חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

רויף רפורט 27.06.2003 - מאת גרי רויף


האבקות בישראל

אחרי מו"מ ממושך עם ערוץ אגו לגבי רכישת זכויות שידור של ארגון ROH – "זירת הכבוד", הערוץ הודיע לי על כוונתו להפסיק לשדר תוכן מסוג זה ובנוסף הודיעו לי שאין בכוונתם לרכוש קלטות בושידו חדשות, לכן ככל הנראה לא נזכה לראות את וויידר נגד טקדה בבושידו אחרי הכל.

הקרב שלי נגד ג'ו טיילק על אליפות ישראל בהאבקות מקצועית יתקיים ב – 24 ליולי באולם "אילנות". כל הפרטים בדף הראשי.

הכבלים ויס מקבלים עדכונים לגבי הלו"ז של FOX SPORTS, לכן הפסקתי עם עדכונים משלי.

חדשות WWE כל הנכסים של חברת "HHG" (חברת האם של ECW) אושרו למכירה ל- WWE. הנכסים כוללים: ספריית הווידאו של ECW, זכויות לשמות של דמויות שנוצרו ב ECW, ותמלוגים ממכירת מוצרי ECW שעדיין לא שולמו. במהלך המשפט, פרשן ECW לשעבר, ג'ואי סטיילס(המעצבן) הואשם שלקח את הכספים מ ECWWRESTLING.COM לחשבונו האישי. ערך הרכישה עומד על בערך 1.3 מיליון דולר.

חבר בצוות הכותבים, כריס בל שוחרר מתפקידו. בל אשר הגיע מהארגון UPW של ריק בסמן בקליפורניה קיבל שלושה חודשי ניסיון בעבודה הנ"ל, לא מצא חן בעיני הצוות ולא כל כך הצליח להשתלב מבחינה חברתית.

תוצאות BAD BLOOD: מה 15 ליוני (ספוילר) הצרפתים ניצחו את וואן דם וקיין. רנה דופרי נהיה האלוף הצעיר ביותר בהיסטוריית הארגון בהיותו בן 19. סקוט סטיינר ניצח את טסט וע"י כך הרוויח את שירותיה הניהוליים של סטייסי קיבלר. בוקר טי נפסל נגד כריסטיאן ששמר על התואר הבין יבשתי. גולדברג כיסח את כריס ג'ריקו טריפל אייץ' שמר על תוארו כאשר ניצח את קווין נאש עם מיק פולי בתפקיד השופט המיוחד. ריק פלייר ניצח את שון מייקלס כאשר רנדי אורטון התערב לטובתו של פלייר. אחרי האירוע, שון אמר שלדעתו הקרב היה צריך להמשך יותר זמן, ההערה כנראה לא ישבה טוב עם מישהו מההנהלה והכתבה הוסרה מהאתר. בתחרות של אוסטין נגד בישוף, מאי יאנג בת ה- 80, עשתה לבישוף מתיחה, כאשר היא ביצעה את תרגיל ה BRONCO BUSTER ובתחתוניה עוגה אמיתית.

בית המשפט סירב להרשות לחברת וויאקום לשנות את שם רשת "TNN" ל - "SPIKE TV". השימוע הבא נקבע לאוגוסט 18, ספייק לי שילם 500,000$ דמי ערובה. אם לי יפסיד, הוא יצטרך לשלם 2.5 מיליון $ לוויאקום. . בינתיים ה WWE הסירו כל תוכנית לקדם את ספייק דאדלי מחשש לתביעה נוספת.

זאיין ברסלוף, מי שקידם הרבה רסלמניות וכמעט את כל הופעות הבית של WCW, נפתר השבוע, אחרי שהיה בתרדמת לאחר שנפגע בתאונת דרכים בחודש שעבר.

WWE הפסידו 8.9 מיליון $ עקב סגירת ה "WORLD" בניו-יורק ; לינדה מקמהן תארה את ביל גולדברג כאכזבה; ה WWE מתכננים לעשות 31 הופעות בחו"ל; רק בגלל שדוויין ג'ונסון משתמש בשם "הרוק" והסרטים בהם הוא מופיע מפרסמים אותו כך, על זה, הם משלמים 2 מיליון $ ל- WWE.

ה- WWE התחילו לקדם את רסלמניה 20, אשר תתקיים במדיסון סקוואר גארדן בניו-יורק, ב- 14 למרץ.

מלצר מדווח שרינה "סייבל" מרו ובעלה מרק מארו נפרדו. יש כמה תאוריות לעניין. רינה ומארק עובדים עלינו כדי שמקמהן יקבל את רינה חזרה. רינה נפרדה ממארק כדי להאשים אותו בתביעה נגד WWE והשתמשה בו כשעיר לעזאזל ומארק הסכים ברצון, או שהם סתם נפרדו, מה שקשה לי להאמין. אני עוקב אחריהם הרבה שנים והיה לי מזל להכיר אותם קצת אישית וקשה לי להאמין שהם באמת נפרדים.

בגופו של דייווי סמית, הבולדוג הבריטי נמצאו כמויות קטנות של מורפיום וסטרואידים. למרות זאת מצאו בגופו כמויות אדירות של הורמון הטסטוסטרון המוכל בכל סטרואיד אנבולי. הסיבה הרשמית היא "לב מוגדל". הניג, רוד ופילמן בין היתר מתו מאותה סיבה.

דיוויד שהדי, אחד המפיקים הבכירים ויד ימינו של קווין דאן, המפיק הראשי, התפטר מתפקידו בחיפוש אחר משרה נוספת, כנראה מיצה את עצמו ב WWE, למרות שכל מה ששומעים עליו זה שבחים.

"הרוק" יככב לצידו של כוכב הסדרה "JACKASS" , ג'וני נוקסביל בסרט "WALKING TALL" .

השבוע ברוק לסנר קיבל ממני הרבה הערכה כאשר סירב לקחת משככי כאבים אחרי שנפל מסירה ונחתך עמוקכאשררגלו נלכדה במדחף(פרופלר).

דון "הרוק" (המקורי) מאראקו פרסם השבוע שהוא מוכר חגורות אליפות של הארגון שלו בהוואי.

(ספוילר מרו) – גלן ג'ייקובס המסכן קיבל תספורת מהמכוערות ביותר שראיתי בשביל הדמות החדשה שלו "קיין השרוף המפחיד הרשע בלי מסכה", לפי שמועות, סיפרו אותו או יום רביעי או כמה שעות לפני שהוא יצא להתאבק. שבוע לפני כן השער עדיין היה שלו. לפי מה שמספרים, ג'ייקובס יעשה כל מה שיבקשו ממנו אבל הוא לא יוצא מהבית ללא כובע או כיסוי ראש אחר כלשהו.

יפן מבויימים סאסוקה הגדול, מי שהיה הראשון להחזיק בכל תארי אליפות JR בבת אחת, התפטר מתפקידו כנשיא MICHINOKU PRO, כדי להתרכז בתפקידו כחבר בבית המחוקקים במחוז אייוטה. סאסוקה מינה את ג'ינזאי שינזקי (מי שהיה אקושי ב WWF) לנשיא החדש.

סטושי קוג'ימה הפסיד את חגורת ה MLW למייק אוסום, השבוע בפלורידה.

טושיאדי קאוואדה יתמודד נגד קייג'י מוטו ב – 13 ליולי והמנצח של הקרב יהיה זכאי להתמודד נגד שינייה השימוטו ב – 19 לחודש על אליפות ה – TRIPLE CROWN של ALL-JAPAN.

ב- 16 ליולי, ג'אן אקיימה יתמודד נגד יוג'י נגטה על הזכות להתחרות נגד אלוף GHC של NOAH, קנטה קובשי.

ווידר חזר ליפן והתמודד נגד טקאו אומרי תחת הארגון של ריקי צ'ושו – WJ.

יפן אמיתיים K-1 בסאייטמה יתקיים ב- 29 ליוני. אני יעדכן מתי האירוע ישודר ביורוספורט. כדאי לראות, יהיה קרב עם בטרבין וגם מנאבו נאקאנישי (מי שהיה קאראסאווה ב WCW) ויהיה מעניין לראות את ההשפעה של המבויימים ב K-1, במיוחד שאינוקי עשה מסיבת עיתונאים עם נקאנישי בה בעיקרון העביר את רוח הלחימה שלו לנקאנישי. כמו כן היריב של מוסשי יהיה מונטויה סילבה מברזיל, גובהו שני מטר, 25 ס"מ.

טורניר ה MIDDLEWEIGHTS של פרייד יתקיים ב- 10 לאוגוסט. בין המשתתפים: הידקו יושידה, ריקרדו ארונייה, אליסטר אוברים, וואנדרליי סילבה, קזושי סאקורבה, קווינטון ג'קסון, הנציג של UFC – צ'אק לידל והאיש האחרון בטורניר אמור להיות מישהו מבין קיושי טאמורה, סנאה קיקוטה או מישהו ממשפחת גרייסי(ככל הנראה ראיין). רוב הסיכויים שמארגני התחרות ישימו את סקורבה נגד סילבה, זאת לפי התמונות והפרסום בעיתונים ביפן.