חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

רויף רפורט 14.12.2002 - מאת גרי רויף


נתחיל עם חדשות טובות לאוהדי הרסלינג הישראליים. ה NWA TNA עם ג'ארט, הניג(פרפקט), ג'רי לין, איי ג'יי סטיילס ואחרים, מגיעים ל- Star World. רק הבוקר שמת"ב אישרו את רכישת הזכויות של NWA כדי שיוכלו לשדר את התוכנית מ STAR WORLD קיבלתי אישור ממת"ב שאכן הם(NWA) מכרו את המוצר לרשת STAR. ה NWA יתחיל לשדר ברשת STAR WORLD רק בכבלים מה 17 לינואר, כל יום שישי וראשון בשעות 14:00 עד 15:00 וש.ח ב 19:30 עד 20:30. לפי מנהלי רשת STAR, הם רכשו את ה"סדרה" מהפרק הראשון, משמע שבינואר נראה את הטורניר עם הפרק הראשון(לגבי תוכן התוכנית תקראו בדף הראשי באנגלית) כמו כן לפי מנהלי רשת STAR ביום שישי וביום ראשון ב 14:00 יהיו שני תוכניות מקור שאומר שביום שישי נראה את השעה הראשונה ויום ראשון את השעה השנייה בשעות 14:00 עם שידורים חוזרים בשעות 19:30 של אותו יום.) גמר טורניר K-1 התקיים בשביעי לדצמבר שבוע שעבר ב TOKYO DOME עם נוכחות של 74500 איש שזה נוכחות הכי גבוהה בכל הזמנים ב TOKYO DOME! האירוע ישודר ביורוספורט בקרוב, תעקבו אחר העדכונים שלי.

מרטין הולם ניצח את מייקל מקדונלד, ברבע גמר: ריי ספו ניצח את פיטר איירטס בהחלטת שופטים. ברבע גמר שני: בוב סאפ ניצח את ארנסטו הוסט בנוק אאוט אחרי שהשופט מפסיק את הקרב בזמן שסאפ חובט בהוסט בפינה ועיניו של הוסט נראו רחוק מאד. לצערי סאפ לא יכל להמשיך לחצי הגמר עקב שבר בשורש כף היד.

רבע גמר שלישי: מארק הנט ניצח את סטפן לקו בנוק אאוט. רבע גמר רביעי: ג'ארום לה באנר המצויין ניצח את מוסשי אחרי שהפינה של מוסשי זרקה את המגבת, מוסשי נראה כאילו מטושטש אבל בכל זאת המשיך והמשיך. בחצי הגמר הראשון: ארנסטו הוסט(שתפס את מקומו של סאפ) ניצח את ריי ספו ע"י נוק אאוט. בחצי גמר השני: לה באנר ניצח את מרק הנט בקרב נהדר ע"י החלטת שופטים. בגמר הוסט ניצח את לה באנר ולוקח את הטורניר בפעם הרביעית.

האירוע לא רק קיבל את הנוכחות הגבוהה ביותר, הוא גם קיבל את הרייטינג, אחד הגבוהים בהיסטוריה היפנית, 28.4, עם 33.4 ברבע שעה של סאפ נגד הוסט, סאפ בהחלט הוכיח שהוא כיום אחד האנשים הפופולריים ביותר ביפן ללא ספק. החדשות היותר גדולות אחרי האירוע שהבעלים של K-1, קאזויושי אישי, נחקר תחת הזהרה ע"י התובע המחוזי של מחוז טוקיו על העלמת מס. הסכום שהעלים, משערים, עומד על כ 200 מיליון יאן(בערך 1.6 מיליון $). גם בארץ יש מכונים, למשל בראשון וקרוב להרצליה שמעלימים מס ועדיין לא עלו עליהם אבל בסופו של דבר יעלו עליהם גם כן, כי מס הכנסה זה לא משחק!

מיודעינו החדש, קיושי טמורה הכריז על פתיחת ה UWF החדש. האירוע הראשון יתקיים ב 15 לפברואר, 2003. לפי שם הארגון, PRO WRESTLING UWF JAPAN, ניתן לומר בוודאות שטמורה ילך על סגנון SHOOT מבוים חלקית ולא מתכוון להחביא את זה, כמו כן פתוח לשיתוף פעולה עם המבוימים. טמורה אמר שכפפות לא יהיה הכרחיות אבל מגני שוקיים כן.

אין הרבה סיכויים שייתנו לרוק את תפקיש VENOM בסרט ההמשך של ספיידרמן כי מחירו גבוהה מדיי לפי השמועות וגם מתוכנן לחזור ל WWE בקרוב.

בשבוע שעבר נפתר עוד אחד מהגדולים בכל הזמנים, טים וודס מי שהיה מר. רסלינג המקורי! לוודס היו קרבות קלסיים עם לו טז, ג'וני וולנטיין וגם ריק פלייר. וודס מת כתוצאה מהתקפת לב מאסיבית בביתו. יהיה זכרו ברוך.

[לחצו כאן לראות את התמונות בגודלן המקורי] פה תוכלו לראות את ברוק לסנר, RVD ובוקר טי, מי שהיו אומרים להיות יריבים, עוברים על התוכניות לקראת הקרבות שלהם בסדרת ההישרדות, כמו כן ניתן לראות את HHH מדבר על מבנה הכלוב עם אחד המרכיבים.

ארגון ה PANCRASE שנקלע לקשיים כלכליים לאחרונה, הודיע על כניסה לעולם ההאבקות המקצועית, לדעתי צעד דומה שטקדה והבושידו עשו עם NEW-JAPAN ולבסוף מתו, גורל דומה אני צופה ל PANCRASE , עדיין הודיעו שמתאבקים מקצועיים יעבדו בקרבות אמיתיים כמו שלייגר עשה עכשיו אבל עדיין כל העסק לא נראה לא כמו הצלחה. ב 30 לנובמבר, מינורו סוזוקי המצויין ניצח את ג'ושין לייגר ביוקהמה עם חניקה בקרב אמיתי. אחרי הקרב קנסקה סאסאקי הופיע, הם הסכימו לקרב ביניהם ב אירוע לשנה העשירית לארגון בסתיו הבא.

בראשון לחודש(NOAH), בהוקיידו גרין DOME, 5200 צופים באו לראות את אקיטושי סאיטו וג'אן אקיימה המצויין מגנים את תארם(זוגות GHC של NOAH) נגד ויידר וסקורפיו. הניצחון בא בדקה ה 20 לקרב כאשר אקיימה קדח את סקורפיו עם הסופר אקספלויידר. בשביעי לחודש 4,300 צופים באו לראות את אלוף ה GHC של NOAH, מיטסוהורו מיסאווה האגדי מגן על תוארו בהצלחה נגד בן זוגו לשעבר, יושינרי אוגאווה עם האמרלד פרוזן(פיילדרייבר צדדי עם הנחתה בטוחה על הראש).

בשני חודש(ALL-JAPAN), 1500 באו לאולם הרווחה של ניאגטה לראות את טאיו קייאה וסטושי קוג'ימה מנצחים את קייג'י מוטו וההפתעה שלו - אנימל מ LOD(הוא קרא לא ANIMAL WARRIOR). קוג'ימה הפתיעה בניצחונו הראשון על מוטו עם לאריאט. בשישי לחודש, האולם בודוקן של יפן בטוקיו, 9800 באו לראות את קייאה וקוגימה זוכים בליגת הזוגות, כאשר ניצחו את מסאטו טנקה ו שינג'ירו אוטני (קוג'ימה על טנקה עם לריאט). בטורניר מוטו ואנימל סיימו עם 10 נקודות ו ג'ון טנטה וטנרו גם עם 10 נקודות בזמן שקייאה וקוג'ימה סיימו עם 11 נקודות. מייק רוטונדו, סטיב וויליאמס, יוג'י אנגיו ומייק אוסום גם השתתפו בטורניר הזוגות.

בשני גם NEW-JAPAN קיימו אירוע אותו ראו 2,000 צופים. באירוע מסהיקו קאקיהרה וג'ושין לייגר ניצחו את הסטמפיד קיד המצויין ו קוג'י קנמוטו. בטורניר השלשות(התשובה של NJ לטורניר זוגות של AJ) מקבה, ריק סטיינר ו סקוט נורטון ניצחו את פוג'ינמי, צ'ונו ו טנזן כאשר סטיינר מסמר את צ'ונו עם POWER SLAM. ביום ראשון יהיה אירוע גדול של NEW-JAPAN, אותו אני יסקר השבוע.

ריקי צ'ושו מנסה להביא את הוק מ LOD לארגון החדש שלו WJ, התוכנית את צ'ושו היא לאחד את הוק עם סאסאקי בצוות ה HELL RAISERS שאנו זוכרים מיורוספורט.

ב 31 לחודש יתקיים האירוע הגדול של אינוקי - ה"בום מה יא". האירוע המרכזי יהיה קזויוקי פוג'יטה נגד מירקו קרו קופ ויושיהירו טקאיימה נגד בוב סאפ, כמובן אחרי השבר של סאפ מטורניר K-1 סאפ לא יוכל להתחרות באירוע, לכן אני מעריך שג'רום לה באנר יהיה זה שיקרע את טאקיימה.

בחדשות מעניינות לכל קוני וסוחרי הקלטות הלא חוקיות למיניהם, PRIDE זכתה בתביעתה נגד חברת הווידאו R.F VIDEO ונשיא RF VIDEO, רוברט פיינסטיין. בית המשפט פסק שפיינסטיין חייב לשלם 10 מיליון $ תוך 5 שנים כפיצויים על מכירת קלטות PRIDE באופן פירטי.

גייל קים, הבחורה החדשה של ה WWE, בהחלט מאד כשרונית ואני צופה לה עתיד. היא עבדה הארגון AWF בטורונטו תחת מסכה כ-לה פלינה. ב AXXESS של רסלמניה בטורונטו היא קידמה את ה AWF ואף ראיינה את מולי הולי בטלוויזיה הקנדית. ב 2002 היא זכתה בתואר, BREAKOUT DIVA - הכשרון החדש וה WWE בהחלט שמו לב ועין והחתימו אותה מהר לפני שמישהו אחר ישים עליה עין.

האלק הוגאן נפגש ביום שלישי עם ווינס מקמהון, לפי השמועות הם לא הגיעו לשום הסכמים, לכן אני צופה שהוגאן יופיע ביחד עם ביל גולדברג באירוע WRESTLE-2 של מוטו בינואר נגד מוטו ואנימל. הוגאן ניסה לקדם את הרעיון שלו להתאבק נגד סטיב אוסטין ברסלמניה 18 וכל ראיון ברדיו או כל פעם שהוגאן חותם על ספרים הוא מזכיר את השם של אוסטין ומזה אני יכול להסיק שהוא מאד רוצה פיוד וקרב עם אוסטין והוא לא היחיד, אני בטוח שזה קרב חלומי לא רק שלו אלה גם של רובינו! אוסטין אמור לחזור ל WWE ברויאל ראמבל לפי השמועות, מקמהון כבר אישר שאוסטין יחזור בשנת 2003 בעצמו.

מושל מינסוטה, ג'סי THE BODY וונטורה במו"מ עם MSNB לתוכנית אירוח משלו, הסיכויים הם טובים מאד.

קנטה קובשי המצויין הודיע שאקירה טאיו יהיה בן זוגו נגד מיטסוהורו מיסאווה האגדי ומסהירו צ'ונו. הקרב יתקיים במסגרת ארגון NOAH בעשירי לינואר באולם בודוקן יפן של טוקיו. צ'ונו ביקש ממוטו להתחרות באירוע הגדול של NJ ברביעי לינואר אבל מוטו סירב, מוטו אמר שהוא אמר לצ'ונו במפורש שלא יהיה חייב לו כלום אחרי שצ'ונו יעשה פרשנות באירוע WRESTLE-1 של מוטו בחודש שעבר.

אחרי שהודיע על פרישה, סקוט ביגלו הודיע שיחזור מפרישה עד סוף 2003. ביגלו בישק דעה נוספת מרופא אשר אמר לו שיוכל להתאבק עוד שנה לפחות.

ב 13 לינואר מייק אוסום יתמודד נגד קייג'י מוטו על אליפות ה TRIPLR CROWN של ALL-JAPAN. אוסום יחזור לשמו הקודם, GLADIATOR בקרוב מאד. בקרב הזה מוטו היפר את הבטחתו - לתת לטושיאקי קאוודה את הקרב אליפות הראשון.

ב 12 לחודש, באולם קרואוקן של טוקיו, חזר אייג'י איזקי והלך על קביים, 14 חודשים אחרי ששותק באותו אולם אחרי שנתח על ראשו בעת ביצוע ה QUEBRADA(הסיום של ג'ריקו).

לסיום, סטינג זכה אתמול באליפות WWA בשוויץ כאשר ניצח את לוגר ומאליס בקרב משולש.