חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

רויף רפורט 22.11.2002 - מאת גרי רויף


ALL JAPAN(מוטו) ו K-1(איצ'י) קיימו אירוע משותף - WRESTLE-1 ב 17 לחודש. לאירוע באו 12,807 אצטדיון יוקהומה. באירוע עבדוללה הקצב ניצח את מאסאאקי סאטאקה עם הנחתת מרפק. קנדו קה שין ואיש הקוף ניגו(פרודיה על מייקל ג'קסון+מוזיקת כניסה - THRILLER של ג'קסון, מתחת למסכה - קאורו אונו) ניצחו את לה פארקה וסופר פארקה קא שין הכניע את לא פארקה עם נעילת מרפק(CROSS ARM JUJIGATAME).סאם גראקראס(סאם גרקו במסכה של מיל מסקרס - אלף מסכות האגדי!) ודון קראס הבן ניצחו את טאיו קייה וקאז היישי כשקראס ביצע ראנה(פרנקנסטיינר) מהפינה העליונה. סאטושי קוג'ימה ו MY MAIN MAN הירושי הסי ניצחו את מארק קולמן וקווין רנדלמן(שניהם רקע של SHOOTFIGHTING והאבקות אמיתית) אחרי 16 דקות אחרי ש הסי מיסמר את רנדלמן עם BRAINBUSTER וקוג'ימה מייד דפק את קנדלמן עם ה LARIAT לניצחון. (חשוב חציין שהסי אימן את קולמן ורנדלמן, כולם שיבחו את רנדלמן על הקרב ה PROWRESTLING הראשון שלו). מסה צ'ונו יצא לפרשן ואמר שבא לראות את חבריו מוטו והשימוטו ואמר ש NEW-JAPAN היא מספר אחת. שינניה השימוטו ניצח את צ'וש דאמפסי עם המשולש(סאנקאקה ג'ימה), אחרי הקרב צ'ונו קרא תיגר על השימוטו לקרב בכל ארגון. ביל גולדברג ניצח את ריק סטיינר עם הספיר וה JACKHAMMER. התוכנית עוקבה ל 5 דקות שחיכו לגולדברג. גולדברג צילם סרט בקליפורניה וכמעט לא הגיעה, אבל ששמע שמוטו כבר פירסם את שמו בכל העיתונים ומוטו התקשר עליו אישית וביקש אז לא השאיר לו שום בררה, גולדברג עדיין ב HANGOVER מהטיסה הלוך ומייד שוב. באירוע המרכזי(לא על תואר ה TRIPLE CROWN של מוטו) בוב סאפ ניצח את אלוף TRIPLE CROWN של ALL-JAPAN, קייג'י מוטו אחרי 6 דקות עם POWER BOMB ואחרי זה הנחתת נגחה מהפינה העליונה. סאפ בא לצללי HOLYDAY של מדונה. התגובה ביפן הייתה שהאירוע היה יותר מדיי WWE, אבל בסדר. יועץ עלילות לטווח ארוך של ה WWE, פול גואי התפטר לאחרונה מתפקידו עקב למה שהוא קרה "אקראיות" בטיפול העלילות של ה WWE. בין הסרטים שגאוי עזר לשכתב היו "שקרן,שקרן" עם ג'ים קארי, "שוברי הללבות"(בתמונה) עם ג'ניפר לאב היואיט ולאחרונה הסרט, "תן לה סתירה - היא צרפתייה". בהחלט מראה שאין תוכניות לטווח ארוך ב WWE. מסה צ'ונו הכריז אתמול שג'וש בארנט, אלוף UFC לשעבר יתחרה באירוע השנתי הענק של NEW-JAPAN ברביעי לינואר, 2003. צ'ונו גם רוצה לחתן את ג'ואני לאורר ושון וולטמן באירוע, לא נראה לי שזה יקרה!

ריקי צ'ושו פתח ארגון חדש. ההופעה הראשונה תהיה במרץ 2003, קנסוקה סאסאקי ואטסושי אוניטה חתמו.

מזל טוב לקרן וקורט אנגל שמצפים לילדם הראשון בימים הקרובים.

אם תשחקו בסמאקדאון SHUT YOUR MOUTH עם ברוק לסנר נגד סטיב אוסטין, אז עורכי המשחק נתנו ללסנר להמשיך לכסח את אוסטין על זה שסירב להפסיד ללסנר. לחצו על התמונה לרכוש את המשחק.

שון מייקלס אמר בראיון שהוא התנגד לעלילה של קייטי וויק וכך גם TRIPLE H, אני אישית לא כל כך מאמין ש TRIPLE H היה מתנגד למשהו שווינס עושה!

כדאי להזמין את הספר של האלק הוגאן שבהחלט חייבים לקרוא, יש שם הרבה ואני מתכוון הרבה סודות מאחורי הקלעים וסיפורים אישיים על חבריו לעבודה! הוגאן התראיין לפרסם את הספר ואמר שלא יכל להגיע להסכם עם ווינס לגבי סדרת ההישרדות כי ווינס רצה לסיים את הקריירה של הוגאן בהפסד בכל קרב, הוגאן לא הסכים עקב ההוצאה לאור של הספר. לי גם נראה שהוגאן לא רצה להיות חלק מהחברה כשעלילת קייטי וויק רצה. יש שמועות שהוגאן כבר חתם על הסכם להתאבק באירוע השני של מוטו WRESTLE-2 ב 19 לינואר, 2003. השמועה היא שמוטו ועוד מישהו יתמודדו נגד הוגאן וגולדברג. יש גם שמועה על גולדברג נגד מוטו על תואר ה TRIPLE CROWN היוקרתי. בהחלט נמשיך לעקוב.

אחרי שמצבו השתפר, ברט הרט יחזור לכתוב את הטור השבועי שלו בעיתון הקלגרי סאן, עקב דרישה של מעריצים. ברט כזכור קיבל שבץ אחרי שנפל מאופניו לפני כמה חודשים וצידו הימני שותק. אנשיו מבטיחים שהוא ימשיך לכתוב את הטור בדצמבר. החלמה מהירה, ברט!

מסה צ'ונו זרק לעיתונאים עצם שהוא רוצה לעשות קרב זוגות עם מיטסוהרו מיסאווה האגדי באירוע הגדול של NEW-JAPAN ברביעי לינואר, 2003 ב TOKYO DOME . אם אכן מיסאווה יסכים, זה אומר שאם הוא ייצג את NOAH, אז נוכל לצפות לייצוג גם מ ZERO ONE ו- ALL-JAPAN. האם נראה את השימוטו ומוטו באירוע? רק עם הזמן נוכל לדעת.

נשיא UFO, טטסואו קאוואמורה הכריז שבאירוע LEGEND 2 במרץ או אפריל ב 2003 נאוייה אוגאווה סוף סוף יתמודד נגד ריקסון גרייסי האגדי.

חדשות עצובות ללאון "VADER" ווייט. ביום שני אביו נפטר בעירו שבבולדר, קלורדו בגיל 81 מסרטן. מיטאווה רצה לתת ללאון חופש, אבל הוא סירב וממשיך לעבוד עד השביעי לדצמבר. בראשון לדצמבר, וויידר וסקורפיו(פלאש פאנק) יתמודדו על אליפות הזוגות GHC של NOAH נגד האלופים, ג'אן אקיימה המצויין ואקיטושי סאיטו.

פרייד 24 יתקיים ביום ראשון(סיקור מלא בסוף שבוע), דון פריי קידם את הקרב ע"י עבודת WORK כשהוא קרע את תמונתו של יריבו יושידה(שחולה דרך אגב אבל יתאבק) כדי לבנות HEAT לקרב. אנטוניו אינוקי הכריז שבאירוע שלו ב 31 לדצמבר BOM BA YE יהיה קרב חוזר בין קזויוקי פוג'יטה לבין מירקו קרו קופ, אין לי מושג למה כי לפי מה שהיה זכור לי, כיבן שנגטה ניצח את פוג'יטה, אז הוא היה אמור להתמודד נגד מירקו. יותר פרטים שבוע הבא.

קן שמרוק, כמו דון פריי למד איך לקדם קרבות ובמסיבת העיתונאים ל UFC 40 בו שמרוק יתמודד נגד אלוף משקל קל, תיטו אורטיז המצויין, אני בהחלט מצפה לקרב מעולה!

קייצ'י יאמאדה - ג'ושין לייגר, אחראי על שיתוף פעולה חדש בין NEW-JAPAN ל PANCRASE. לאות השיתוף פעולה לייגר הכריז שיתמודד נגד מינורו סוזוקי המצויין בקרב אמיתי בזירת PANCRASE, ב 30 לנובמבר באולם התרבות של יוקאהמה. לייגר ישאר עם המסכה המסחרית שלו גם בקרב.

סטיב אוסטין שוב גורם צרות. אחרי שלינדה מקמהון ענתה "לא יודעת" לשאלה אם אוסטין יחזור ואמרה שהם "חברים", עדיין יש שמועות שאוסטין יחזור בקרוב ל WWE. בינתיים בריצ'מונד אוסטין נתן חתימות ו 5,000 אנשים הגיעו, חלקם לא יכלו לחנות בא אוסטין ישב ואז התחילו המכות בחוץ, בסופו של דבר אחד נעצר בשל התפרעות. אני בהחלט מקווה לראות את אוסטין חזרה ב WWE, מה גם בראיון אחרון של האלק הוגאן הוא אמר שאוסטין מתחבא ממנו ושהוא ימצא אותו ואז יכסח אותו! לי זה נשמע כאילו מקמהון זרק להוגאן רעיון לרסלמניה 19! כמובן יהיה נחמד לראות את אוסטין עובד עם מייקלס שוב, עם הוגאן וסטיינר. בהחלט מקווה לראותו חזרה!

לינדה מקמהון הציגה לאחרונה את תוצאות הרבעון האחרון של ה WWE. מה שמעניין היה שההכנסה לרבעון הזה הייתה $92.8 מיליון נגד $98.2 של אותו רבעון שנה שעברה. הכנסה מאירועים עלתה 12% עקב האירועים הבין לאומיים והעסקה עם TEN SPORTS בהודו. הכנסות PPV ירדו משמעותית 14% ל $19.0 מיליון נגד $22.2 שנה שעברה. ירידה גם בהכנסות ב SHOPZONE. הכנסות קלטות ווידאו עלו ב 37%. לינדה גם דיווחה שנפתח מועדון WWE רשמי ביפן, אני כולי תקווה שזה יקרה גם אצלינו, אבל יש הרבה עבודה קשה לפני שזה יקרה.

לחצו כאן לדיווח מלא על סדרת ההישרדות. 17,930 באו לגארדן לראות את האירוע. ה WWE הרוויחו $1,250,580. ספוילרים - מתברר ש TRIPLE H שבר את קנה הנשימה שלו אחרי ש RVD קפץ עליו עם ה FROD SPLASH, בהחלט חייבים לשבח את פול שהמשיך, לקח TOMBSTONE ו CHOKE SLAM וכמעט נחנק אבל המשיך. הוא אפילו לא האשים את RVD, באמת כל הכבוד לו, הוא גם יטוס למסע בהודו למרות הפציעה.

דיווח פציעות מרוס: לסנר שבר צלע ויעדר זמן מה. אייבורי נזקקה לתפרים בשפה אחרי קרב עם ג'קי. הברך הימנית עושה בעיות לשון מייקלס, אבל לא משהו רציני. לריי מיסטריו נקבע ניתוח ברך(ניקוי) בחמישי לדצמבר. לבילי גאן עדיין יש חוסר תחושה ביד עקב הפציעה בכתף ונקבע לו טור לדר. אנדרוס בחודש הבא לבקידות נוספות.

שום דבר מעניין ברו או סמאקדאון, רק ש RVD יתמודד נגד שון מייקלס על התואר ביום שני.

טריוויה: מי הם שניים מאגדות ההאבקות ביפן שהתחילו כמתאבקי סומו, התאבקו ב NEW-JAPAN, בושידו ואף עבדו ביחד כזוג באירוע פטריוטי ענק של ה WWF. חמשת הראשונים לענות נכונה יזכו בטריוויה.