חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

02.04.2004: שאלות ותשובות - מאת גרי רויף


חן שואל: מתי נגמר חוזהו של אנדרטייקר והאם הוא הולך לחדשו?? 2. האם גולדאסט הומו?? גרי עונה: טייקר חידש את החוזה שלו לפני כשנה אם אני לא טועה. הוא לא הולך לשום מקום עדיין. גולדאסט - דאסטין ראנלס/רודס היה נשוי לטרי ראנלס (מרלינה) ויש להם בת בשם דקוטה. אפילו הדמות של גולדאסט לא היתה כזאת, כי כאשר בראיון בשנת 96, ג'רי לולר שאל אותו(דמות) על כך, הוא אמר לא והשיב שכל הזמן השתמש בזה כדי לגבור על יריב מבחינה פסיכולוגית. יוסי מרעננה שואל: לפי מה שאני ידעתי ריק פלייר היה המחליט של ראוו או סמאקדאון מה קרה עכשיו?????? גרי עונה: הוא לא היה המחליט של RAW. כאשר הוא חזר (זאת דרך הגב היתה התוכנית האחרונה בשודרה בלווין), הוא מונה לשותף של וינס מקמהן מטעם בנו שיין, בגלל ששיין רכש את WCW לפי העלילה. פלייר הפך מאוחר יותר למנהל RAW. כרגע, אריק בישוף הוא המנהל של RAW. פלייר כעת חלק מקבוצת אבולוציה(התפתחות). חברי הקבוצה כוללים את טריפל אייץ', רנדי אורטון הצעיר, בטיסטה וריק עצמו. תוכל לראות אותם בפעולה מחר בכאסח(RAW) בערוץ 16 פסח אקשן ב-HOT, רק בכבלים!

אלי שואל: רציתי לדעת מה עם מאצ'ו מן ? והאם האחים סטיינר עדיין משתפים פעולה? ושאלה אחרונה: כמה זמן נשאר הוגאן ב TNA? גרי עונה: מאצ'ו מן רנדי סאבאג' נהיה ראפר. תוכל להתעדכן בכל הקשור אליו באתר שלו כאן. תשובה בנוגע לסקוט סטיינר במהדורה הקודמת של "שאלות ותשובות". ריק סטיינר לפעמים עובד ב New-Japan וארגונים עצמאיים קטנים. הוגאן לא היה ב-TNA. תשובה על הוגאן ו-TNA גם כן במהדורה הקודמת.

עמית שואל: למה גולדסט לא מתאבק יותר? איפה אפשר לקנות את המשחק Legends of wrestling 2 בארץ? גרי עונה: ה-WWE שחררו את גולדאסט לפני כמה חודשים. אבל הוא כן מתאבק פה ושם בארגונים עצמאיים. הראיון האחרון שלו, בו הוא מספר את כל החדשות שלו כאן. תוכל לקנות את המשחק מאולגיימס דרך הלינק הבא כאן.

מידן שואל: יש לי שתי שאלות: 1.האם אתה עדיין מנסה לשכנע גם את"יס" כדי שיתחילו לשדר את השידורים של ה- wwe ? 2.האם סטינג עדיין מתאבק?? גרי עונה: לא, יס מחוץ לתמונה. סטינג הופיע ה-TNA ולפעמים מופיע בארגון ההאבקות הנוצרית של טד דיביאסי.

אלמוני שואל: האם כל הקרבות ב-TNA מזויפים (כאילו שהמנצח נקבע מראש) (כנ"ל לגבי WWE )?? גרי עונה: מזויף? מזויף? אתה יודע מה זה מזויף? מזויף זה שאתה חוטף מכות בכאילו ונופל בכאילו! פה, אתה מקבל מכות ונופל באמת. אני מזמין אותך לבוא למכון שלי וליפול על המזרון ואז אני אשאל אותך אם זה מזויף או לא! כדאי שתכנס למאמרים ותקרא את הכתבה של מחקר הספורט הבידורי. TNA ו-WWE (לשעבר WWF - ליותר מידע על שינוי השם, תקרא את המהדורה הקודמת) שניהם ארגוני האבקות מבוימת. רק מי ששונא את הג'אנר ורוצה להעליב את כל האוהדים והמתאבקים בתחום אומר "מזויף". אם אתה אוהד האבקות, תתרגל לומר "מבוים"!

אורן שואל: אמרו לי שהדף ש WWE בנו לנו זה אומר שהם בטוח ממשיכים לשדר גם אחרי פסח. רציתי לשמוע את דעתך. גרי עונה: שטויות! לחבר'ה שמטפלים בדפים הבין-לאומיים, אין להם מושג ממה שקורה שם. הייתי צריך לתקן אותם כאשר הדף עלה ועדיין הם טעו. מבחינתם הערוץ לא ישדר 10 ימים רצופים בפסח אקשן, מבחינתם התוכניות זה לחודש ניסיון. עדיין לא נסגר דבר. אני אופטימי ובטוח שהשידורים אכן ימשכו גם לאחר פסח, אבל הדף הזה בהחלט לא אומר כלום, כי דבר עדיין לא סגור וכרגע אין המשך ולא נעליים עד שהכל יסגר ויחתם! למרות זאת, אני חייב לנצל את ההזדמנות הזאת כדאי להגיד תודה לחבר'ה למעלה שנתנו אור ירוק לשים את הדף. גם אם זה לזמן קצר, כי הם ידעו שאני לא ארד מהם הפעם עד שהדף לא יהיה שם.

יניב מחיפה שואל: למה הרופאים אוסרים על ברט "היטמן" הארט לחזור להיאבק? מה יש לו? איפה אפשר לראות את הקרב שבו אוון הארט מת? האם וינס מקמהון הוא באמת הבעלים של wwe? גרי עונה: אם ראית את שידורי ה-WCW בערוץ 5 בזמנו, זכור לך הקרב בין ברט לגולדברג בסטרקייד. באותו קרב, גולדברג בעט בברט יותר מדיי חזק וגרם לו לזעזוע מוח. כאשר ברט התחיל להתאושש, הוא נפל מאופניו וראשו נחבט באדמה. כתוצאה מזה, ברט שותק בצידו השמאלי של גופו ורק לפני כמה חודשים הוא חזר לעצמו והתחיל להתאמן. לצערי אין סיכוי שהוא יחזור לזירה, למרות שהייתי רוצה שהוא יחזור להתאבק, זה לא יקרה. לא, רק ל-WWE יש את הנפילה של אוון על קלטת, הוא צנח אל מותו כאשר הראו קליפים מהסכסוך שלו נגד הגודפדר(לשעבר פאפא שאנגו וקאמה), כאשר הם חזרו לשידור, המצלמות היו על ג'ים רוס. וינס מקמהן הוא אכן הבעלים של ה-WWE.

יוסי שואל: האם לקיין יש אשה או ילדים? גרי עונה: גלן ג'ייקובס נשוי + ילד אחד.

חנן שואל: שמתי לב שהשידורים יהיו אך ורק ב- HOT ואני מנוי ל- YES.אני מאוד רוצה לראות את השידורים ולעבור ל- HOT אבל לא נראה לי שההורים שלי רוצים בזה, אז השאלה שלי היא: האם יש סיכוי שיהיו שידורים של WWE גם ב- YES? גרי עונה: לא, אין סיכוי שיהיו שידורי WWE ביס. אם ימשכו(בעזרת ה') שידורי WWE גם לאחר פסח, תשלח לי בדוא"ל את שם הוריך ואת מספר הטלפון ואני אדבר איתם בנושא בעצמי.