חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

רויף רפורט 19.10.2002 - מאת גרי רויף


קיבלתי הרבה פניות מצופים וקוראים לפינה שבועית המסכמת את ענייני הרסלינג, מה שקורה ביפן וליגות כמו פרייד. הרבה קוראי פנאי פלוס וחיילים פנו אליי גם כן בבקשה לפינה שבועית שיוכלו לקרוא פעם בשבוע ולא לדאוג אחרי זה. כולי תקווה שלהלן יענה על הדרישות. קראתי לפינה "בין החבלים" כמחווה לעמיתי אהרון מורג. ניתן להדפיס את הדפים בקלות ואני אמשיך עם הפינות בפורמט וורד לנוחיות המדפיסים. הפינה תפורסם בשבתות.

הדוג'ו של ה IPWA יפתח מחדש בקרוב במקום החדש . כל המעונינים להירשם, שלחו לי דוא"ל (מי שעדיין לא שלח) ל hulkroif@inter.net.il אחרי פתיחת הדוג'ו יערכו מבחני קבלה.

בקרוב הרחוק יפתח מועדון רסלינג רשמי בארץ מטעם ה WWE. אני כרגע בתהליכים לסגירת עניינים ומקווה מאד לפרסם יותר פרטים בקרוב.

העניינים בין פוקס ספורטס לכבלים לא נסגרו עדיין, כפי שדיווחתי הם חתמו על שנתיים, אבל יש עוד הרבה חוזים שלא נחתמו, לכן אין עדיין תאריך מדוייק להעלאת הערוץ. אני רק יודע שהעניין צריך להסגר בקרוב מאד.

לצערי אני חייב לדווח שכל המאמצים להביא את REBELLION נכשלו בשל דרישה מאד קטנה של פחות מ 100 אוהדים שלצערי לא יכלה לכסות את רכישת האירוע החד פעמי שבהחלט היה אפשרי.

צהובון אנגלי פרסם שמקמהון הציע ללנוקס לואיס(עלוף אולם באגרוף) להתאבק בקרב אמיתי(שוט) נגד אלוף ה WWE, ברוק לסנר בעד 5 מיליון פאונד(7.5 מיליון דולר). להזכירכם לואיס נשא את דגל אנגליה בסאמר סלאם 1992 בקרב אליפות הבין יבשתית בין ברט "החובט "הארט נגד "הבולדוג הבריטי" דייבי בוי סמית' ז"ל. לואיס התראיין בקנדה ואישר שהיו מגעים, אולם לא אישר שום מגעים לקרב. לדעתי תפקידו של לואיס יהיה כשופט ואם לא, זו תהיה טעות גדולה. אנטוניו אינוקי חווה על בשרו את מה שמקמהון חושב לעשות, חבל שמקמהון לא שומע מה קורה ליריבו ביפן! אם מתאבק יופיע בטורניר MMA אמנויות לחימה או קרבות ללא חוקים, אוהדי הרסלינג יעקבו אבל אם מתאגרף או פייטר יופיעו ב WWE או במסגרת האבקות מבוימת, אף אוהד MMA/NHB לא יתעניין. חבל שמקמהון לא מבין את זה. שווינס הביא את טייסון, הוא לא הביא מתאגרף, הוא הביא חיה שהיתה על בימת החדשות בארה"ב. עם לואיס, הוא מביא מתאגרף בלי שום דבר מאחוריו ששווה ל WWE.

ניו יורק פוסט מדווח שדויין "הרוק" ג'ונסון כנראה יככב בסרט הטלוויזיה "ג'וני בראבו" המבוסס על הסרט המצוייר המצויין!

ביל גולדברג אמור לחזור לזירה של ALL JAPAN בסוף דצמבר. עוד פרטים על שתי הקרבות שלו ב ALL JAPAN לפני חודש, דפדפו באתר. אין שום מגעים עם ה WWE וביל מצלם סרט עם סטיב מרטין. לאחרונה ביל השתתף בפרסומת עם דניס אוסטין היפיפייה למכון כושר ביתי POWER BASE. http://www.powerbasefitness.com/images/denise_bill.jpg גולשים לחצו פה לראות תמונה מהפרסומת.

קווין נאש שקרע את השריר הארבע ראשי ברגל לפני כמה חודשים ברו עובר שיקום בחוף דייטונה. נאש אומר שמטרתו היא לחזור ברויאל ראמבל. נאש אומר שהול בבית ולא עובד כי השמרטפית שלו עזבה, נאש גם אומר שהול לא שתה משקה חריף מזה 39 יום. נאש עדיין מקווה שהול יחזור עליו ל WWE.

רנדי סאבאג' חתם עם מייק גרהם הבן להיות שדרן בתוכנית בת חצי שעה של קרבות קלסיים מפלורידה.

מארק "באף" באגוואל שהשתתף בארוע צדקה לג'ניפר שורט שנעלמה באוגוסט אחרי שהוריה נורו, השתתף גם בהלוויתה לפני כמה ימים. ג'ניפר היתה רק בת 9 במותה.

מגמת ירידה חבטה ב WWE חזק אחרי רסלמניה 2001. ב 2001 ה WWE הרוויחו 456 מיליון דולר ברוטו. הם לא הפסידו באף רבעון מאז 1997. לצערי המניות של ה WWE ירדו מ 34 דולר בהתחלה ל 6.95 דולר השבוע.

סטפני מקמהון השתתפה בתוכנית הרדיו של הווארד סטרן, לפניכם כמה תשובות שלה: עבדה מגיל 12 בקבלה ב WWF. חושבת שצ'יינה היא יפיפייה. ווינס פעם התנגד לקשר שלה עם הנטר, אבל היא המשיכה עם הקשר. אמרה שעשתה את הגדלת החזה כי החזה שלה נראה כמו חמאה מותכת. אמרה שניקול באס הפשידה במשפט כי לא הוטרדה מינית כפי שטענה ורק רצתה כסף(עוד על באס בהמשך). אמרה שגם היא וגם הנטר מגלחים את כל הגוף ומקיימים יחסים לעתים קרובות.

הקרב ב FOX אגרוף מפורסמים של ניקול באס נגד ג'ואי באטרפיוקו שניצח את ג'ואני לאורר בוטל ע"י ההנהלה עקב חשש לתביעה מטעם באס.

חובה לגולשים לראות את ברוק לסנר מבצע SHOOTING STAR PRESS מימיו באוהיו. http://www.simania.co.uk/brocklesnar.WMV

כפי שדיווחתי, WWE החתימו את ספאנקי על חוזה, ולאחרונה ראיתי משהו שקרע אותי מצחוק! כל הגימיק של ספאנקי זה לאונרדו דהקפריו מטייטניק! הוא בא עם מוזיקה של סלין דיון מהסרט ואז מניף את ידיו כמו בסרט. מקווה שזה יופסק ב WWE.

דיווח מלא מהאירוע הגדול מיפן של ה 14 לחודש באתר. ג'ואני לאורר הפסידה למסה צ'ונו לבעיטת היאקוזה. ג'ואני אמרה שתמשיך להתאבק ביפן עד שתנצח את אחד הגדולים באחד האירועים הגדולים. בוב סאפ ניצח את מאנובו נאקאנישי ע"י COUNT OUT. ואלוף ה IWPG שמר על תוארו שניצח את קוזויוקי פוג'יטה ע"י שילוב של סופלקס גרמני ושני סופלקסים BACKDROP וגשר אחרי ביצוע האחרון להצמדה וניצחון. נגטה יתמודד נגד מירקו פיליפוביץ באירוע של אינוקי ב 31 לדצמבר. אני לא יודע מה נגטה הוכיח לאינוקי שקיבל את הניצחון כי לפוג'יטה יש יותר סיכוי, או שהוא הוכיח משהו, או שהקרב יהיה מבוים בחלקו.

קנסוקי סאסאקי עוזב את NEW JAPAN תחת סיבות מסטוריות. ראיתם אותו כ POWER עם הוק מלוחמי הדרכים ביורוספורט ועכשיו תדעדכנו לגביו. סאסאקי אמר שכעס בגלל שלא יידעו אותו לגבי התוכניות שלו בקרב נגד סוזוקי מפנקרייס. לדעתי הוא עוזב ואז יחזור שריקי צ'ושו יפתח ליגה משלו, כי הרי סאסאקי הוא אחד התלמידים של ריקי. סאסאקי נולד ב רביעי לאוגוסט 66. ב 85 הצטרף לארגון JPW של צ'ושו. ב 86 הלך אחרי צ'ושו ל ALL JAPAN ונתן קרבות מעולים נגד טושיאקי קאוואדה הגדול! ב 87 שוב בעקבות צ'ושו חותם עם NEW JAPAN. ב 90 זכה עם הירושי הסי המצויין(חבר פרלמנט יפני ומתאבק היום) בתואר הזוגות שניצחו את צ'ונו ומוטה. עם הוק כ POWER זכה פעמיים בתואר הזוגות. ב 97 מנצח את שינייה השימוטו בקרב נהדר וזוכה לראשונה בחגורת ה IWGP. האירוע הגדול של הרביעי לינואר, 2000 מנצח את ג'ניהירו טאנרו האגדי וזוכה באליפות פעם שנייה. ב 2000 מפסיד את האליפות בקרב היסטורי של NEW JAPAN נגד ALL JAPAN נגד קאוואדה. באירוע הגדול של הרביעי לינואר 2001 מנצח את קאוואדה וזוכה באליפות IWPG בפעם שלישית. בשישי לאוקטובר מודיע סאסאקי על התפטרותו.

בפרייד הוחלט שיריבו של מיודעינו נבוהיקו טאקאדה(40) יהיה לא אחר מאשר הבחור שנתן לטאקאדה את הקרב הטוב ביותר שלו בתקופה של ה UWFI(לא UWF!) לדעתי, קיושי טאמורה(32). הקרב יהיה קרב הפרישה של טאקאדה והוא יתקיים במסגרת פרייד 23 ב 24 לנובמבר. כמו כן באירוע צפוי לחזור קזושי סאקוראבה שסדק את ערובת העין בקרב נגד מירקו פיליפוביץ'.

באירוע WRESTLE-1 כנראה זה יהיה בוב סאפ נגד קייג'י מוטה ולא ביל גולדברג. סאפ כרגע הוא הדבר החם ביותם ביפן, ביפן פרצופו כל יום על העמודים הראשיים של כל עיתון!

אלוף IWPG יוגי נגטה יתאבק נגד מאסה צ'ונו ב 26 החודש. צ'ונו מקווה לזכות, ויכול כי הוא שולט על NEW-JAPAN ואם הוא ינצח המנצח יתמודד נגד סאפ באירוע הגדול של הרביעי לינואר 2003 על האליפות, נגטה עדיין יתמודד נגד פיליפוביץ' באירוע של אינוקי BOM BA YE מספר 3 ללא קשר לתוצאות הקרב הזה בין צ'ונו לנאגטה.

בראיין אדמס ובראיין קלרק(קרוניק) שזכו את אליפות הזוגות של ALL JAPAN קייג'י מוטו ו טייו קייה, נאלצו לוותר את תוארם כתוצאה מכניסתו של אדמס לעולם האגרוף המקצועי. אדמס יתמודד במסגרת ליגת WBC ב PPV ב16 לנובמבר. חברו מזה זמן רב של אדמס, רנדי סאבאג' יהיה בפינה של אדמס. הצוות עבד בכלל לא רע בשהותם ביפן.

מהשבוע אני יסקר את ההיסטוריה של מלחמת ימי שני. הנייטרו השני ממיאמי. אלקס רייט מנצח את סאבו. כל הספוטים הרגילים של סאבו הונצחו במהלך הקרב. סטינג שמר את תאר ארה"ב נגד מייקל וללסטריט(מייק רוטונדה/IRS). רנדי סאבאג' ניצח את סקוט נורטון עם המרפק המעופף. הודיעו שוויידר לא יהיה בצוות של הוגאן ב WAR GAMES (האם יחתום עם WWF)? אלוף WCW מנצח את לקס לוגר ע"י פסילה אחרי ש DUNGEON OF DOOM הפריעו. סטינג רוצה את לוגר בצוות ב WAR GAMES, סאבאג' לא רוצה אבל בסוף לוגר בצוות. ברו דייווי בוי סמית ניצח את רייזור רמון ע"י פסילה. סמוקינג גאנס ניצחו את רג רדפורד(לואי ספיקולי ז"ל) & ברוקלין ברולר. יזיק ינקהם רופא שיניים חביב ניצח את סקוט טיילור(בעתיד מבצע התולעת). שון מייקלס מנצח את סיד. ברייטינג. רו - 2.5, נייטרו - 2.4

שאלות ותשובות. גלעד שואל: מה הקטע עם ה 3 דקות? תשובה - כדי לשלב את הצמד החדש של הסמואנס רוזי וג'אמאל, בישוף השתמש בהם(זה מה שכתבו לו לעשות) כדי להיפטר מכל קטע שכאילו רץ יותר מדי וכך הוא היה יוצא ואומר שהקטע רץ 3 דקות יותר מדיי ולפני שאתה ממצמץ הם רצים ומשמידים את המטרה.

לשאלות, ניתן לכתוב לי לכתובת דוא"ל HULKROIF@INTER.NET.IL ואני אשמח לענות.

--- הזהרה - לפניכם מחלקת ספוילרים: תוצאות רו ,סמאקדאון ועוד.

השחקנית ששיחקה את הפילגש של טייקר שבוע שעבר היא שחקנית סרטי B טרייסי דאלי. מיגע עליה באתר שלה http://www.tracydali.com/bio/newbio.htm

תוצאות רו. ג'ריקו ו קריסטיאן ניצחו את קיין והוריקיין וזכו באליפות הזוגות. לאנס סטורם ניצח את אל סנו שריגל התערב. ג'ף הרדי ניצח את ריקו. קיין אמר שקייטי וויק מתה התאונת דרכים והנטר האשים אותו סתם. הנטר בא ובתפנית הגרוע בהיסטוריה האשים את קיין ששכב עם קייטי המתה ואמר שזרע של קיין נמצא בזירת התאונה. פעם ראשונה ש"זרע" הוזכר בתוכנית WWF! טמטום! הכל כדי לקדם את הקרב שלהם ביום ראשון שאני אדווח זמן קצר אחרי הארוע. חבל שהם זרקו את כל הסיפור עם פול ברר מ 97 לפח ועוד מאשימים את האוהדים שלא לוקחים אותם ברצינות! טריש וג'קלין ניצחו את וויקטוריה ומולי הולי. וויקטוריה התקיפה את טריש אחרי הקרב. פטרסון הוזמן לזירה בשביל לראות קליפ על הסטוריית אליפות הבין יבשתית ואז הותקף ע"י רוזי וז'אמאל, פטרסון נפצע בכתף במהלך ההתקפה. קריס נוינסקי ניצח את טומי דרימר. אורטון נפצע והודיע על המסך הגדול שכמו ברט הרט הוא גם נדפק, כמובן הקהל המקומי במונטריאל לא אהב את זה. ביג שו ניצח את בוקר טי. כשג'ריקו הפריע. הנטר עם פלייר בפינה ניצח את רוב וואן דם בקרב חוטבי עצים קנדי. קיין בא להציל את RVD מפני הנטר בסיום התוכנית. רייטינג התוכנית - 3.8.

סמאקדאון. אדג' ומיסטריו ניצחו את רון סימונס ודיבון ועולים לקרב על תואר זוגות בנו מרסי. נובל ניצח את חברתו נידיה בקרב סתמי. ג'ון סינה ניצח את קידמן עם רגליים על החבלים. לסנר מנצח את פאלומבו. דון מארי & מאט הרדי ניצחו את טורי ווילסון וריקישי. מאט קיבל את הסטינקפייס. אנגל ובנואה מנצחים את הגוררוס בקרב מצויין ועולים לגמר אליפות הזוגות בנו מרסי. טייקר יוכל להשתמש גבס, סמאקדאון מסתיים עם ראשיהם של היימן ולסנר מדממים וטייקר עומר מעליהם עם הגבס. רייטינג - 3.4

נו מרסי ישודר בארה"ב מחר, אני מקווה לפרסם דיווח יום אחרי האירוע.

דברים חשובים מהדיווח של רוס: אישר שפטרסון וגם בילי גאן נקעו את כתפיהם, גאן עבר ניתוח בכתף שנה שעברה. הולי בפיזיוטרפיה, ורוס שלל את טענותיי על לסנר שהנחית לא טוב כשאני טוען שלסנר יכל פשוט להניח את הולי במקום להטיח אותו כפי שעשה וכתוצאה הולי נפצע. אורטון יחזור בפברואר. שיבח את המאמנים קריס ברנאן ולארי הק. היו מוריס ואייבורי יהיו ברו. הוגאן יפרסם את הספר שלו הרבה! (למי שיש לנו ואובריאן, תצפו לו שם בקרוב).