חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

רויף רפורט 29.01.2003 - מאת גרי רויף


נתן ג'ונס (תראו אותו השבוע ובשבוע הבא בפרומואים בפוקס ספורטס) שגובהו שני מטר ושמונה ס"מ ומשקלו 150 ק"ג, מסתבר לא רק "משחק" אותה אסיר לשעבר, אלא הוא באמת אסיר לשעבר! ג'ונס, יליד אוסטרליה הורשע בשוד מזויין בשנת 89 וישב שמונה שנים בכלא "בוגו רוד". בכלא כינו אותו ה "Colossus" או הפסל הענק וג'ונס היה ידוע לשמצה בזה שהוא היה קורע דלתות של תאי מאסר ושובר אזיקים. לפי מנהלי המקום היו חייבים להרדים אותו כדי שהוא ירגע. אם זה לא מספיק, שללו לו את הוויזה בגלל העבר שלו והשימוש בסטרואידים, מה שעוד יותר מוזר שבגלל השימוש הרחב שלו בסטרואידים הוא היה חייב לעבור ניתוח להוצאת בלוטה המשמשת נשים להנקה(כן כן, שמעתם נכון)! הוויזה כמובן חודשה כשהוא חתם עם ה WWE. ביום שני ג'ונס הופיע בהופעת הבכורה שלו ב HOUSE SHOW במילווקי וכבר הצליח לפצוע את מאט הרדי ע"י GUT WRENCH סופלקס שבוצע יותר מדי חזק עם הרדי נוחת לא טוב על העקב. ג'ונס נאלץ לסיים את הקרב עם התרגיל והלך אחרי הרדי מאד מודאג. הרדי כמובן בסדר והיה מאחורי הקלעים ביום שלישי בהקלטות סמאקדאון ונראה צולע אבל בסדר. ג'ונס בהחלט חייב לשפר את היכולות שלו אבל הוא מהאנשים שמקמהון מתלהבים מהם, לכן אני בטוח שמקמהון יעשה הכל כדי לעזור לו.

ג'סי וונטורה חתם עם רשת CNBC(שמשודרת בכבלים) לתוכנית אירוח משלו בשעה 22:00(לפי מה שאני שומע). נקווה ונחזיק אצבעות, תארו לכם תוכנית אירוח שמארחת מתאבקים כל יום ואנחנו רואים אותה בשידור חי! מתכון מנצח אם אתם שואלים אותי! וונטורה גם רמז שיהיה מעוניין לחזור להיות שדרן ב WWE. נעקוב ונעדכן.

סיד אודי(ווישז/ג'אסטיס) וויתר לפני כמה שבועות על סיקור בקונפידנשל, לטענתו אם היו מציגים את הקריירה שלו ואת הפציעה, היו מעבירים מסר שהוא גמור, לכן סירב ל WWE בתקווה לחזור בקרוב. נאחל לו החלמה מהירה ואני אישית מקווה לראות אותו מתאבק בקרוב.

מי רוצה להתחתן עם מיליונר? תוכנית מציאות חדשה בארה"ב מציגה את ג'ו ו20 בנות שאמורות להתחרות על ליבו, הבחור גר באחוזת מלכים, רוכב על סוסים, אוכל קוויאר וכו' אבל מה שהבנות לא יודעות זה שהסיבוך בעלילה זה שג'ו אינו באמת עשיר, האמת הוא רק מרוויח 19,000$ לשנה בעבודות בנייה, שכר פחות מהממוצע בארץ החלומות וכל העניין הוא, האם הבחורה שהוא יבחר בה תישאר איתו גם אחרי שתלמד שאינו באמת עשיר? נצטרך לחכות שהסדרה תגיע עלינו לארץ או לקרוא תוצאות ברשת, מה שידוע לי על ג'ו המיליונר או אוון(EVAN) מאריאוט, לפני שהוא קיבל את הג'וב בסדרת המציאות הזו, הוא למד אצל ריק באסמן (UPW קליפורניה) האבקות מקצועית. ככה זה בארה"ב חבר'ה!

במחלקת המובטלים השבוע, סקוט "רייבן" לווי(מיד חתם עם ג'ארט), קווין "ג'אסטין קרדבל" פולאקו ובארי "B2" ביוקנן. לצערי אני רואה עוד כמה בדרך החוצה.

בית המשפט העליון של מיזורי פסק על משפט בין חברת "לומר" האחראית על הציוד בו אוון השתמש בערב התאונה לבין התובעת, אלמנתו של אוון, מרטה הרט. התביעה מדברת על כך שהחברה שסיפקה ציוד לאוון חייבת לשלם פיצויים על התאונה גם כן ולא רק WWE! המשפט נקבע לספטמבר 2003, נעקוב אחר המשפט בעניין.

קן שמרוק עשה כותרות ביפן השבוע שהצטרף לרעים ב NEW-JAPAN. "צבא מקאי". שמרוק צפוי להשתתף באירוע הגדול של NEW-JAPAN ב- שני למאי. צ'ונו רוצה לעשות אירוע הצדעה לאנטוניו אינוקי שיהיה בן 60 ב 20 למאי באירוע זה. גם עושה כותרות, יוקוזונה(אלוף סומו ממונגוליה) אסשורו, נשמע עליו בשבועות הבאים.

לתשומת לבם של לקוחות תבל דיגיטל, FOX SPORTS יעלה לאוויר בעוד כשבועיים/שלוש, לכן אין צורך לנדנד לנציגי שרות הלקוחות. תודה.

מי שראה את האירוע של אינוקי, ה BOM BA YE התלונן על צלב קרס(בתמונה). ובכן בדקתי את העניין עם כל הגורמים הרלוונטיים והסמל מייצג את האות "מאנג'י" שזה מסמל את התרגיל סיום של אינוקי ה"מאנג'י גאטאמה" או אחיזת התמנון, כמו מתיחת בטן(ABDOMINAL STRETCH) רק שהוא לוחץ גם עם הרגל על ראש היריב. הסמל גם מייצג מקדש בודהיסטי אבל זו לא הייתה הכוונה של אינוקי, אלא המילה מאנג'י.

מייק "נובה" בוצ'י חתם עם ה WWE ל 3 שנים(ממה ששמעתי) ולפי השמועות הוא יכנס לדיוויזית משקל קל בסמאקדאון.

כל עליכם לעשות, זה לשלוח לי תמונות שלכם בתחפושת של אחת מהדמויות בעולם ההאבקות המקצועית(לא משנה מאיזו שנה) עם שמכם המלא וגם עם הסיפור שלכם, כדי לשכנע את הקוראים לבחור בכם. ניתן לשלוח לי את התמונות ואת הסיפורים ל hulkroif@inter.net.il וביום השני של פורים, ב 19 מרץ, אני אציג את כל המתחרים, כל אחד עם התמונות והסיפורים שלו. יהיו לכם יומיים מה- 19 למרץ(יום ד') עד ה-21 למרץ(יום ו') לשלוח לי דוא"ל עם בחירתכם, מי שיקבל הכי הרבה קולות יזכה ויקבל ממני מתנה מטעם ה WWE.

אל תשכחו לקרוא את הראיון עם ביל מודי הידוע כמנהלו של האנדרטייקר, פול ברר או כפי שהוא ידוע עכשיו, פרסי פרינגל. הראיון דף הבית.

זהירות, לפניכם מחלקת ספוילרים!

הוגאן חזר ביום שלישי(שודר ביום חמישי) בקטע מילולי עם מקמהון בו הוגאן קיבל תשואות בעמידה במשך 10 דקות שזה פשוט לא היה יאמן, במיוחד עם היותי מעריץ מושבע של הוגאן, שמחתי כמו לא יודע מה! השבוע בהקלטות סמאקדאון ווינס הודיע על רוק נגד הוגאן ב NO WAY OUT שיהיה דרך הגב במונטריאל. רוק עשה פרומו דרך לווין וזרק כמה הערות לרמוז על ה HEEL TURN שיבוא. אין לי צל של ספק שבגלל שהאירוע יהיה במונטריאל, הוגאן הולך להידפק(או מקמהון ינסה בכל מקרה) ויש לי תחושה שברט הרט יהיה מעורב כי הם נפגשו ועכשיו כולם שותקים על העניין. רוק רוצה את גולדברג ברסלמניה, כלום עדיין לא סגור,ווינס מקמהון וביל גולדברג נפגשו בשמיני לחודש בלוס אנג'לס וממה שדיווחו גולדברג עדיין לא חתם, כמובן יכול להיות שזה תכסיס כדי שנופתע, הכל יכול לקרות ב WWE כמו שאומרים! רוק דרך הגב יהיה בסרט TERMINATOR 3 של שוורצנגר עם תפקיד קטן, סרטו "הלדורדו" בקרוב בקולנוע ועכשיו הוא כנראה יחתום לעשות את הסרט "WALKING TALL" גרסה חדשה לסרט משנת 73. פה תוכלו למצוא מידע על הסרט משנת 73. כמו כן בסמאקדאון, בריאן "ספאנקי" קנדריק סוף סוף קיבל תפקיד ואחרי כל השמות שנתנו לו, התייחסו אליו בשמו האמיתי, אז נראה שהוא בדרך הנכונה.

ה WWE היו בשבת ויום ראשון במסע ליפן בו טאג'ירי התמודד נגד HHH על האליפות בקרב מצויין בו HHH ניצח את ה PEDIGREE, כפי שניתן לראות בתמונה, הנטר PUT OVER טאג'ירי בצורה משמעותית. לצערי הפוש שלו מסתיים כאן בגלל שהוא HOME BOY ביפן ויחזור למיד קארד ב SMACKDOWN. כמו כן היה קרב נהדר בין ג'ריקו ורוב וואן דאם בו ג'ריקו ניצח. WWE עשו מסיבת עיתונאים עם קייג'י מוטו וסאטושי קוג'ימה, HHH הביך את קוג'ימה כששאל "מה זה MLW?" , אחרי שקוג'ימה הודיע ל H שהוא אלוף MLW.

מגזין RAW של חודש פברואר(שניתן לקנות בסטימצקי ברחבי הארץ) נותן לסטיב אוסטין במה לספר את מה שקרה בינו לבין ה WWE. אוסטין מספר שלא מצא חן בעיניו הפרומו של רוק בו הוא אמר "אלה שלא אוהבים את העסק שיצאו ממנו". לא נראה לי שזה חלק מעלילה. אוסטין גם הזכיר שהוא לא אהב את השתלטות של HHH בפוליטיקה מאחורי הקלעים ואמר לדעתו מתאבק לא אמור להיות חלק מישיבות מנהליות בהקשר לעלילות של התוכניות. בישוף רק הודיע על חזרתו של אוסטין והרייטינג עלה מ 3.6 ל 4.1, אוסטין = רייטינג וזה רק אמירת שמו, תארו לכם את הרייטינג שהוא יביא כשהוא יבוא בכבודו ובעצמו! לחזרה של אוסטין פוטנציאל אדיר, קרב נגד HHH על אליפות העולם ברסלמניה, פיוד עם אריק בישוף שיהיה מבוסס על סיפור אמיתי בגלל שבישוף פיטר את אוסטין בשנת 94 בגלל פציעה ובגלל שלדעת בישוף לא היה ניתן לשווק מישהו עם נעליים ומכנס שחור. אני לא יודע מה איתכם אבל אוסטין נגד בישוף ומקמהון נגד הוגאן נראה לי הולך להעלות את ה WWE חזרה לפסגה!