חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

רויף רפורט 26.10.2002 - מאת גרי רויף


בדיווח יש הזהרה לפני שאני נכנס לספוילרים--

*אין חדש לגבי פוקס ספורטס והכבלים. העסקה בשלביה הסופיים.

*יש K-1 שישי ושבת בערב ביורוספורט. יורוספורט רכשו זכויות ל K-1 GRAND PRIX שנתי.

*ה WWE יופיעו ביפן 3 פעמים בשנת 2003, ינואר, יולי ודצמבר. בינואר אני צופה את חזרתו של האלק הוגאן ליפן כחלק ממסע פרסום הספר שלו והמשך עבודתו ב WWE. הצוות שיסע ליפן (לפחות בינואר), יהיה צוות רו.

*הרוק היה אצלינו בחדשות הבידור בשישי שעבר ב E! היה קטע מצחיק בו הוא חתך את השחקן מאמריקן פאי, סקוט תומאס משהו בסצנה שבה היה אמור לחתוך את החבל ובטעות חתך גם את ידו. אמרו שלסרט עדיין אין שם. כפי שאמרתי שבוע שעבר רוק כנראה יככב כ JOHNY BRAVO , ניגע יותר פרטים בקרוב.

*בילי גרהם האגדי עבר ניתוח מוצלח להשתלת כליה ביום שישי לפני שבוע בקליניקת מאייו, בפיניקס שבאריזונה. האישה שממנה נלקחה הכליה נהרגה בתאונת דרכים. קרוביו של ה SUPERSTAR אומרים שהוא מתאושש.

*סטיב אוסטין הופיע בבית משפט ואמר שהוא למד את הלקח. ב 25 לנובמבר יתקיים דיון נוסף. אם כתב ההגנה לא יתקבל המשפט שלו יתחיל ב 12 למרץ 2003.

*קיבלתי מידע נוסף לגבי פרשת אלוף האגרוף, לנוקס לואיס. אנשים של לואיס היו אלה שפנו למקמהון ולא ההפך. כרגע אנשי לואיס רק מאשרים שהמו"מ הוא על תפקידו של לואיס כשופט. למרות זאת קיבלתי מידע על חוקי הקרב במידע ויתרחש. המתאבק(לסנר) לא יכול לזרוק אגרופים ואם המתאבק לוקח את המתאגרף לקרקע, למתאבק יש הגבלת זמן כדי להשיג ניצחון לפני שהשופט מקים אותם מחזרה על הרגליים. בהחלט התפתחויות מעניינות ונמשיך לעקוב…

*WWA יחזרו לאנגליה בין נובמבר 29 לדצמבר 7 ומפרסמים את סקוט סטיינר, לקס לוגר וסטינג.

*באירוע האחרון של ZERO ONE אחרי ש סטיב קורינו וסי.וו. אנדרסון ניצחו את ספאנקי ואת לו קי, ספאנקי הודיע שהוא יתחיל לעבוד ה WWE מתחילת נובמבר.

*קייג'י מוטו(GREAT MUTA) חווה כאבים בברכו הימנית, בה עבר ניתוחים רבים. הסיעו אותו מיד לבית חולים בנייגטה. מוטו נפצע ב 19 שבוע שעבר שביצע את הגלגול סלטה ומרפק אחורי הידוע שלו ונחת לא טוב על הרגל. אחרי שערכו X-RAYS על ברכו, לא יכלו להאמין כמה הברך שלו נדפקה! הבאב נבע בגלל שלמוטו אין סחוס וכל פעם בעת קפיצה ובמיוחד מונסולט, העצמות היו משתפשפות וזה הגורם לכאב העצום. הרופאים אמרו שיש הסתיידות חמורה של מה שנשאר מהסחוס ושהברך של מוטו נראית כמו מקל. הרופאים המליצו על חיבור מלאכותי לברך. אני אישית שמעתי הרבה סיפורים על בעיות ברכיים, אבל זה מעל ומעבר הסיפור הכי מזעזע ששמעתי בהקשר הזה! ואתם לא תאמינו, אבל יום למחרת מוטו חזר לעבוד ועבד קרב 4 נגד 4 עם טרי פאנק נגד עבדולה הקצב כשהברך שלו קשורה כמו כספת. חברו והבוס של ZERO ONE שינניה השימוטו למרות שעובד בארגון מתחרה, הציעה לעזור ולהחליף את מוטו הכל הקרבות שהוא אמור להתאבק בהם, למרות שמוטו עובד(ואחד המנהלים) של ALL-JAPAN. מוטו עדיין אומר שהוא יתאבק נגד בוב סאפ באירוע המשותף של K-1 ו ALL-JAPAN ב 17 לנובמבר ביוקאהמה. השימוטו דרך הגב רוצה התאבק באירוע ומוטו גם רוצה שהוא ישתתף, אבל טנרו(שלא אוהב את השימוטו) מתנגד. הנה תמונה של מוטו מקבל פרחים ב 20 לחודש יום אחרי הפציעה. http://www.sponichi.co.jp/battle/kiji/2002/10/20/20021020010626.jpg

*מיודעינו נבוהיקו טאקאדה אישר שקרב הפרישה שלו נגד קיושי טאמורה ב PRIDE 23 ב 24 לנובמבר ב TOKYO DOME יהיה האחרון שלו ב MMA/NHB והאבקות מקצועית כאחד וי"ע כך שלל את השמועות שאולי יעבוד ב NEW-JAPAN. טאקאדה ימשיך לעבוד כאחד המנהלים ב PRIDE וימשיך לתמוך בסאקוראבה בקרבות שלו ב PRIDE, להיות לצידו ולהמשיך לאמן בדוג'ו שלו בטוקייו. עוד קרבות בפרייד 23, דון הטורף פראיי נגד האיש שניצח את רוייס גרייסי, אלוף ג'ודו יפני, הידהיקו יושידה. כמו כן באירוע אלוף משקל בינוני, וואנדרלאי סילבה יתמודד נגד גארי גודרידג' כנראה לא על האליפות(כי גארי משקל כבד). יש כבר שמועות על FIXים בקרב של טאקאדה, ממה שאני שומע, בהחלט יהיה שיתוף פעולה כדי שהקרב יהיה מלהיב(כמו הקרב שלהם בבושידו) אבל סוף הקרב בהחלט לא יהיה קבוע מראש!

*ג'ואני לאורר וה GREAT MUTA(לא מוטו, אלא גרסה של NEW-JAPAN) יתמודדו ב יום א'(27) נגד אלופי הזוגות IWGP של NEW-JAPAN, מאסה צ'ונו והירויושי טאנזן. בהצלחה!

*האלק הוגאן חוזר לטלוויזיה לתוכנית HOLLYWOOD SQUARES(שודרה אצלנו בעבר) השבוע.

*בהאירוע של 30 שנה של ALL-JAPAN ביום א'(27) ישתתפו ג'ין קאנישקי וניק בוקווינקל האגדיים. ברונו סאמארטינו שהשתתף בהרבה אירועים גדולים לא ישתתף. לכל אלה ששאלו, מייק רוטונדו(IRS), סטיב וויליאמס, טרי פאנק ומייק בארטון(בארט גאן) עובדים עדיין ב ALL-JAPAN. סאטושי קטג'ימה(לשעבר אלוף זוגות IWGP עם טאנזן) הציעה להחליף את מוטו בקרב שלו נגד אלוף TRIPLE CROWN של ALL-JAPAN, ג'נצ'ירו טנרו ביום א'. לפי מה שאני שומע, מוטו יתאבק בעצמו, אבל זה לא בטוח.

*אירוע ה LEGEND של אנטוניו אינוקי יערך כנראה במרץ או אפריל ואינוקי רוצה להביא את זוכה מגתיית הזהב בהאבקות, אלקסנדר קרלין הרוסי להתאבק נגד נאוייה אוגאווה, או את ריקסון גרייסי להתאבק נגד אוגאווה, אם הוא יביא אחד מהשתיים נגד אוגאווה הוא בהחלט ימכור כרטיסים במהירות! כמו כן אוגאווה נפגש עם אלוף ג'ודו צרפתי, דייויד גויילה ומנסה לשכנע את אינוקי לסדר להם קרב לדנה הבאה. אוגאווה ואינוקי ישתתפו ב KARELIN CUP אליפות קארלין ברוסיה ב 11 לינואר.

*אלוף IWGP יוג'י נגטה רוצה להפוך למחפש כשרונות בחו"ל ורוצה להיות חלק מההנהלה. יוג'י ואחיו, קאטסויקו יהיו נוכחים באירוע של קורט אנגל - KURT ANGLE CLASSIC של האבקות חובבנית ל 8 לנובמבר.

*אחרי שנקע את הכתף(כפי שדיווחתי באתר) בקרב בו הפסיד את אליפות ה GHC של NOAH למיסאווה, יושיהירו טאקאיימה בן ה 36 מתכננן לחזור לקראת דצמבר לזירה.

*בהמשך לדיווח של שבוע שעבר, הודיעו נגד מי יתמודד בריאן "קראש" אדמס בקרב אגרוף מקצועי הראשון שלו ב 16 לנובמבר. יריבו יהיה ריק זופול(ZUFALL) מאינדיאנה, ממה שאני שומע זופול הוא מאד טוב והוא משקל כבד. רנדי סאבאג' יהיה בפינה של אדמס!

*שאלות: (לשאלות, ניתן לשלוח לי דוא"ל ל HULKROIF@INTER.NET.IL) אילן שואל "מי זה ספאנקי"? תשובה : יצטרף לסמאקדאון לדיוויזיה של משקל קל. ספאנקי לשעבר אלוף משקל קל של ZERO ONE של שינייה השימוטו וממה שראיתי יש לו מה ללמוד על הקרקע, אבל באוויר הוא יודע את המלאכה ועובד מאד קל, יהיה קל לעבוד איתו, עובד מאד חלק. לאחרונה לו קי ניצח ממנו את התואר. התואר הזה הוא תואר משולב של ה אן.דבליו.איי, יו.פי.דבליו של ריק באסמן ו ZERO ONE. הוא התאמן באקדמיה של שון מייקלס מהמאמן שלו הוא רודי גונזלס המצויין. אלכס שואל: "מה קרה עם אלופי הזוגות? ביום שלישי ראיתי שהתחילו טורניר זוגות חדש, מה קרה להורי-קיין"? תשובה: סמאקדאון פשוט עורכים טורניר לאליפות הזוגות שלהם. קיין והוריקיין עדיין אלופי הזוגות של RAW, הם נקראים "WORLD TAG CHAMPS", בזמן שהאלופים של סמאקדאון יקראו "WWE TAG CHAMPS". אייל שואל "באיזה סרט השתתפה צ'יינה"? תשובה: היא השתתפה בסרט Frank McKlusky C.I . יותר פרטים על הסרט http://www.etonline.com/celebrity/a3701.htm

ההיסטוריה חוזרת: MONDAY NIGHT WARS. ה -9 לאוקטובר, 1995. נייטרו מהרוזמונט הורייזן בשיקגו. לוגר מקבל את התיגר של סטינג להתאבק נגד סאבאג' ה HAVOC אם ינצחו את יריביהם. לוגר את מינג וסאבאג' את קאמאלה. סטינג מנצח את שארק(ג'ון טנטה/רעידת אדמה) עם CROSS BODY מהפינה העליונה. סאבו מנצח את מר. ג'יי.ל(ג'רי לין) עם CUMEL CLUTCH ביג באבה(ריי טריילור/ביג בוסמן) מנצח את הוק ע"י COUNT OUT שדיסקו אינפרנו הפריעה להוק, והוק רדף אחריו וקרע אותו. ארן אנדרסון מנצח את ריק פלייר בקרב כלוב עם BRASS KNUX. רו - פאטו ניצח את סקיפ. דייבי בוי ז"ל, יוקוזונה ז"ל ואוון הרט ז"ל(WOW לא יאמן שכולם לא אתנו) ניצחו את דיזל, שון מייקלס והקברן. רייטינג: שיווין של 2.6.

--------------------- מחלקת SPOILERים לפניכם! ראו הוזהרתם!

*דיווח נו מרסי - מאת גרי רויף. אוקטובר 20, 2002. מאולם האולטל בליטל רוק, ארקנסס. קיין התיישב ליד טייקר ושאל איך עבר השבוע שלו להתחיל את האירוע. ג'ריקו וקריסטיאן(אלופי הזוגות) שמרו את תארם נגד גולדסט ובוקר טי. ג'ריקו הנחית את ראשו של גולדסט עם לפיתת בולדוג, ראשו על החגורה ואז ביצע את ה QUEBRADA (מונסולט מהחבל האמצעי) לניצחון. טורי ניצחה את דון מארי. הרבה T&A כמו שציפינו. טורי עבדה קשה. RVD ניצח את ריק פלייר עם הפרוג ספלאש. קרב טוב. אלוף משקל קל, ג'יימי נובל(עם נידיה) שמר על אתרו מול טאג'ירי . האחרון נישק את נידיה לספר לנו שהפיוד ביניהם כנראה לא נגמר. אלוף עולם, טריפל אייץ' שמר על תוארו כשניצח את קיין עם מכת פטיש ואז הפדיגרי. הוריקיין ופלייר ניסו לעזור לחבריהם במהלך הקרב. האישה "הפילגש של טייקר" (מידע עליה בדיווח האחרון) הודתה שהיא שיקרה לגבי יחסה עם טייקר, וסטף אמרה לה לעזוב. בקרב לא יאומן שחייבים לראות!! קורט אנגל וקריב בנואה ניצחו את ריי מיסטריו הבן ואדג' וזכו באליפות הזוגות של WWE(סמאקדאון), יש כבר דיבורים שזה הקרב הטוב של השנה! היפוכים, תרגילי נגד, הצמדות, מה לא!!! אגד' נכנע ללפיתת העקב של אנגל. אלופת הנשים טריש סטרטוס שמרה על תארה כשניצחה את וויקטוריה. טריש פישלה בגלגול הסיום והשאירה את וויקטוריה לעמוד כמו לא יודע מה! אלוף WWE שמר על תארו כשניצח את הקברן בקרב HELL IN A CELL. טייקר פתח את עצמו יותר מדיי ושתת דם כמו חזיר בר! לא היו באמפים יוצאי דופן, אבל הם ניהלו קרב טוב מאד שהעביר את המסר! טייקר נתן את ה LAST RIDE ללסנר, אבל האחרון הצליח לתפוס את החבל להציל את עצמו, שניות אחרי זה לסנר מיסמר את טייקר למזרון עם ה F5 ושמר על תארו! חשוב לציין שבקרב של ג'ריקו השתחרר החבל הבינוני ולמזלו של ג'ריקו הוא השתחרר מיד אחרי שג'ריקו ביצע את ה QUABRADA שלו, להזכירכם, אייצ'י איזאקי(HAYABUSA) שותק מאותו תרגיל בגלל שהבל היה רפוי.

*דיווח רו מה 21 לאוקטובר מנאשוויל בטאנסי. רו נפתח שוב עם הסיפור המגעיל של HHH. שבא כביכול להוכיח שקיין שכב עם האישה המתה. הנטר הראה קלטת בא הוא מחופש לקיין מקיים יחסים עם האישה שמתה התוך ארון הקבורה. TSN בקנדה נאלצו לחתוך את החרא הזה, FOX SPORTS AUSTRALIA חתכו קטע של WWF לראשונה בהיסטוריה והם משדרים WWE למעלה מ 20 שנה! אני לא אכנס לפרטים. מפיק בפועל קווין דאן אמר שהם נתנו הזהרה לפני הקטע ואמר שהם מנסים לחקות סדרות כמו X-FILES. (הסבר לא מקובל על דעתי) רו היא תוכנית זבל ולא שווה לצפייה יותר לדעתי בשל קטעים כאלו שאני בטוח ימשכו גם שבוע הבא. ה WWE קיבלו 1,300 תלונות, לעומת 300 בקטע של בילי וצ'אק, רק מראה לכם כמה זה זעזע את הצופים! האתר של ה WWE גם "מטפל" בסקרים לטובת הקטע.

נמשיך עם הדיווח. קריסטופר נואינסקי ניצח את ג'ף הרדי כשאל סנו הפריע לטובתו.(סנו היה המורה שלו) אחרי זה קריס אמר שלא צריך את עזרתו של סנו. באבה וספייק ניצחו את סטורם וריגל. בישוף הודיע על ELIMINATION CHAMBER בסדרת ההשרדות! נקווה שזה לא יהיה דומה ל UNCENSORED 96! CHAMBER בתרגום חופשי זה תא או כלוב. פרומו לבאטיסטה על המסך הגדול. טסט ניצח את דילו בראון סטייסי קיבלר הייתה השופטת והיתה לטובת טסט, אחרי הקרב היא קפצה אל זרועותיו של טסט. הלכה התאוריה שטסט וקריסטיאן נענשו בגלל שהם לא רצו להסתפר, לדעתי סתם סיבה לפרק את הקבוצה ולתת לטסט פוש. במציאות טסט(אנדרו מרטין) יוצאים במציאות כבר כמה חודשים, מאז הקטע שלהם עם המראה, זוכרים? ג'ריקו, קריסטיאן וויקטוריה ניצחו את בוקר, גולדסט וטריש כשג'ריקו הכניע את טריש עם הבוסטון(WALLS). דרימר ניצח את סנו כשנואינסקי דפק את סנו. ביג שו ניצח את ג'אמל,רוזי וריקו. שון מייקלס התראיין בכיסא גלגלים ואז קפץ ממנו ואמר ל HHH שהוא יחזור בשבילו בקרוב. קיין ו RVD ניצחו את פלייר ו HHH. RVD עם הצפרדע על פלייר. קיין ו H התקוטטו עד המכוניות בחוץ, שם קיין הכניס את H למטען אחת המכוניות ונסע. שבוע הבא נצטרך לסבול מהחרטא הזה שוב! הרייטינג - 3.7

*סמאקדאון מוקלט מה 22, שודר ב 24. ריקידי ניצח את מאט הרדי עם הדרייבר. אחרי הקרב BIG SHOW ממסמר את ריקישי וקורא תיגר על ברוק לסנר! יופי, במקום לתת לבנואה לסחוב את לסנר לקרב טוב, עכשיו נצטרך לסבול את לסנר נגד BIG SHOW! אנגל ובנואה רבו מי יקבל את הגביע על זכייתם בתאר הזוגות . סטף אמרה שהם יתאבקו על הגביע. אלוף משקל קל, נובל ניצח את טאג'ירי. EDGE & ריי מיסטריו ניצחו את הגוררוס. קרב מצויין. טייקר נותן קרדית ללסנר על הניצחון. ואומר שכמה שנים לפני הוא היה מנצח. BIG SHOW בא ואמר שבגלל שמכות שקיבל ממנו הוא לא אותו דבר. טייקר רצה לעזוב, אמר תודה לקהל, אבל SHOW התגנב ודפק לטייקר CHOKE SLAM מהבמה, להסביר את זה שטייקר לא יופיע כדי להיות לצידו של אישתו שרה. סטף, ארן אמדרסון, טרי טיילור, ג'וני אייס, דין מלנקו וסלוטר באים לעזור לטייקר, אבל בסופו של דבר הוא קם(בקושי) ועוזב לבד. דון מארי מנסה לפתות את אביה של טורי ווליסון. קידמן ניצח את ג'ון סינה. בנואה מנצח את אנגל לקבל את הגביע כאשר אדי הסיח את דעתו של השופט בזמן שצאבו דפק לאנגל את החגורה בראש, בנואה לא ראה ולא ידע. אני מאד אהבתי את הסיום, בהחלט יש הרבה פוטנציאל שבנואה יכעס על הגוררוס ובסוף אנגל ובנואה יהיו חברים טובים, נשמע מעולה במיוחד עם פוטנציאל היכולת בתוך הזירה של ה 4. רייטינג - 3.7

*שמועות שרוצים להפוך את לסנר לטוב. נראה…

*אתמול ב 24 ה WWE הודיעו שב 22 לחודש הם החתימו את סקוט סטיינר סוף סוף. אני מברך על כך ומקווה לראות את סטיינר ברו, פיוד עם RVD או HHH בהחלט יספק, מקווה שהם לא יפספסו איתו כמו עם אחרים.

*מיק פולי אישר שהוא ביטל את הופעתו ב BYTE THIS(תוכנית אינטרנט של WWE) היום חמישי בגלל שלא רצה לשייך את עצמו ל WWE בזמן שהם מציגים קטעים על נקרופיליה (שיום יחסי מין עם מתים). פולי כרגע סופר של ספרי ילדים, לכן אישר בזמן הרצאה ביום ה' באוניברסיטת דרום אילינוי ב קארבונדייל שבאילינוי שאכן ביקש לא להופיע בגלל הקטע.