חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

טור אישי מאת גרי רויף באתר ערוץ הספורט 08.05.06


בטיסטה ובוקר טי הולכים מכות – על אמת!: ביום שני, במהלך פרסומת ל"סאמר סלאם" בקליפורניה, בוקר טי ובטיסטה נקלעו לקטטה ביניהם. ג'יי.בי.אל, כריס בנואה, מרק הנרי, דייב פינלי וריקי סטימבואט נאלצו להפריד בין השניים.

בהתחלה אוהדים חשבו שמדובר בחלק מעלילה עתידית שבונים לשניים, אבל במהרה התברר שמדובר בקטטה אמיתית שפרצה ביניהם. שניהם הגיעו לבכורת סרטו החדש של קיין, "See No Evil" כשפניהם חבולות.

בוקר טי התראיין באתר של ה-WWE ואמר שהקטטה פרצה בגלל שבטיסטה נהג בו בחוסר כבוד. בוקר אמר שהוא הרוויח את כבודו בענף ב-16 שנים שעבד בו, ושכבוד מרוויחים בזכות ולא בקומבינה או פרוטקציה. כמו כן, בוקר אמר שלמרות שהם לעולם לא יהיו חברים לדבריו, לא תהיה לו בעיה לעבוד עם בטיסטה בזירה למען הצלחת המוצר של חברת ה-WWE.

בטיסטה אמר בתגובה שזה היה בלתי נמנע ולטענתו בוקר טי הפיץ שמועות שלדברי בטיסטה הוא "סוחב" את ה-WWE על גבו. בטיסטה אמר בתגובה שהשמועות הללו שברו את לבו, הרי הוא לעולם לא יזלזל בשון מייקלס, ב"קברן" או בטריפל אייץ' (שכביכול אלה שבנו את המקום). גם בטיסטה הסכים שהוא ובוקר לעולם לא יהיו חברים. בטיסטה הבטיח שהוא לא יהווה בעיה כשיגיע תורו לעבוד עם בוקר טי בזירה ושהוא מקווה שכל הסיפור הזה כעת מאחוריו. בטיסטה מצפה בקוצר רוח לחזור לזירה!

קרבות להופעות של סמאקדאון:

השבוע פורסם באתר של דייב שרר 2 קארדים להופעות של סמאקדאון בסוף יולי בארץ. במהרה התברר שהמידע שנשלח לשרר היה שגוי.

נתקבל אישור רשמי מה-WWE והאחראיים להופעות בארץ שאכן מדובר במידע שגוי. כל המידע על הקרבות שיתקיימו בהופעות בארץ יפורסמו בעיתונות או באתר של ה-WWE, וכמובן שגם אנחנו נביא לכם אותם ברגע שיתאפשר.

קמפיין להבאת ערוצי SKY:

השבוע כמה בני נוער בעלי כוונות טובות פתחו בקמפיין להבאת ערוצי SKY אשר משדרים את תוכניות ה-WWE בשידור ישיר ובמתכונת מלאה להוט ויס.

לאחר 10 שנות קמפיינים מצדי, אני נאלץ להודיע שהקמפיין הזה נדון לכשלון.

ראשית, ללא שידורים מסודרים בערוץ הספורט (או כל ערוץ שבסיסו בישראל), ה-WWE לעולם לא יחזרו לכאן. לקח לנו המון זמן לשכנע אותם לבוא, וזאת רק לאחר שנתיים של שידורים מסודרים. בפעם האחרונה שהם היו כאן זה היה בשנים 93-95 כאשר ערוץ הספורט שידר את תוכניות ה-WWF. מאז הם לא הסתכלו לכיוון שלנו, עד לאחרונה. הם מכירים בישראל רק בזכות הכסף שמועבר להם מערוץ הספורט. הם רואים שכתוב "ישראל" על הצ'קים, ולכן הם מכירים בנו כטריטוריה שלהם.

מעבר לזה, גם אם ערוצי SKY יהיו זמינים ביס או הוט, הרי זכויות השידור לתוכניות WWE נמצאות בידי ערוץ הספורט, ולכן במקרה כזה SKY יצטרכו להחשיך את כל תוכניות ה-WWE שלהם, או לשדר תוכניות אחרות. לדוגמת ערוץ סטאר וורלד שמשדר את הסדרה "עקרות בית נושאות", אבל בארץ אנו מקבלים את הסדרה "אד" במקומה. וזה בגלל שליס זכויות שידור בלעדיות על שידור התוכנית "עקרות בית נואשות".

(מי שיודע על הערוץ הערבי מתבקש לשמור את המידע לעצמו!)

כמו כן, מסיבות טכניות ועלותיות הוט ויס לא יוכלו לכלול את ערוצי SKY הנ"ל כחלק מחבילות השידור שלהן. הדרך היחידה כיום לצפות בערוצים אלה הינה לרכוש לויין פרטי ולבקש מקרובים באנגליה לעשות מנוי לרשת SKY ולשלוח לכם ממיר שלהם לארץ.

ולסיכום, לפני שמתחילים בקמפיין רצוי לפנות לחברת SKY ולשאול אותם אם הנ"ל בכלל אפשרי, כי בפעם האחרונה שדיברתי אתם (בניסיון להביא את ערוץ ההיאבקות הבריטי לשידור בארץ), הם אמרו לי חד וחלק שלא את ערוץ ההיאבקות ולא את הערוצים שמשדרים WWE וכדורגל אפשר להעביר לארץ.

אם שידור WWE בערוצים זרים לא היו פוגעים בהגעת ה-WWE לישראל, לא הייתי מתנגד לקמפיינים מסוג זה (ולא הייתי מסתכן בתביעה כשעמלתי רבות לביטול שידורי ה-WWE בפוקס ספורטס במטרה שהזכויות שלהם יהיו לידי ערוץ ישראלי), אבל היות וזה כן פוגע בהגעת ה-WWE לישראל, אני מתנגד לקמפיין בכל תוקף!

טורניר משחק סמאקדאון נגד RAW יתקיים ב-1 ליולי:

בחופשת שבועות יתקיים הפנינג גדול של משחקים של האתר גיימר בחסות חברת לוג'יטק. בין כל מאות משחקי המחשב, תהיה גם עמדה למשחק האהוב על חובבי ההיאבקות מכל הגילאים – סמאקדאון נגד RAW.

הטורניר יתקיים בחג השבועות, ב-1 ליולי בגני התערוכה בתל-אביב, ביתן 15. שעת הפתיחה: 10:00 בבוקר, ושעת סיום: 24:00 בלילה. מחיר כניסה: 50 ₪.

האלק אנרג'י:

הכוכב המזוהה ביותר עם ענף ההיאבקות המקצועית, האלק הוגאן, הוציא בשבוע האחרון משקה חדש בשם "האלק אנרג'י". נחשו מי מקדם את המבצע הזה? אריק בישוף ושותפו! אני מאד מקווה שהמשקה יגיע בקרוב גם לארץ. כבר פיניתי מקום ל"האלק אנרג'י" אצלי במקרר, רק נותר למייבאי משקאות ישראליים להביא את המשקה לארץ. החברה שמייצרת את המשקה של הוגאן מייצרת גם משקה בשם "סוקו אנרג'י", אבל אין כל קשר בינה לגרב של מיק פולי. המשמעות היא "מיץ" בלטינית.

פלישת הרוסים:

ניקולאי וולקוף, הזכור למעריצים ותיקים משנות ה-80, ולמעריצים הצעירים יותר מתקופת הדור החדש (90), מנסה להיכנס לבית הנבחרים של מחוז 7 בבלטימור. בהצלחה!

WWE אומרים "נייט!" למתאבקים ישראליים:

לפי המידע שבידי כרגע, מתאבקים ישראליים לא יופיעו בהופעה של ה-WWE בסוף יולי.

חדשות מהשטח:

תומר שטרן מביא לנו את החדשות החמות מהשטח:

הרבה תוהים לאן נעלמה האשה ששיחקה את אמא של שלטון בנג'מין. היא עברה ניתוח לפני רסלמניה ולכן הוצאה מהעלילה. בשבועות האחרונים מאמא בנג'מין מופיעה במופעי סטאנד אפ ברחבי ארה"ב ולעת עתה אין כוונה להחזיר אותה ל-WWE.

ECW הכריזו השבוע באופן רשמי שהחתימו את המתאבקים הבאים על חוזים: הסאנדמן, טוני מאמאלוק, פרנסין, דני דורינג, סאבו, ג'אז, אקסל רוטן, בולס מאהוני וסי דבליו אנדרסון. בנוסף, ג'ואי סטיילס "התפטר" בשידור חי מה-WWE, כהכנה לחזרה של ECW, שם הוא צפוי לשדר את כל הארועים והתכניות, ביחד עם כרוז נוסף שטרם נקבע.

WWE החתימו גמד שישחק שדון שילווה את פינלי לזירה. לא ברור לפעמים מה עובר לכותבים האלה בראש. עד שיש להם דמות מנצחת כמו דמות האירי הזועם של פינלי, הם חייבים להרוס עם גימיק בסגנון דוינק ודינק.

מארק הנרי הוא אחד המתאבקים הכי ברי מזל בעולם ההאבקות. בשיא התחרות בין WWF לבין WCW, אי שם באוגוסט 1996, הנרי, שמעולם לא התאבק בעבר, הוחתם על חוזה עתק לעשר שנים. WWF היתה חברה שסבלה מבריחה של רוב כוכביה ל WCW, ולכן החלו להציע חוזים ארוכי טווח לכוכבים שלה. מארק הנרי הרויח טוב מאוד במשך השנים, אבל היתה בעיה אחת. הבחור פשוט לא ידע להתאבק, ועשה רושם שבאורך פלא ככל ש WWF אימנו אותו יותר הוא התאבק יותר גרוע. מעבר לכך, הבן אדם פשוט מתפרק. במשך השנים פעם אחר פעם הוא סבל מפציעות באימונים ובקרבות אשר השביתו אותו לתקופות רבות הרבה יותר מהתקופות בהם התאבק. WWF הבינו שהם עשו טעות ענקית עם החוזה של הנרי, וידעו שהדרך היחידה שלהם לברוח מהההתחייבות שלהם היא לגרום לו להתפטר. וזה מה ש WWF ניסו לעשות. בשנת 1998 הם הציעו להנרי להשתתף בסטוריליין בו ייצא עם בחורה ואז בסופו של דבר יגלה שמדובר בטרנסווסטיט (גבר הלבוש בבגדי נשים). הכותבים היו בטוחים שהנרי יתעצבן על הרעיון המטומטם ויתפטר מהחברה. אבל לא, הוא הסכים וזה אכן קרה בתוכנית. לאחר מכן WWF דרשו ממנו לצאת עם אישה בת מעל גיל 80 (מאי יאנג). שוב הנרי היה חייל טוב ואפשר לראות את זה קורה בפרקים של ראו משנת 1998. בקיצור, מארק הנרי הוא חייל טוב שבמשך עשר שנים עשה כל מה שביקשו ממנו, אבל מה לעשות, הוא לא הכניס כסף לחברה בגלל חוסר הכשרון שלו והנטייה שלו להפצע.

למה אני מספר לכם את זה? כי בחודש אוגוסט הקרוב יחלפו להן עשר שנים מאז אותו יום נורא ו WWE יצטרכו להחליט מה הם עושים עם מארק הנרי. למה בכלל יש דילמה? לאחר כל מה שסיפרתי לכם אתם בטח חושבים שWWE מחכים ליום שיגמר החוזה כדי להפרד מהנרי בלי להגיד לו להתראות. אבל יש להחשיב שני גורמים. האחד, הנרי חזר מפציעתו האחרונה בינואר האחרון והוא מחזיק מעמד יפה בלי להפצע כבר קרוב לחצי שנה. הגורם השני הוא, שכמות הכשרונות בצד של סמקדאון מאוד דלילה כרגע, והנרי ממלא להם לאחרונה את החורים במיין איבנט. בקיצור, על ה-WWE לחשוב טוב טוב מה הם עושים עם מארק הנרי בתקופה הקרובה. אנחנו נהיה פה ונעקוב אחר ההתרחשויות.

צ'ארלי האס, לשעבר שלוש פעמים אלוף זוגות, פעם עם ריקו ופעמיים עם שלטון בנג'מין, חזר לאחרונה לWWE. השבוע האס הודיע בראיון לאתר הרשמי של WWE כי הוא ואשתו ג'קי, מתאבקת ה TNA, מצפים לילד ראשון. מזל טוב לזוג הצעיר. אגב, עד לפני קרוב לשנה צ'ארלי וג'קי עבדו יחדיו בצד של סמקדאון. הזוג התחתן, יצא לירח דבש וכאשר חזרו הביתה קיבלו שיחת טלפון שהם מפוטרים. לא נשמע כמו התחלה מבטיחה לזוג הצעיר, אבל כאמור, מאז ג'קי התחילה לעבוד ב TNA וצ'ארלי הוחתם שוב בWWE, הפעם בצד של ראו, שם הריב הראשון שלו יהיה עם שותפו לשעבר שלטון בנג'מין.

ניתוח סקר קודם:

תוצאות הסקר הפתיעו אותי לגמרי. הסקר כנראה לא היה מעניין ומשום מה רוב הקוראים של המדור "העדיפו" את סמאקדאון. האם מארגני ההופעה הצביעו 200 פעם? הפעם הריני מתכבד להציג סקר שמבטיח עניין מצד הקוראים.

סקר חדש:

מי הדיווה/מתאבקת הכי שווה ב-WWE? -טורי וילסון -מיקי ג'יימס -קנדיס מישל -מלינה -ליטה -טריש -ג'יליאן הול -אשלי -קריסטל -מריה -ליליאן גרסיה -סטייסי קיבלר -שארמל -ויקטוריה