חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

רויף רפורט 22.01.2003 - מאת גרי רויף


ערוצי זהב שכבר הוסיפו מקום ל FOX SPORTS בממירים יעלו את הערוץ או היום בערב או מחר. ערוצי זהב כבר מזמן הוסיפו מקום לערוץ ומי שמנוי לחבילת הספורט היה יכול לראות את FOX SPORTS(בלי תוכן) לכן כדאי כבר להתקשר כל מי שלקוח של ערוצי זהב ולרכוש את חבילת הספורט. עדכון קצר ל 13 בינואר. ערוצי זהב משדרים את הערוץ FOX SPORT עם WWE באפיק 56 כמו מת"ב, רק בדיגיטלי. לתבל כרגע יש בעיה עם מספר הערוצים שהם יכולים להכניס לממיר הדיגיטלי, לכן הם לא יכולים לפתוח תדר חדש ל FOX SPORTS שכבר נרכש על-ידם, הנהלת תבל אמרו לי שהערוץ יעלה גג עד סוף פברואר בגלל תהליך פתיחת התדרים, אני צופה שהערוץ יעלה בתחילת פברואר.

היום בבוקר(זמן טוקיו) תלה את עצמו נשיא פרייד, נאוטו מורישיטה. העיתונים אומרים שזה היה בגלל יחסים כושלים עם נשים אבל עם היותי מכיר את המדיניות שלו אני לא קונה את הגרסה ובטוח שבקרוב ימצאו ראיות נוספות שיבהירו את סיבת ההתאבדות. אין ספק שהוא התאבד ותלה את עצמו, אני לא רומז שיש קשר ליקוזה(שבהחלט מעורבת בעסקים של פרייד) אבל בהחלט משהו מסריח פה וזה לא באסטיון בוגר! רק לפני כמה ימים מורישיטה הכריז בשמחה על טורניר GRAND PRIX של פרייד לשנת 2003. קובויוקי סאקהביהרה, טטסטאו קאוואמורה ואנטוניו אינוקי ינהלו את החברה. אחרי שיצרתי קשר עם כמה מכרים שלי בחברה הם הבהירו לי שיש בהחלט שמועות שהם לא יודעים אם נכונות או לא שמורישיטה היה תחת לחץ עצום בגלל העסקה שנפלה עם ישראל(ספורט 5+), לפי מה שהבנתי היה גם לחץ עצום בגלל האחוזים ליקוזה ויכול להיות שמורישיטה ציפה לשלם עם הכסף של העסקה של ישראל ויכול להיות שזה קשור, אני מקווה שבשבוע הבא יתבררו יותר פרטים. עכשיו כשאישי, הבוס של K-1 הורשע בהעלמם מס והנשיא של פרייד התאבד, שתי חברות אמנויות הלחימה הגדולות בעולם בצרות וכשמישהו בצרות, מישהו אחר בבער המשאלות, והמישהו הזה, הוא לא אחר מאשר, מיודעינו החדש, קיושי טאמורה עם הארגון החדש שלו, U STYLE בשותפות עם PANCRASE וכנראה גם NEW-JAPAN. טאמורה הודיע שקרבות הארגון יהיו לגיטימיות לחלוטין. התוכנית הראשונה של U STYLE ב 15 לפברואר.

הגיעו אליי יותר מ 500 פניות מאנשים שאין להם אינטרנט בקשר ל NWA והיו מאד מרוצים, לידיעתכם הוחלט בהנהלת ה NWA לשלוח את הקטע עם החולצה של דון הריס לסטאר ולא לצנזר את זה, אני ביקשתי מהעורכים של סטאר לעשות משהו בנדון, לצערי כרגע לא הבטיחו לי שום דבר אבל העבירו לי הלאה והבטיחו תשובה בשבוע הבא.

אני מאד מתרגש לקראת הפתיחה שלי של הביה"ס הלגיטימי הראשון בארץ להאבקות מקצועית, הכל מוכן לפתיחת הביה"ס בתחילת חודש פברואר. תמשיכו לעקוב בעמוד הראשי, בקרוב מאד אני מתכוון לפרסם פרטים נוספים. זימנו אותי להתאבק בשביל אחד הארגונים הגדולים ביפן וברגע שאני ייצא לדרך עם הביה"ס בארץ, אני יראה לגבי האפשרויות והלו"ז ביפן.

בנוסף למתב, ערוציי זהב חתמו על הסעיף הסופי וגם העלו את FOX SPORTS, עכשיו מחכים שתבל יחתמו על הסעיף האחרון(הבטיחו בשבוע הבא, אז נקווה). ברגע שתבל חותמים תתכוננו למשהו גדול.

האלק הוגאן נחת היום בטוקיו והוא ישתתף באירוע WRESTLE-1 השני ב 19 לינואר. לפי הערכתי הוא וגולדברג יתמודדו נגד מוטו וקוג'ימה.

שלשום, סטיב קורינו ניצח את מסטו טנקה וזכה באליפות US של ZERO ONE. קורינו מיסמר את טנקה למזרון עם NORTHERN LIGHTS DRIVER בדקה ה 18, השנים נתנו את הנשמה בקרב. הבן של קורינו חגג איתו אחרי הקרב.

באירוע הגדול של השנה ברביעי לינואר, אלוף IWGP של NEW-JAPAN, יוג'י נאגטה הגן על תוארו בהצלחה בפעם השביעית נגד אלוף UFC ג'וש בארנט עם בעיטת עקב בקרב מצויין. יושיהירו טאקאיימה קרא תיגר על נאגטה אחרי הקרב. אינוקי רצה להביא את סטיבן סיגל לאירוע הזה אבל אחרי שסיגל חיסל את כל הצוות האימונים על אמת ולא הצליח לעשות "על כאילו" אינוקי החליט לוותר. ממה ששמעתי סיגל רצה להראות טוב ורצה מגע במכות שהביא, לצערו לא מדובר בסרטים ואין פה טייקים. כל מה שאני יכול לומר זה, מזל שהחברה שם מבוטחים ומנומסים.

האירוע הענק של אינוקי ב31 לדצמבר, ה BOM BA YE, בוב סאפ אכל את טאקיימה עם JUJIGATAME, הידקי יושידה חנק את מסאאקי סאטאקי עם גיליוטינה ומירקו קרו קופ ניצח את קזויוקי פוג'יטה עם 3-0 ע"י החלטת שופטים.

ברט הארט מדבר השבוע עם ווינס מקמהון שרוצה את ברט בתוכנית החגיגית של רו,לי יש תחושה שאם נראה את ברט בתוכנית הזו, נראה אותו גם בתוכניות הבאות. אני אישית התגעגעתי אליו. ב WWE.COM יש סקר הרגע הכי הכי מכל ה RAWאים לשנה העשירית של רו, לחצו כאן בשביל הסקר.

מקמהון הודיע שגם רוק ואוסטין יחזרו ב 2003. הודיעו רשמית שטייקר חוזר בראמבל ב 19 החודש בגימיק הישן, אני מצפה בכיליון עיניים לראות איך טייקר ישחק את הגימיק הישן בלי הקטע של השער שכאמור אמור להפחיד את היריבים ברגע שהם רואים את עיניו המתגלגלות. יהיה מעניין. לי אישית ברור שברוק לסנר יזכה בראמבל ואנגל נגד לסנר יהיה ברסלמניה, אחרי שדיברתי עם כמה אנשים, לא נראה לי שהוגאן יהיה ברסלמניה(למרות שהכל עדיין פתוח אבל לא היתה הסכמה עם ווינס אז מה 14 הוגאן כבר לא יהיה תחת חוזה ל WWE) אבל הכל פתוח לגבי ברט הארט, סטיב אוסטין והרוק.

פרי סאטרן חתם עם NEW-JAPAN והם מפרסמים אותו שאיש שאימן את ברוק לסנר.

לסיום אל תשכחו לקרוא את הראיון שערכתי עם מלכת ההאבקות, ג'ואני לאורר!