חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

טור אישי מאת גרי רויף באתר ערוץ הספורט 27.10.05


ערוץ הספורט נענה לקריאות המעריצים וישדר PPVs: שידורים: אני מאד מקווה שתיהנו מהשידור המלא של ה"שיבה הביתה" של RAW ומ-NO MERCY בשבת. חשוב לציין שהערוץ נענה לפניות שומרי השבת וישדר את NO MERCY יום למחרת (ראשון) ב-17:05. הוגאן יודע הכי טוב: כידוע, ל האלק הוגאן יש תוכנית ריאליטי חדשה בשם "Hogan Knows Best" (מין משחק מילים על האמרה "Father knows best", או בעברית: אבא יודע הכי טוב) בערוץ VH-1 ארה"ב (אצלנו זה VH-1 אירופה). הסדרה עוקבת אחרי הוגאן, בתו ברוק, בנו ניק, ואשתו לינדה בביתם היפהפה בבלאייר. הפרק על רסלמניה היה, ללא כל ספק, רגע השיא בסדרה. ברוק מוסרת לאביה שוינס מקמהן מתקשר כדי לדבר אתו, ומקמהן כמובן מעוניין לצרף את הוגאן להיכל התהילה (של רסלמניה שכבר התרחשה בתחילת השנה). משפחתו לא מרוצים מהאפשרות שיחזור להתאבק כיוון שזה ירחיק אותו מהם, אבל בסופו של דבר הוגאן מסכים ואנו עוקבים אחר חזרתו לזירה ברסלמניה ועדים להאלק-מניה בפעולה בעוד שעשרות אלפי אוהדים צורחים כמו מטורפים לכבודו של הוגאן כאשר הוא נכנס לזירה להציל את יוג'ין מפני מוחמד חסן ודוברו, דאבארי. למי שיזכה לראות את הסדרה יוכל לראות את הצד של הוגאן שמעטים זכו לראות – את האבא המסור, הבעל האוהב והבן אדם הנפלא. הסיפור החם השבוע ב-WWE: היה חשש לסרטן המעי הגס אצל ג'ים רוס, הרי הוא הקול של RAW. למזלנו, הוא נותח והחדשות הטובות הן שהוא חופשי מסרטן.

DVD של ברט "היטמן" הארט: ה-WWE מוציאים DVD של ה"חובט" ב-15 לחודש הבא. בנוסף למבט על חייו האישיים והקריירה שלו, נזכה לראות את הקרבות הבאים מהקריירה המפוארת של אחד המתאבקים הטובים בכל הזמנים: הארט פאונדיישן(קרן הארט-ברט וה"סדן" ג'ים ניהדהארט) מול הבריטיש בולדוגס (הבולדוגים הבריטיים-דיינמייט קיד ודייבי בוי סמית') (85), מול ה"קילר ביס" (דבורים קטלניות-"ג'אמפינג" ג'ים בראנזל ובראיין בלייר) (86), מול ריקי סטימבואט (86), מול טד דיביאסי (89), הארט פאונדיישן מול הרוקרס (שון מייקלס ומרטי ג'אנטי) (90), מול הנאסטי בויס (בראיין נובס וג'רי סאגס) (רסלמניה 7 ב-91), מול מר פרפקט (מושלם-קורט הניג) על האליפות הבין יבשתית ב"סאמר סלאם" 91, מול ה"בולדוג הבריטי" דייבי בוי סמית' ב"סאמר סלאם" 92 באנגליה על התואר הבין יבשתי, מול "באם באם" ביגלו מספרד (93), חצי-גמר טורניר "מלך הזירה" 93 מול מר פרפקט קורט הניג, חצי-גמר "מלך הזירה" 94 מול אחיו המנוח אוון, אליפות WWF מול אחיו אוון (94), מול האקושי (95), מול קווין "דיזל" נאש ב"סדרת הישרדות" 95, מול ה"בולדוג הבריטי" ב"ביתך" בדצמבר 95, קרב הכניעה הקלאסי נגד "סטון קולד" (קר כאבן) סטיב אוסטין, שלדברי רבים הפך את אוסטין לכוכב הגדול, מול ה"קברן" ב"רק ללילה אחד" (One Night Only) ב-97, והקרב לזכרו של אחיו אוון באולם בו נפל אל מותו (קאמפר ארינה) נגד כריס בנואה בנייטרו של WCW באוקטובר, 99.

פרו רסלינג ישראלי – קאץ' במימד החמישי: אני מזמין את כל חובבי ה היאבקות למועדון המימד החמישי בנמל תל-אביב, ב-17 לנובמבר החל משעה 18:00. ה-IPWA, ארגון ההיאבקות שלי יקיים שם הופעה ואני אשמח לראותכם בקהל. בקרב המרכזי תוכלו לתפוס אותי מגן על אליפות IPWA מול הוואי אלן ושרון הבריון. המתמודד הרביעי בקרב האליפות יוכרע לאחר הגרלה בין המנצחים בקרבות הקודמים (למעט קרב איבה בין יוסי ה"שור" לג'ואי טיילק).

סיפור מהעבר – הקרב שהרג את ה"בולדוג": אם ראיתם ביום שלישי (25.10) את WCW נייטרו עם חזרתו המרגשת של ריק פלייר ל-WCW, ראיתם קרב בין ה"בריטיש בולדוג" לברבריאן (הברברי). בסוף הקרב ה"בולדוג" בקושי הצליח להרים את יריבו וכשעזב את הזירה היה ניתן לראות שהוא סובל מכאבים עזים ובקושי יכול ללכת. כדאי שתדעו, זה היה הקרב שהוביל למותו המוקדם של דייבי בוי סמית'. באותו הזמן היה סכסוך בין ה"אולטימט וואריור" להאלק הוגאן ובכניסה של ה"וואריור" היינו רואים עשן ופתאום ה"וואריור" היה מופיע. הסוד מאחורי הופעה זו היה טמון בדלת שנבנתה בזירה זו במיוחד בשבילו. דלת זו הקשתה על הנפילות של המתאבקים, אבל את הנפילה הקשה מכל חטף ה"בולדוג" כשנפל היישר עם אחת החוליות התחתונות על פתח הדלת שבלט החוצה. מכה זו גרמה נזק רב לגבו התחתון של דייבי ולאחר שלא יכל להתחרות, הוא פוטר מה-WCW. הוא נאלץ לחיות על משככי כאבים במשך אותה השנה, אבל הוא לא וויתר ועשה הכל כדי לחזור ל-WWE. הוא אכן הצליח, אבל זה גבה מחיר יקר. הוא נאלץ לחזור להשתמש בסטרואידים כדי שגופו יראה כפי שנראה לפני 5 או 10 שנים וביחד עם אלכוהול, ומשככי כאבים, גופו הלך ונחלש. ב-WWE הבינו את המצב ונאלצו להיפרד ממנו. בסוף 2002 לבו של ה"בולדוג" חדל לפעום.