חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

רויף רפורט 04.07.2003 - מאת גרי רויף


חדשות WWE ומבויימים

ליטה פתחה חברת צדקה משלה לחיות. Amy Dumas Operation Rescue & Education או בעברית, מבצע הצלה וחינוך של איימי דומאס. מי שראה קונפידנשל לפני כמה חודשים, בזמן שהיא החלימה מהניתוח צוואר שעברה, היא הגיעה כל יום כדי לעזור לטפל בחיות בבתי מחסה לחיות בצפון קרוליינה. כל הכבוד לאיימי. אחרי כמה הערות מפייפר בתוכנית HBO על מוות המתאבקים ב- WWE בנוגע לשימוש בסמים, פייפר פוטר מה- WWE. לפייפר שלא כל כך הסתדר עם העובדים מאחורי הקלעים אחרי שחזר כנראה לא היה אכפת שיפוטר. לדעתי לא הייתה סיבה לפטרו כי הוא לא אמר משהו שאנו לא יודעים, ומקמהן ידע שלתת לפייפר לדבר על הנושא הכאוב הזה בשבילו (פייפר) כל המחסומים יעופו ופייפר ידבר על הכל וכל דבר, דבריו גם הוצאו מהקשרם אם אתם שואלים אותי. בהופעות בית פייפר היה אמור להופיע אבל בגלל שפוטר, ברודר לוב (אח אהבה) - ברוס פריצ'ארד, חבר בצוות הכותבים וסוכן נסיעות לקח את מקומו של פייפר. לדעתי מקמהן שיחק אותה בתוכנית של HBO, אף אחד לא מצליח לעצבן את ווינס, אלא אם כן זה מר. מקמהן, אז זה סיפור אחר.

היו שמועות ברשת שטריש סטרטוס תהיה הדיווה הבאה לככב בדפי PLAYBOY, ובכן אני יכול לחנוק ולזרוק את השמועה הזאת מהחלון, כי היא לא נכונה ואין לה כלל בסיס.

פול אורנדורף הודה ברדיו השבוע שכל חייו סבל מ"מניה דפרסיה"(דכאון מני / הפרעה ביפולרית), שבגללה לא הבין למה היו לו מצבי רוח שונים במשך היום.

השמועות שביל גולדברג רוצה לעזוב אם לא יזכה בתואר ב- SUMMER SLAM כלל אינן נכונות. גולדברג לא ביקש לזכות את התואר, הוא ביקש תוכנית עם HHH ולראות את תגובת המעריצים כמה פעמים לפני שהם נכנסים לתוכנית רצינית, ולפי תגובת המעריצים לדעתו ה- WWE צריכים להחליט.

לחצו כאן לראות תמונת מעצר של שון מייקלס. לפי התמונה המעצר התבצע ב- 89 בלואיוויל, קנטקי. לפי מה שאני זוכר, שון נעצר בגין נסיעה תחת השפעת אלכוהול.

מה הכי חשוב היום ל האלק הוגאן? ובכן, בתו ברוק, מנסה להיות הבריטני ספירס הבאה (כן, לצערי לא אבריל לווין או מישל ברנץ') ואבא טרי רץ ממפיק למפיק ומנסה לארגן לבתו את הקריירה. הסיפור האמיתי מאחורי העזיבה של הוגאן: ההתחייבות שלו ל- WWE הסתיימה. הוא ווינס סיכמו שיהיה הכי טוב אם יעבדו על המעריצים שוב וכך ישאירו את הפיוד ביניהם פתוח. ביום שלישי הוגאן היה אמור להגיע להקלטות ווינס היה אמור לפטר אותו שם אחרי שהראה לו את התמונות מ MSG בהם הוגאן חושף את פרצופו (לפי העלילה אם מקמהן מוכיח שמר. אמריקה זה הוגאן אז הוא מפטר את אמריקה) אבל אחרי שהוגאן כבר התחיל "לעבוד" ברדיו שנמאס לו מ- WWE וכו… ווינס החליט שיהיה עוד יותר טוב אם הוגאן בכלל לא יופיע. שניהם הסכימו שכמה חודשים לפני רסלמניה, הוגאן יחזור ועד אז יהיה לו זמן לעשות מה שהוא רוצה. ברדיו הוגאן נתן לבאבה(המראיין) תסריט בו רצה שבאבה ישאל אותו את כל השאלות שעליהן נכתבו באינטרנט, כמו האם עזב בגלל שלא היה מרוצה מהתשלום שקיבל על רסלמניה וכו. עכשיו הוגאן במגעים עם כמה ארגונים יפניים לעשות קרב. הקרב שהוגאן הכי רוצה לקיים, זה הוא נגד בוב סאפ, שכרגע עליל ביפן ומחר(שבת) הוא יתראיין ב- TALK ASIA ברשת CNN (הגרסה הבין-לאומית).

תוצאות RAW ל- 30.06.03 גולדברג כיסח את רודני מאק שתקף אותו, סטורם שהיה אמור להתאבק נגד ביל, ברח. גייל קים עשתה את הופעת הבכורה שלה ולקחה את אליפות הנשים ב- BATTLE ROYAL עם 7 מתאבקות אחרי שהעיפה את וויקטוריה. אלוף IC כריסטיאן נגד בוקר טי על האליפות נגמר עם הצמדה(כתפיים של שניהם הוצמדו ל 3) כפולה לאחר סופרפלקס, השופט פטריק נתן את הניצחון לבוקר אבל בישוף הפך את ההחלטה וכריסטיאן שומר על התואר. ג'ריקו וטסט ניצחו את סטיינר וסטייסי אחרי שטסט ביצע PUMPHANDLE POWER SLAM על סטייסי. אורטון ניצח את דרימר עם פלייר בפינתו. אלופי זוגות, הצרפתים ניצחו את ספייק והוריקיין האלוף HHH ניצח את RVD בקרב הצמדות בכל מקום אחרי DDT על הבמה. קיין נכנס עם מגבת על ראשו והלך לבצע צ'וק סלאם על RVD אבל אז עזב אותו וביצע את התרגיל על בישוף, שולח אותו מהבמה דרך השולחנות למטה. בישוף להזכירכם איים על קיין שהוא יפוטר אם לא יופיע בתוכנית.

תוצאות SMACKDOWN ל- 03.07.03 מקמהן בא לזירה עם סייבל ואמר שיש לו הוכחות שאמריקה זה הוגאן. הוא הראה קטע אחרי שהשידור הסתיים שבוע שעבר ב MSG והראה את הוגאן מרים את המסכה. מקמהן פיטר את הוגאן. בתוכנית המקורית הוגאן היה אמור להופיע בתוכנית אבל אחרי הופעה ברדיו הוגאן אמר שהוא לא אהב איך שמשתמשים בו ולא אהב את התשלום שקיבל על רסלמניה אבל גם אמר שהוא יכול לחזור מתי שירצה. כל הפרטים ברויף רפורט היום בערב.

אחרי קצת עזרה מאנגל ולסנר(F5), זאק גאוואן הצליח להצמיד את ביג שו לאחר מונסולט על רגל אחת מהחבל העליון (הסיבה בגללה ווינס נתן לו עבודה). הוא וסטפני מנצחים. כמו כן מקמהן הכריז על קרב משולש על תואר בין לסנר, שו ואנגל בוונג'נס. נראה את האירוע בכנס שאני מקיים ב- 21 לאוגוסט. כל הפרטים בעמוד הראשי.

טאג'ירי ואדי גאררו הפסידו את אליפות הזוגות לההאס ובנג'מין כאשר דעתו של אדי הוסחה בגלל טאג'ירי שנחת לא טוב על רגלו. אדי השתגע והטיח את טאג'ירי על הזכוכית של המכונית שלהם, דרך הזכוכית.

אלוף CRUISER מיסטריו שמר על תארו נגד נאנזיו בנואה וריינו ניצחו את האחים בשאם כאשר בנואה הכניעה בילי גאן עם טורי ווילסון התקדם בטורניר אליפות US כאשר ניצח את ג'ון סינה (מה זה הפוש הזה?) A טריין כיסח את אורלנדו ג'ונסון

יפן מבוימים בית המחוקקים של מחוז איוואטה דחה בקשה של כמה מחברי הבית לאסור מ ה"גרייט ססקה" ללבוש את המסכה שלו. חברי הבית עדיין קוראים לו להוריד את המסכה. באותו הקשר, יכולה להיות סיבה אחרת למה הגרייט ססקה מסרב להוריד את המסכה! מסנורי מוראקווה(בשמו האמיתי) נחשד שהוא מופיע בכמה סרטי פורנו למבוגרים שמסתובבים ברחבי יפן. אנשים שצפו בסרט אמרו שהאיש היה עם המסכה של ססקה והמבנה היה דומה לו. ססקה בתגובה: "מי שמכיר אותי יודע, שהכלי שלי לא כל כך גדול". אני יודע שססקה היה מעורב בתעשיית הפורנו היפנית אבל אין לי שום הוכחה שזה היה אכן הוא שצולם בסרט.

ב- 21 ליולי, מסה צ'ונו יתמודד פעם אחרונה על אליפות ה- IWGP נגד יושיהירו טקיימה. ככל הנראה 2004 תהיה השנה האחרונה שלו בזירה.

יפן אמיתיים ביום שישי, ה- 25 לחודש יורוספורט ישדרו את הגרנד פרי של K-1 מפוקוקה. את האירוע מה- 29 ליולי ישדרו באוגוסט.

דיווח K-1 מסייטמה 29.06.03 בקרב מיוחד( SUPERFIGHT) הירוקי קארוסאווה ניצח את איוון סאלאוורי בהחלטת שופטים.

בקרב שבמפורש היה מבויים כ SPECIAL ATTRACTION כשצוות בוב סאפ(BEAST) מתמודדים נגד צוות היפנים, מונטויה סילבה הענק(צוות סאפ) נפסל כאשר סילבה הוריד את מוסשי והתחיל לחבוט בו ממצב של SIDE MOUNT שאסור בחוקי K-1. אני לא בטוח שמוסשי ידע שזה מה שיקרה, אבל הנהלת K-1 ובוב סאפ ידעו לפי הסימנים של השופט ואיך הכל עבד חלק. סילבה "התנצל וביקש לחזור", עבודת יחסי ציבור מעולה! מי אמר שהמבויימים זה לא טוב, רק קרב ראשון והקהל כבר רוצה לראות את סילבה, בזמן שכל האחרים לא מעניינים אותם בכלל, ואני כלול בינהם!

אריק "BUTTERBEAN" אך ניצח את יאסוקה פוג'ימוטו תוך דקה בנוק אאוט בהוק שמאלי.

האיש שלי מ NEW-JAPAN מבויימים, מאנובו נאקאנישי (אירוני שקאראסאווה באירוע, בזמן שקאראסאווה היה הכינוי של נאקאנישי ב- WCW. קאראסאווה בעיקרון היה הבמאי הסרטים הגדול בתולדות יפן) הפסיד ל - TOA תוך דקה בנוקאאוט וגם עם הוק אבל ימני. במה שכמובן, שוב, היה מבויים, שיבטה רץ לזירה והם נאלצו להפריד בין שיבטה ל TOA. בוב סאפ עצמו אמר שהוא מעוניין להתמודד נגד TOA.

פיטר אארטס ניצח את טסויושי נקסאקו בסיבוב השני עם MAWASHI (בעיטה) ימני. לתוצאות הקרבות הנוספים ולתמונות, תכנסו לפורום קרבות ללא חוקים ואמנויות לחימה או לחצו על הלינק לדיווח בעמוד הראשי.

תוצאות U-STYLE של טאמורה 29.06.03 אולם עומדה סטלה היה מלא ב 1,082 צופים. האירוע היה מקביל לאירוע של K-1. חבר'ה! אני באמת ממליץ לעקוב אחר הארגון הזה, אם אתם אובים בושידו וטכניקה. אחרי שביררתי, הכללים שם מיוחדים כדי ליישם טכניקה דומה לבושידו אבל הארגון לא כולל קרבות מבויימים.

וואטורו סאקאטה ניצח את הירויוקי איטו עם חצי בוסטון. זמן: 10:23 באירוע המרכזי, קיושי טאמורה ניצח את טאקאקו פוקה ע"י נקודות (נגיעות בחבלים) דיווח מלא + תמונות בפורום קרבות ללא חוקים ואמנויות לחימה.

NEW-JAPAN הודיעו שלמרות ההפסד של מנובו נאקאנישי, הוא ימשיך להתחרות ב- K-1 וגם מתאבקים נוספים של NEW-JAPAN מעוניינים להתחרות, ביניהם: קטסויורי שיבטה, קזונרי מארקמי ומסויוקי נארוסה.