חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

רויף רפורט 15.11.2002 - מאת גרי רויף


ברצוני לשלוח ברכות לג'ואני לאורר ושון וולטמן על האירוסין שלהם. הם התארסו במועדון ה DEEP ב לוס אנג'לס בראשון לחודש ונסעו ללאס וגאס לחגוג. ממה שהבנתי, אחרי פרידתה של ג'ואני מפול לוואק (TRIPLE H), וולטמן היה זה שהמשיך להיות איתה בקשר טוב והתקשר מידי יום יומיים לשאול לשלומה. וולטמן כמובן הוא ה 1-2-3 KID, X-PAC, SYXX, וכרגע SYXX-PAC ב NWA TNA. (את הליגה הנ"ל אני לא מסקר בגלל תוכן אנטישמי שהציגו בעבר ותמכו בו). ג'ואני התארחה ב- BEST DAMN SHOW עם טום ארנולד השבוע ווולטמן הוצג כארוסה.

JCS, ספורט 5+ רכשו את זכויות השידור של מלך הזירה 13 עד 15. האירוע הראשון ישודר מה 15 לחודש(השבוע) וחלקו השני ישודר ב 22 לחודש. לספורט 5+ עדיין אין תקציב לשידורי רסלינג, הם התקשו לרכוש שידורים נוספים של פרייד, אז אתם בטח מבינים למה הם לא מסוגלים לרכוש WWE שעולה כפליים.

כמנכ"ל איגוד הרסלינג הישראלי (IPWA), אני שמח להודיע שהשבוע התקדמנו משמעותית ואני כולי תקווה שבשבועיים הקרובים אוכל להכריז על פתיחת הדוג'ו החדש.

כפי שקראתם בעמוד הראשי, הנהלת הכבלים הבטיחה ש FOX SPORTS יעלה בחודש דצמבר. הרבה שואלים אותי על הצנזורה של היט ושאר התוכניות ב FOX SPORTS. ובכן, היט הינה תוכנית ערב שמשודרת ב MTV בארה"ב, אבל זו לא התוכנית שאנו מקבלים. אנו מקבלים את מה ששולחים ל רשת SKY באנגליה. האנגלים משדרים את התוכנית בערב, לכן יש פחות צינזורה לעומת שתי התוכניות האחרות שמשדרים בשעות הבוקר והדמו(קהל) שלהם לילדים.

באוקטובר 26, הקרב בין אלוף IWGP יוג'י נאגאטה והטוען לכתר, מסה צ'ונו הסתיים בהגבלת זמן, כאשר הם הגיעו לקדה ה 60 של הקרב. מאז השמיני לאוגוסט 1988 בקרב בין אנטוניו אינוקי וטטזומי פוג'ינמי לא ראינו קרב שנמשך 60 דקות ה NEW-JAPAN.

ג'ואני לאורר נהייתה האישה הראשונה להתמודד על אליפות הזוגות של ה IWGP. באוקטובר 27, היא וקאבוקי הגדול הפסיקו לאלופי הזוגות מסה צ'ונו והירויושי טאנזן כאשר צ'ונו נעל את ה STF על קאבוקי.

באירוע של 30 שנה ל- ALL-JAPAN , קייג'י מוטו ניצח את ג'ניהירו טנרו ושוב זכה בתואר TRIPLE CROWN היוקרתי של ALL JAPAN. האירוע התקיים ב 27 לאוקטובר ו16,300 צופים באו לצפות. טנרו נתן כבוד לבאבה הענק וג'ומבו טסורוטה המנוחים ע"י ביצוע ה NECK BREAKER בשביל באבה וה BACKDROP SUPLEX בשביל טסורוטה. לבסוף מוטו ניצח על המונסולט שלו, למרות הכאבים בברך. חייבים לכבד את מוטו! באירוע היה טקס בו נכחו ה DESTROYER דיק באייר, ניק בוקווינקל וג'ין קאנישקי האגדיים. כמו כן הכריזו שג'ון טנטה(EARTHQUAKE) יהיה שותפו של טנרו שטורניר הזוגות.

מיוקי יאנאגי נפתרה באוקטובר 19 מטרשת נפוצה בגיל 64. מיוקי הייתה אחת המייסדות של האבקות הנשים ביפן ואחת הגדולות ללא ספק. היא שימשה כשופטת ב ALL JAPAN WOMEN אחרי פרישתה לאורך שנות ה 70 וה- 80.

אדריאן אוגאן, המנהל של לנוקס לואיס הכחיש תוכנית של לואיס להתאבק אלה רק להיות שופט אם הדבר יישום.

נבוהיקו טאקאדה סבל מכוויית קור אחרי אימון והשמועות נפוצו שהוא לא יוכל להתאבק את קרב הפרישה שלו נגד טאמורה, לשמחתנו הוא החלים והקרב יתקיים כמתוכנן! כאמור הקרבות בפרייד 24 שיתקיים ב TOKYO DOME ב 24 לחודש הם: קאזושי סאקוראבה – ג'ילאס ארסאן מצרפת(מתאמן עם ג'ארום לה-באנר), קיניצ'י יאמאמוטו נגד קווין רנדלמן, מורילו נינג'ה נגד ריקרדו ארונייה, היט הרינג נגד פיודור אמיליאננקו, אנטוניו רודריגו נוגוארה נגד סאמי שילט, ג'ארל וונטיאן נגד הירוטאקה יוקוי(מ ZERO ONE), אלוף משקל בינוני וואנדרליי סילבה נגד הירומיטסו קאנהרה(כן! מהבושידו!), הידקו יושידה(מי שניצח את גרייסי באירוע שעבר) נגד דון פריי, ונבוהיקו מאקאדה נגד קיושי טאמורה. לפי מה שאני שומע הקרב של סאקוראבה יהיה הקרב המרכזי. שמעתי משהו שזיעזע אותי ולא הייתי בטוח שכדי לי לכתוב על כך, אבל אני יכתוב. ראיימה גו שהיה אחד המתחרים הגדולים בזמן שטטזומי פוג'ינמי היה אלוף משקל קל של ה WWWF שאת הקרבות שלו ראיתי ואיך לא פעם ולא פעמיים הוא כמעט ניצח את פוג'ינמי. הראיימה הזה נכנס לתעשיית הפורנו היפן. גם יושיאקי פוג'יווארה וסאסוקה הגדול בעסקי הפורנו ביפן אבל ראיימה להבדיל החליט להכנס לעסקי הפורנו של הגאים ויותר מזה אני לא מוכן לפרט. ראיימה התחרה גם ב FMW. אנא אל תפרשו לא נכון, אין לי שום דבר נגד הגאים, אני לא מוכן לפרט בגלל שגם ילדים קוראים את "השבוע ברסלינג" וזה בהחלט לא לילדים.

קנטון ג'נקינס נעצר באשמת מעילת כספים מה WORLD של ה WWE. הוא מעל $447,000 ורואי החשבון של WWE עלו עליו כשה WORLD לא הרוויח וקנטון קנה לעצמו ספינה בסה"כ $160,000 ואת השאר שילם על המשכנתה שלו.

לאחרונה בראיון גולדברג אמר כשהיה ילד לבש תחפושת של ULTIMATE WARRIOR בליל כל הקדושים(HALLOWEEN), ואמר שלבש כדי להצחיק. ג'ים הלוויג(WARRIOR) ענה וירד על גולדברג, כביכול גולדברג לא מוכן להודות שזה היה COOL אז והמשיך לקשקש. גולדברג ענה בתשובה עוד יותר מצחיקה: "כדור הארץ לווריור. תגובה מכובדת בקרוב".

נתן ג'ונס(הענק החדש) כנראה יחתום בקרוב עם ה WWE, עדיין לא חתם ועובד עם ZERO ONE. בהחלט מתאבק מצויין לגודלו.

אלוף ה IWGP יוג'י נאגטה ואלוף ה WWE ברוק לסנר נפגשו השבוע באירוע של קורט אנגל KURT ANGLE CLASSIC בו התחרו מתאבקים חובבניים. לסנר ונגטה החליטו על דעת עצמם להסכים על קרב בעתיד ביניהם, ממה ששמעתי מקמהון נזף בלסנר על כך.

אני לא מסקר GARBAGE רסלינג מהסיבה להלן: בקרב גדר תיל במקום חבלים נאוקי נומאזאווה נפצע קשה מאד כשחלק מנורת חשמל נכנסה לו לצד. החתך היה 5 סנטימטר, נאוקי איבד הרבה דם והרופאים נאלצו לתת לו עירוי דם של 300 CC. זאת בדיוק הסיבה שאני לא אוהב את הסגנון הזה.

רציתי לתת הערכה מיוחדת לעשרה מאוהדי הרסלינג הישראליים. רפי שמיר, גורדון, עופר הירשפלד, טל סגל, יעקב עזרא, קוסטה ראקובסקי, דרור זמיר, מיכאל ירוחימוזיץ', בן פורגס ויבגני שינדלר.

באירוע של ALL-JAPAN ו WRESTLE-1 K-1 שיתקיים ב 17 לחודש קייג'י מוטו הכריז שהוא מנהל מו"מ עם האלק הוגאן, ביל גולדברג, סטינג וסטיב אוסטין. אני מאמין שזה בהחלט אפשרי כי הוא עדיין לא סגר את כל הקרבות. הקרבות שנסגרו בינתיים הם: קייג'י מוטו נגד בוב סאפ, סאטושי קוג'ימה והירושי הסי נגד מרק קולמן וקווין רנדלמן, ושינייה השימוטו נגד ג'וש דאמפסי(אותו ראינו ביורוספורט ב K-1 לפני כמה שבועות).

הקרב של בראיין "CRUSH" אדאמס בוטל עקב פציעה בכתף. נמשיך לעקוב.

החיים של אוון הארט כנראה יהיו לסרט. חברת הפקות ארטיסן כרגע מפתחת את העניין. החברה הפיקה כאמור את המכשפה מבלייר.

ג'סי וונטורה במו"מ עם MSNBC להנחות תוכניות TALK SHOW משלו. נמשיך לעקוב.

סקוט סטיינר המצויין חתם עם ה WWE לשלוש שנים. כנראה יופיע ברו(שם זקוקים לו). הוא היה אלוף ה WWA ומנכ"ל ה WWA אנדרו מקמנוס כעס שהוא חתם, אבל ווינס הבטיח שהוא ישלח כוכבי WWE לאירועי WWA כאות הערכה. כמובן הוא ישלח את GODFATHER וכו… כך שאני לא בטוח שמקמנוס יעריך זאת כל כך. (מקמנוס כמובן לא שמו האמיתי וזה נעשה כחיקוי למקמהון).

ביום רביעי האחרון ריק פלייר הוצג ע"י הפרשנים במשחק בין ההורנטס והטימברוולפס, אנו מלא WHOOS מהקהל לפלייר.