חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

18.03.2004: שאלות ותשובות - מאת גרי רויף


אדם מכפר סבא שואל: כפעיל למען החיות ואוהד שרוף של WWE אני רוצה לדעת כמה חיות היו להם במהלך השנים? גרי עונה: עשיתי מחקר במיוחד בשבילך השבוע בנושא. השבוע לה רזיסטנס הוסיפו את הפודל פיפי. לריקי סטימבואט היה פעם "דרקון קימודו", ופעם הוא הביא את בנו רכוב על פוני. לבאד ניוז בראון היו חולדות. לג'ייק "הנחש" רוברטס היה את דמיאן ואז לאחר ש"רעידת אדמה" מחץ אותו, ג'ייק החליף אותו בלוציפר. כאשר הוא חזר ב-96, הוא קרא לנחש שלו "התגלות" (Revelation) בגלל שג'ייק חזר בתשובה (born again christian). לבריטיש בולדוגס (סמית ודיינמייט) היה את מטילדה כצוות ולדייוי בוי סמית היה את ווינסטון כאשר הוא חזר לבד. לטייקר היה נשר בכניסתו לרסלמניה 9 ולסטינג היה נשר ב-97, כאשר הוא הפך לדמותו המסתורית. לסטיב מקמייקל ודברה היה פודל. לאל סנואו היתה צ'יוואווה. לסטפני גם היה כלב. לג'רי לולר וקאט ומייק סמפלס היה כלב סיני. ג'רי לולר ו"קאובוי" בוב קלי (אגדת האבקות שהמציא את תרגיל "הבולדוג" והיה אחד הראשונים שעשה קרבות "גדר תיל" בשנות ה-60) רכבו על סוסים בכניסתם לזירה. הרבה חמורים היו מעורבים בקרבות באיזור טקסס, עם המפסיד מחויב לנשק את האחוריים של החמור. פרמר (איכר) ג'ונס, הילבילי ג'ים, מייק לורן והגודווינס היו מביאים חזירים לזירה. הילבילי גם היה מביא כלב-ציד. קווין סאליוון, ג'ון טולוס והשיק(האוריגינלי - פארחט) ואלפרדו אסקלרה היו מביאים נחשים לזירה. סאליוון היה שם את הנחש סביב לראשה של אשתו, ננסי סאליוון (היום אשתו של כריס בנואה). לקוקו בי. וור היה את התוכי "פרנקי". למנקיינד היתה חולדה בשם "ג'ורג'". הרבה מתאבקים כגון ג'ורג' הקנדשמידט, ג'ון "הנאה" לונדוס, אד "החונק" לואיס, טרי פאנק ודייב מק'ינגי ורבים אחרים במהלך ההיסטוריה עשו קרבות נגד דובים. לסטיינרס היה כלב בשם ארנולד. קאמלה פעם עשה קטע עם תרנגולת. לדייב סאליוון היה ארנב. ג'וני וולנטיין (אביו של גרג הפטיש) פעם הביס שור. רג'י מהצפון מבקש: הייתי רוצה שתגדיר לי את 10 המתאבקים הגדולים בכל הזמנים לדעתך. גרי משיב: יש עשרות מתאבקים אשר השפיעו על ההיסטוריה של ההאבקות, כל אחד בדרכו, וכל אחד בגדולתו משלו. אני יכול לתת לך רשימה של מתאבקים שאני הכי אוהב, אבל רשימה של הגדולים בכל הזמנים, אי אפשר לתמצת רק בעשרה ואם אני אכנס לזה, אני לא אוכל לצאת מזה, כי מדובר במאות מתאבקים.

לירן מפתח תקווה שואל: קראתי שאנגל יצטרך לפרוש בגלל שצריך לעבור ניתוח. תוכל בבקשה לתת יותר פרטים? גרי עונה: אם אכן אנגל יעבור את הניתוח, אז לצערי הוא לא יוכל להתאבק יותר. לדעתי הוא יעשה מה שאוסטין עשה, ינוח קצת ואז יחזור בתפקיד אחר מאשר מתאבק פעיל. אנחנו נראה ונתעדכן.

אלכס מכפר שמריהו שואל: חבר שלי שמתאמן באיגרוף תאילנדי אומר שאחד רוסי בשם אישוב הולך לנצח את כל המתאבקים בפרי פייט והוא כל הזמן מעצבן אותי ואומר שכל המתאבקים הם אפסים ואני לא יודע מה אני אומר לו. גרי עונה: אתה כנראה מתכוון לאלכסיי איגנשוב מבלרוס שנלחם במסגרת הארגון K-1. לפני כמה ימים, איגנשוב ניצח תוך 22 שניות את סטיב "דר.מוות" וויליאמס ולפני זה ניצח את אלוף IWGP של NEW-JAPAN, שינסוקה נאקאמורה וע"י כך גרם לפציעה חמורה לנקמורה ואילץ אותו לוותר על תואר ה- IWGP. ביפן בונים אותו כ"מחסל המבויימים", כרגע אני לא יודע אם יש מתאבק במבויימים שיש לו ידע טוב מספיק במאי תאי, כדי להגן את עצמו מפני הברכיות של איגנשוב, אבל נראה ונעדכן.

עופר מהשרון שואל: אתה חושב שלגולדברג יש סיכוי לחזור בעתיד או שזה סופי? גרי עונה: כפי שאמרתי במהדורה הקודמת, החוזה שלו הסתיים, הוא מסיים סרט וגם יש לו התחייבות עם DSE. בכל מקרה, שמנו לב ש- WWE.COM לא הורידו אותו מהביוגרפיות, לכן לדעתם של רבים, זה אומר שהוא יחזור ואני מסכים איתם.

סווטלנה שואלת: למה ג'ף הרדי פרש? גרי עונה: קודם כל הוא השתמש בסמים וגם לא היה מעוניין להמשיך להתאבק ב- WWE. הוא הקים להקה משלו, לפי השמועות זה נכשל ואז הוא התאבק בארגון עצמאי והאוהדים קראו לו בוז ומאז לא שמעתי ממנו. בקיצור, נמאס לו מ-WWE, ול- WWE נמאס ממנו, לכן הוא לא בדיוק פרש, אלא "התבקש" לפרוש.

עינב שואלת: בת כמה טריש ובן כמה כריס ג'ריקו? גרי עונה: ג'ריקו נולד בספטמבר, 70. לכן הוא בן 34. טריש נולדה בדצמבר, 75. לכן היא בת 29.

ניר שואל: איך יכול להיות כל יום תוכנית אם יש ראו וסמקדאון רק פעם בשבוע? ולא הבנתי מה יהיה במה פספסנו. גרי עונה: כל יום הם ישדרו תוכנית חדשה. בשלישי לאפריל תהיה תוכנית מלפני חודש ואז ב-12 לאפריל תהיה תוכנית מלפני שבועיים. ב"מה פספסנו" אני אסקר את מה שלא הראו בתוכניות שישודרו בפסח. הרי הגרסה שתשודר אצלינו היא גרסה בין-לאומית של 45 דקות והגרסה המקורית באורך שעתיים.

מנחם מרמת גן שואל: אני לא עובר לכבלים עד שיבטיחו לי שזה להרבה זמן ולא רק לפסח. גרי עונה: אז לפחות תבטיח לכבלים לעבור אליהם אם וכאשר הם ימשיכו את שידורי WWE אחרי פסח. קיבלתי הרבה טלפונים ודוא"ל מאוהדים שכבר ביקשו לעבור לכבלים, כי הם מאמינים שזה יצליח. חבל שיש כאלה שדואגים רק לעצמם ולא מבינים שאחד ועוד אחד ואז עוד אחד... שיגידו "שאחרים יעברו לכבלים ואני אעבור רק אם זה יצליח בזכותם" לא עוזר כלל וכלל למאמץ! לכן לכל אותם האוהדים האנוכיים - אני מאד מאוכזב מכם! אין לי טענות כלפי כאלה שהוריהם לא מרשים להם לעבור לכבלים, אבל אוהדים מבוגרים יכולים לעשות את המהלך בעצמם.

עודד מהדרום שואל: מה קורה עם סמאק דאון לא הבנתי התכנית נגמרה ?? לא היה יותר ? אז מה עם הכוכבים והאם כולם יעלו תחת רו ?? לאן פניה של WWE? גרי עונה: סמאקדאון נמשכת כרגיל ורו נמשך כרגיל. חכה קצת ותקרא את תוצאות רו ביום שני, הכל יתבהר לך משם.