חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

08.03.2004: שאלות ותשובות - מאת גרי רויף


שאלות ותשובות - חלק חדש באתר, יוקדש לשאלות מאוהדי האבקות בנושא האבקות מקצועית. יפורסם מדי שבוע. ערן מחיפה שואל: קראתי שהרקולס מת לפני הרבה זמן ורק עכשיו הודיעו על זה. למה לקח להם כל כך הרבה זמן להודיע? גרי עונה: אכן הודיעו רק אתמול. דיואי "המיסינג לינק" רוברטסון מסר את הידיעה אתמול (06.03) בטכס היכל התהילה של WWE, כאשר הם עשו מחווה לכל המתאבקים אשר נפטרו, שמו של הרקולס (ריי פרננדז בשמו האמיתי) הוזכר לתדהמת הנוכחים. לשאלתך, כנראה המקור ממנו לקחת את הידיעה לא פרסם את תאריך הפטירה. דייב מלצר דיווח שפרננזד נפטר מהתקף לב בשבת בבוקר של טכס היכל התהילה. הרקולס וסקוט נורטון היו אחד הצמדים האהובים עליי אישית בכל הזמנים, כאשר הם עבדו ב- New-Japan, אותם הראו אצלינו ביורוספורט. הרקולס היה רק בן 45.

הרבה אוהדים שואלים מה חדש בדבר השידורים. גרי עונה: כרגע אין חדש, אבל כאשר יהיה, תסמכו עליי שאני אודיע לכם בהקדם האפשרי. אני אופטימי.

אלון שואל: מה לדעתך יקרה עם בנואה וגאררו ברסלמניה? גרי עונה: אם לא קראת את הכתבה של דייב שרר בנושא, הוא כתב על כך שבגלל שבנו את אדי גאררו היטב ובזכות הכריזמה שלו, הוא יכול לשאת אירוע מרכזי על כתפיו. לעומתו, בנואה לא כריזמתי ולא בונים אותו כראוי, לכן לא רק שלא סומכים עליו לשאת אירוע מרכזי בקרב אחד על אחד, אלא גם ככל הנראה לא סומכים עליו לשאת את האליפות. אני מסכים עם שרר וחוזה שגאררו ישמור על תארו ברסלמניה, בזמן שבנואה לא ינצח. לדעתי יהיה מצויין אם שון מייקלס יזכה ואז יהיה קרב בין מייקלס לבנואה בבאקלש(ספיישל של אפריל), בעיר הולדתו של בנואה - אדמנטון בקנדה, ושם נראה את ברט הארט נוקם בשון מייקלס ועוזר לבנואה לזכות באליפות.

שימי מהצפון שואל: האם הקברן יחזור להיות הקברן הישן הטוב שגלגל עיניים? גרי עונה: כרגע זו כבר עובדה, עשו לו פרומואים, באתר של WWE כבר פרסמו חולצות עם הסמל הישן. אין לי ספק.

ברוך מנתניה שואל: האם הולק הוגן יהיה ברסלמניה? גרי עונה: הצדדים לא הגיעו להסכמה, לכן לצערי לא נראה לי שנראה את הוגאן ברסלמניה. אני מקווה בכל מקרה שאכן הם יגיעו להסכם ברגע האחרון וכן נראה אותו שם.

אבי מחדרה שואל: אני זוכר שניסית להביא רו לערוץ אגו ועכשיו שמעתי שהבעלים של רו הוא פדופיל? מה כל הסיפור? גרי עונה: אכן ניסיתי למכור את שידורי RING OF HONOR ואני עדיין מנסה. הבעלים של הארגון - רוב פיינסטין, נתפס ע"י תוכנית טלוויזיה הדומה לכלבוטק הישראלית - "Perverted-Justice", בה אחד התחקירנים (או כותבים מתנדבים באתר התוכנית) התחזה לקטין בצ'אט אינטרנט. בסופו של דבר המתחזה לקטין הסכים לכך שפיינסטין יבוא לביתו, זאת לאחר שפיינסטין וידא שה"קטין" לבדו בבית. ברגע שפיינסטין הופיע על סף ביתו, הסתערו עליו הכתבים ופיינסטין מיד ברח כמו שפן למכוניתו. לצערי הרב הוא לא נעצר. פיינסטין הודח מתפקידו ב ROH וגייב ספולקסי החליף אותו בניהול החברה. לחצו כאן לקליפ כפי ששודר בטלוויזיה.

ניב מהרצליה שואל: ברסלינג יש הרבה הגזמות כמו הוגן שטוען שאנדרה שקל "700 פאונד" ועכשיו הכי מעצבן זה שאומרים לי שברסלמניה 3 לא היו 93000 צופים? גרי עונה: קודם כל, הוגאן הזכיר "700 פואנדס" רק בשנים האחרונות, הפעם הראשונה היתה אצל ג'יי לנו כאשר הוא הודיע על פרישתו. אם תכניס את הקלטת של רסלמניה 3 ותקשיב לפרומו של הוגאן לפני הקרב נגד אנדריי, הוא אומר את המשקל האמיתי - 520 פאונדס. לגבי הנוכחות של רסלמניה 3. דייב מלצר הסביר לי פעמים רבות שבזיל דוויטו וזיין ברסלוף שקידמו את האירוע הגזימו לגבי הנוכחות כדי שיהיו להם יותר נוחכים מההופעה של האפיפיור וההופעה של ה"רולינג סטונס" בפונטיאק סילברדום. מלצר טוען שהיו 78,000 צופים. צריך לזכור שזאת הנחה שלו ואין לו עובדה שאכן זה המספר האמיתי. אני לא מסכים עם ההנחה שלו, כי בסילברדום יש 80,325 מקומות מובנים וניתן לראות לפי תמונות שכל המקומות היו מלאים. אם מוסיפים את כל המקומות שהיו על הדשא, אין לי ספק שהמספר מגיע קרוב ל 90,000. יש הרבה מקרים בהם אנשים מתעשיית ההאבקות מספרים סיפורים למלצר כדי לזכות לתהילה אחרונה ובאותו זמן חושפים "כאילו" פרטים חדשים. לכן פעם הבאה שמטילים ספק במספר הנוכחי, תראה איתם את הקרבות הראשונים של מניה 3, כאשר רואים בבירור לאור היום שכל המקומות תפוסים.