חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

26.03.2004: שאלות ותשובות - מאת גרי רויף


קודם הבהרה מהמהדורה הקודמת: התברר שלסטיב וויליאמס, שהפסיד לאלכסיי איגנשוב יש סרטן גרון. לכן הוא הסכים לעשות את הקרב, כדי לקבל תשלום בעבור הניתוח. בגלל זה הוא גם לא התגונן בכלל. לגבי נאקרמורה, אם הוא לא היה מועד הישר לברכייה של איגנשוב, היה לו סיכוי טוב לנצח. עמית שואל: האם ברוק לסנר שאותו אני הכי מעריץ יחזור להתאבק? גרי עונה: כרגע ללסנר אין תוכניות לחזור להאבקות, אבל יש סיכוי שתוכל לצפות בו בעתיד בערוץ ESPN בתוכנית NFL, במידה והוא יתקבל לקבוצת מינסוטה ווייקינגס.

כולם שואלים: האם ימשיכו השידורים אחרי פסח? גרי עונה: לגבי המשך השידורים, אכן יהיה המשך אבל שום דבר עדיין לא סגור. פרטים בקרוב.

ויטלי מבת-ים שואל: האם אתה חושב ש-שון מייקלס יכול לזכות שוב פעם בתואר והאם שון מייקלס וברט הארט ילחמו זה נגד זה עוד פעם ובאיזה קרב הוא התאבק בצורה הכי טובה? גרי עונה: גם אני מאד רוצה שברט יחזור להתאבק אבל דייב מלצר אמר לי שהרופאים של ברט אסרו עליו באופן מפורש לחזור להתאבק, לכן זה לא סביר. לגבי מייקלס. אני מקווה שברט יהיה בבאקלאש ויראה איך בנואה קורע את מייקלס לגזרים ויראה את בנואה מכניע את מייקלס עם השרפשוטר. זה לא בגלל שאני שונא את מייקלס, אלא בגלל שזה ישמח את ברט, אותי ואת הקהל הקנדי, לראות את מייקלס מקבל את מה שמגיע לו על מה שעשה לברט בשנת 97. אני בהחלט חושב שמייקלס יכול לזכות בתואר עוד הרבה פעמים. מייקלס עושה עבודה מצויינת בזירה, יש לו מעריצים רבים, לכן אין שום סיבה שזה לא יקרה בעתיד. לדעתי הקרב הכי טוב שלו היה נגד ברט ברסלמניה 12.

אלעד שואל: עכשיו כש-HOT קנתה את השידורים של ה-WWE וכידוע ה-WWE קנו את השידורים של WCW האם HOT תוכל לשדר את השידורים של שתיי האירגונים? גרי עונה: לא.

אמיר שואל: למה פיטרו את פארוק? גרי עונה: כולם מספרים שפיטרו את רון סימונס, בזמן שבאמת מה שקרה זה, שהוא סירב להגמל ממשככי כאבים (וגם סמים ואלכוהול לפי השמועות) והעדיף שהם יפטרו אותו מאשר ללכת לגמילה, כי הוא עמד לפרוש גם ככה. ע"י זה שהם פיטרו אותו במקום שהוא יתפטר, הוא יקבל פיצויים. זה כל הסיפור. שחר שואל: רציתי לשאול ערוץ 16 שישדר תוכניות של הWWE הוא רק בכבלים הדיגיטליים כי אני מחובר לכבלים אבל ללא ממיר ודבר שני ראיתי בTNA שהאלק הוגאן יבוא זה נכון? גרי עונה: רק בכבלים הדיגיטליים. לגבי הוגאן ו- TNA, תקרא את הכתבה כאן. לגבי טטנקה, שמו האמיתי כריס צ'אביס והוא מתאבק בארגונים עצמאיים, לרוב בקנדה ואנגליה. כאן יש לך עדכונים עליו לאחר שעזב את ה- WWE. ובכלל הנה האתר שלו כאן , כל המידע עליו שם.

עודד מהדרום שואל: יש לי שתי שאלות 1 האם היו 2 קרבות בין טייקר ליוקוזונה אני מכיר רק את רמבל 94 קרב ענק 2 לאן נעלם טטנקה האם הוא עדיין מיתאבק אם כן באיזו ליגה ואם אתה יכול לעדכן לגביו. גרי עונה: קרבות של טייקר נגד יוקו, חפש כאן: שנת 93 , שנת 94 , ושנת 95 . לחץ קונטרול+F ותכתוב "Yokozuna" וחפש את כל הקרבות שלו בשלושת הדפים הנ"ל ואני בטוח שתמצא דיי הרבה קרבות ביניהם. לגבי טטנקה עניתי לשחר הנ"ל.

אלי ויקיר שואלים:למה לי לעבור לכבלים עם אני יכול להוריד את התוכניות המלאות מהאינטרנט כולל ארועים?? עד שלא יהיה תוכניות מלאות אני לא עובר לכבלים. גרי עונה: אתם לא קהל היעד של התוכניות שישודרו, לכן אין לי טענות אליכם.

משה שואל: מה עם סקוט סטיינר הוא עוד מתאבק? מה עם הול ונאש? גרי עונה: סטיינר מתח את שריר המפשעה בראמבל, לכן יהיה בחוץ כחודשיים. כאן האתר של סטיינר, תוכל להתעדכן בכל מה שקשור אליו שם. נאש והול הופיעו לאחרונה בארגון UPW בקליפורניה. תמונה שלהם , כאן . נאש הסתפר במיוחד לסרט "המעניש" (The Punisher). הסרט יוצא ב-16 לאפריל בארה"ב. אתר של קווין נאש כאן . תמונה שלו מהסרט כאן . הול בבית עם ילדיו ממה שאני יודע. New-Japan רוצים להחתים אותם, אבל כרגע שום דבר עדיין לא נסגר. לנאש יש יחסים טובים עם מקמהן, הוא עזב בגלל הלו"ז אבל יש סיכוי שאם וינס יצטרך אותו בשביל איזו עלילה, הוא יוכל לחזור להופעה חד-פעמית.

שאול שואל: כמה אנשים היו ברסלמניה. גרי עונה: 20,000 פלוס.

ורד שואלת: ואני הייתי רוצה לדעת 2 דברים:1. האם אנדרטייקר יהיה דדמאן גם אחרי הרסלמניה? 2. מהם כל המשחקים שיצאו והולכים לצאת לפלייסטיישן? גרי עונה: הוא יותר מין שילוב של טייקר הישן וטייקר החדש, אבל אכן הוא ימשיך לעשות את כל האלמנטים המיוחדים שהוא עשה בתור דד מן בעבר. לגבי משחקים, את יכולה להכנס לעמוד "מוצרים" בתפריט למעלה, או לגלוש לאתר אולגיימס, כאן .

ניר שואל: אם השידורים יפסיקו, ורציתי לשאול אם אתה תמשיך לרשום תקצירים של ראו וסמקדאון כי באתר של ה-WWE מורידים את התקציר אחרי שבוע. גרי עונה: לא, איני מתכוון להמשיך עם התקצירים. אם אכן השידורים יופסקו, אני אתן לינקים לתקצירים באתר WWE.COM. בהזדמנות זו, אני רוצה להראות לך איך לעקוב אחר הדיווחים של WWE.COM. נגיד הדיווח של השבוע הוא כאן: http://raw.wwe.com/results/032204/results.html, אז אתה מפחית שבעה ימים משני המספרים(ימים) שלפני ה-"04"(שנה). יוצא לנו "http://raw.wwe.com/results/031504/results.html" וככה אתה נכנס לדיווח שלהם של שבוע לפני וכו'. כנ"ל סמאקדאון. מקווה שעזרתי.