חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

17.04.2004: שאלות ותשובות - מאת גרי רויף


אלמוני שואל: 1. מהם הקרבות שכבר מתוכננים לבאקלאש? 2. מדוע יש לנו בארץ את הגירסה הבין לאומית ולא את הרגילה בגלל בסף? צנזור??? גרי עונה: הקרבות של באקלאש כאן. הגרסה הבין-לאומית הנה עדיפה לקהל חדש. בגלל ששידורי ה-WWE מיועדים לכל המשפחה, הגרסה הבין לאומית אינה כוללת קטעים שלא מתאימים לילדים. אלעד,יוסי ואסי שואלים: האם קווין נאש יחזור להתאבק (אחרי הפציעות שלו) באירגון האבקות כלשהו ואם הוא לא יתאבק יותר, יש סיכוי שהוא יחזור להיות השומר ראש של שון מייקלס? גרי עונה: (ברצוני לבקש מכל השואלים, לקרוא את המהדורות הקודמות של "שאלות ותשובות", כדי לא לשאול שאלה שעליה כבר עניתי.) כפי שעניתי בעבר, לנאש יחסים טובים עם מקמהן. בגלל לו"ז מפרך הוא העדיף לא לחדש את החוזה. לדעתי, אם מייקלס יהפוך לרע בבאקלאש כפי שאני חושב, אכן יתכן שזה מה שיקרה, אבל זאת רק השערה. ניתן להתעדכן לגביו כאן.

אלמוני שואל: 1. ממה נפטר הבריטיש בולדוג 2. מה קורה כרגע עם המתאבקים הבאים:סיד ויישס , גיינט גונזלס ,לייגנ אוף דום , וקראש 3. האם תוכל לספר ''60 שניות על אולטימייט ווריר 4. בתחילת שידורי האבקות בערוץ 5 אי שם בשנות התשעים הופיע מתאבק עם מסכה בשם הפטריוט מי זה? גרי עונה: בולדוג נפטר מהתקף לב. שילוב של לקיחת סטרואידים, משככי כאבים ושתיית אלכוהול במהלך חייו. סיד כיכב סרט אימה סוג ב' כלשהו והיום הוא תובע אותם על משהו, אם אני לא טועה. מאז ששבר את רגלו הוא פרש מהאבקות. הוא היה במגעים עם וינס מקמהן לגבי חזרה ל-WWE, אבל הם לא הצליחו להגיע להסכמה. מקמהן מצידו מחפש היום מתאבקים יותר זריזים ובעלי יותר יכולות האבקות מסיד, לכן הוא לא רדף אחריו. גונזלס חזר לארגנטינה אם אני לא טועה. אנימל עדיין מתאבק בארגונים קטנים. הוק נפטר מהתקף לב באוקטובר שנה שעברה. קראש ליווה את מאצ'ו מן להופעה הראשונה שלו בתור ראפר. הוא היה אמור לעשות קרב אגרוף מקצועי, אבל נפצע. הוא עבד לפני שנה ביפן עם בראיין קלרק. (יש דיווח במחלקת "ספיישלים" בתפריט. כנס ל Wrestle-1). הפטריוט היה דל ווילקס, הוא הופיע בסטאר/פריים ספורטס בשנת 97, לא בערוץ הספורט. לגבי הוואריור, תכנס לאתר שלו כאן.

אלמוני: השאלה כזאת ידוע לך מתי יסתיים הפיוד ביין שון מייקלס וטריפל אייץ' האם מתי שהוא שון מייקלס וטריפל אייץ' יחזרו לשתף פעולה יחד או שזה כבר גמור ושאלה אחרונה מה קורה עם אחמד ג'ונסון לאחר שנת 98 הוא פשוט נעלם גרי עונה: נראה מה יקרה בין מייקלס לאייץ' בבאקלאש. ג'ונסון היה ב-WCW בסוף 2000 או 2001, שם הוא היה חלק מהארלם היט. כרגע הוא עובד לעתים רחוקות בארגונים עצמאיים.

מועלם שואל: לחברי צוות האתר יש לי שאלה אני רק עכשיו התחלתי לראות(בפסח אקשן) ורציתי לדעת עם הWWE מבויים ואם כן אז למה המתחרים מתלהבים שהם מנצחים הרי זה מבויים!!!! גרי עונה: למה בסקובי דו השחקנים מתלהבים שהם מפענחים עוד תעלומה ומכניסים עוד פושע לכלא? הרי הם רק דמויות מצויירות. הרי מאחורי הקלעים כל הדמויות המצויירות הללו מסתדרות. הפושעים והמפלצות הנם חברים טובים של סקובי והחבר'ה. אז למה בסדרה המצויירת הם עדיין רצים מהפושעים ומפחדים מהם? הרי זה מבוים? אם אתה לא רוצה ללכת לבית הספר(אוי ואבוי למי שלא הולך לבית הספר!) ואתה ממציא תירוץ וטוען שכואבת לך הבטן, למה אתה מתלהב כאשר מאמינים לך? הרי הכאב בטן שלך מבוים. הלא כן?! תכנס ל"מאמרים" בתפריט ותקרא את הכתבה על מחקר הספורט הבידורי. צפייה מהנה!

עדי שואל: אני מעוניין לדעת אם ניתן לרכוש (ואם כן אז היכן) קלטות וידאו או די וי די של ההיאבקות... wwe wwf לא רק מהשנה אלא מכל השנים..קרבות גדולים ארועים גדולים וכ'ו גרי עונה: כנס לכאן.

בן שואל: איכשהו, Backlash ישודר חי בעזה/פלשתין. (לפי האתר הרשמי של WWE) אם הם יכולים להרשות לעצמם את זה, יש מה ללחוץ על HOT שגם הם יעשו כן. אני משער שהתקציבים שלהם לא כאלו בשחקים גרי עונה: מדובר ברשת SHOWTIME, אחת ספקיות הלווין הגדולות ביותר בארצות ערב. הספקית משדרת את ה-WWE כבר למעלה מעשר שנים. הספקית רכשה זכויות לשדר PPVS של WWE לכל ארצות ערב, כולל פלשתין. מי שרואה את ה-PPV בעזה, רואה את זה רק בזכות חיבור ללוויין של SHOWTIME, אין שום קשר לתקציב, כי הם משלמים רק על הצפייה בלווין. מי שמשלם על זכויות ה-WWE בשבילם, זה אנשי עסקים מדובאי. יש להם סניפים גם בסעודיה, מצרים וגם בכווית. אני בטוח שקראת את העדכון האחרון שלי ואתה כבר יודע שזה לא אמור לעניין אותנו יותר.

אלמוני: ממש לא יפה שאמרת לכל מי שמדבר על שידורים לסתום את הפה. גרי עונה: הבנת הנקרא! אנא תקרא את מה שכתבתי שוב. התייחסתי אך ורק למי שאמר "לא יהיו שידורים". לדבר על שידורים זה דבר מבורך מבחינתי. להבין את הנקרא - דבר עוד יותר מבורך!

שחר: כתבת שפיטרו אותך ואז יום אחרי זה תרגמת. אני התקשרתי לערוצי זהב וצעקתי עליהם שיחזירו אותך אז אני מקווה שזה עזר. גרי עונה: אני מודה לך מקרב לב על כך. האמת היא שפרסמתי את זה ליום אחד כדי לעבוד על מישהו. בכוונה פרסמתי את זה יום לפני התרגום האחרון ולא יום אחרי, כדי שהוא לא ירגיש אשם.

איתי מחיפה שואל: רציתי לשאול אם תוצאות הקרב נקבעות מראש על ידי המפיקים כמו העלילה ואם המכות שהשחקנים מקבלים אמתיות. גרי עונה: ראה "מאמרים" בתפריט למעלה. שם קרא את "מחקר הספורט הבידורי". המשך צפייה מהנה.

אלמוני שואל: רציתי לשאול אותך, מאיפה אני יוכל לקנות חולצות של wwe? הייתי באתר של wwe של אירופה וראיתי שיש משלוח לישראל... ואם יש בכלל בארץ? גרי עונה: נסה כאן.

ניר שואל: מה קרה עם השופט הרל הבנר וברט הרט? גרי עונה: הבנר נשבע בילדיו שהוא לא ידפוק את ברט, אבל שיקר ובגד בו. תוכל לקרוא על הרקע לסיפור וכל מה שקרה בין ברט הארט, ארל הבנר, שון מייקלס ווינס מקמהן כאן. אני ביקשתי מ-HOT להקרין שוב את הסרט "האבקות עם צללים" (Wrestling with Shadows) המגולל את סיפורו של ברט והבגידה הגדולה.

ויטלי שואל: האם שון מייקלס שר את שיר ה הסקסי בוי שיר המנגינה של מייקלס בכניסתו לזירה ומה דעתך על כריס ג'ריקו האם הוא יהפוך לפייס כי ברסלמניה 20 לפי הקרב כול הקהל עמד מאחוריו למרות שהפסיד לכריסטיאן גרי עונה: אכן זהו שון ששר. בהתחלה שרי שרה את השיר שלו. אם אתה שואל אותי, לדעתי ג'ריקו כבר הפך לפייס.

איציק שואל:תגיד יש איזה סיכוי שישדרו wwe גם ביס? שנה שעברה שידרו ביס מה קרה עכשיו? למה דווקא בהוט ולא ביס? גרי עונה: אין שום סיכוי! הזכויות בלעדיות ל-HOT! לגבי מה ששודר ביס, מה לא שודר, למה זה ירד... לחץ על "שידורים" בתפריט למעלה ותקרא שם.

אוהד שואל:מה עם האלק הוגאן שאמרו שהוא הסתכסך עם ג'ף ג'ארט ב-tna? גרי עונה: כנס למאמרים בתפריט למעלה. ושם לחץ על הכתבה "האם האלק הוגאן יחזיר עניין ליפנים ותחרות לאמריקנים?".

אלברט שואל: האם יש עוד יהודים בתוכנית חוץ מגולדברג? ולאן נעלמו הקבוצה מה WCW דה אנימלס, אני נורא אהבתי את הקטן האקרובטי, אבל אמרו לי שזה ריי מיסטריו. זה פשוט ניראה לי לא הגיוני כי ריי הרבה יותר שרירי מזה שהיה שם וגם ניראה לי שונה. גרי עונה: המתאבק שהיה מכונה בשמך הנו יהודי. כנס למאמרים(דרך התפריט למעלה) ותקרא עליו שם(A-Train). לגבי רשימת היהודים בהאבקות, כנס לכאן. מיסטריו אכן התנפח מאז ימי ה-WCW שלו, אבל זה אותו אחד - אוסקר גונזלס.

חזי מדימונה שואל: יש אפשרות שתפרט על יריבויות אמיתיות בין המתאבקים ב-WWE גרי עונה: כרגע יש סכסוך בין וינס מקמהן לבין סטיב אוסטין לגבי זכויות היוצרין לשם "Stone Cold". בעבר היו הרבה יריבויות, אבל כרגע מקמהן שולט בעניינים ומי שמחפש יריבויות, מהר מאד ימצא את דרכו החוצה. אם אתה מעוניין לדעת על יריבויות שהיו בעבר, תודיע לי. עדכון: ה-WWE פרסמו באתר שלהם שהחוזה של אוסטין לא חודש.

אמיר שואל: אני רוצה לדעת מה קורה אם ברט הוא חוזר בבקלש או לא(נ.ב צריך להרוג את גולדברג על מה שהוא עשה לברט בסטרקייד ) ואני רוצה לדעת מתי טריפל אייץ' עוזב לעשות את הסרט בלייד2? גרי עונה: אני מקווה שכן, אבל לא להתאבק. על טעויות לא הורגים, תוותר על הגישה הזאת. לדעתי לא רק הבעיטה גרמה לזעזוע מוח. ברט נחבט בראשו מאד חזק בזמן הקרב, כאשר ביצע עת נעילת רגל בצורת 4 על העמוד. לאחר סטרקייד, ברט התאבק גם נגד טרי פאנק בקרב "הרקדור" ושם נחבט בראשו שוב פעם ואני זוכר שראיתי שמשהו לא היה בסדר לאחר מכן. הסרט בלייד 3 בשלבי הסיום של ההפקה. נראה לי שהוא סיים את תפקידו שם.

דני: הבנתי שקונפידנשיל נגמרה בארצות הברית. אתה יודע מה יהיה במקום זה בארט? גרי עונה: לפי מיטב הבנתי ה-WWE מפיקים תוכנית סיכום של RAW ו-SMACKDOWN, בשם EXPERIENCE בהגשת אייבורי(אני שמח שהיא מקבלת את ההזדמנות, היא עשתה עבודה נהדרת בשידור לקראת רסלמניה בשנת 2000) במקום דונפידנשל. רוב הסיכויים שזה יחליף את קונפידנשל גם אצלנו, כי לארט יש חוזה לשנתיים לשדר את התוכנית. או שנראה שידורים חוזרים של קונפידנשל, או שנראה את "החוויה". נחיה ונראה. אני אעדכן.

דני: רציתי לדעת 3 דברים 1 למה אתם לא מעדכנים לגבי NWATNA. אני מנוי של יס איפה שאני גר הוט לא רוצים להגיע אז לא אוכל ליצפות בשידורים אהם תוכל לעדכן מה קורה עם הWWE באתר גרי עונה: אני לא מתעניין ב-TNA ולא מעוניין לקדם אותם. היה מישהו שרצה לעדכן, אבל בסוף אלו היו רק דיבורים. לכן אני סופית לא מתכוון לעדכן לגבי TNA. לגבי קראש עדכנתי הנ"ל. אני מקדם את השידורים הרלוונטיים לישראל ואני מסקר רק אירועים חודשיים (PPVS) של WWE (ספיישלים בתפריט למעלה) בינתיים. אם אתה מעוניין בחדשות ועדכונים, אני מציע שתכנס לאתר כאן.