

ה-WWE לא התרשמו מהארי סמית', בנו של הבריטיש בולדוג, שהתנסה ב-RAW כמה חודשים. וכעת שלחו אותו לליגת הפיתוח OVW. עדיין רואים בו פוטנציאל גדול וימשיכו לטפח אותו.

ב-WWE עצבניים על כך שקרבות האגרוף ב-HBO והקרבות ללא חוקים של UFC מכסחים אותם ברייטינג.

ברוק הוגאן עוברת ללוס אנג'לס. ישנן שמועות שבעונה הרביעית של "הוגאן יודע הכל" נראה את ניר וברוק פחות ומתאבקי עבר יותר.

קרבות ללא חוקים: אד פישמן מבעלי "פייט נטוורק" הודיע בראיון שהוא אכן במו"מ לרכישת פרייד. אולם, נובויוקי סקקיברה, ממנהלי פרייד, מתעקס שהארגון אינו עומד למכירה.