חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

נפרדים מאדי גאררו - מאת גרי רויף


כוכב WWE אדי גאררו נמצא ללא רוח חיים בבית מלון


אחד המתאבקים הטובים והפופולריים ביותר בכל הזמנים נמצא ללא רוח חיים הערב (בוקר בארה"ב) במלון במינסוטה. גאררו הותיר מאחוריו אשה ושלוש בנות.

הערב אוהדי היאבקות בעולם ובארץ מתאבלים על מותו של אחד המתאבקים הטובים ואהובים ביותר בכל הזמנים: אדי גאררו.

גאררו, בנו של גורי גאררו האגדי (אחד המתאבקים הגדולים במקסיקו) מילא נעליים גדולות כבר בשלבים המוקדמים בקריירה שלו כשנכנס לנעליו של מארק רוקו האגדי בתור "בלאק טייגר" בארגון New-Japan Pro Wrestling ביפן, ויש האומרים שאפילו התעלה מעל המקור.

גאררו היה חלק מצמד ה"לוס גרינגו לוקוס" עם ארט באר המנוח במקסיקו. אחרי המעבר ליפן "חטפו" אותו בארגון הגדול השלישי (אחרי WWF ו-WCW) בארה"ב: ECW , שנחשב לאלים, מחתרתי ויותר מכל מהפכני, שם נערך אחד הקרבות הגדולים ביותר שלו, לדעתי, מול דין מלנקו (אחד מחמשת המתאבקים הטובים בכל הזמנים לדעתי).

אחרי שהתרשמו מעבודתו ביפן וב-ECW, אריק בישוף מיד החתים אותו ב-WCW ובזכותו נזכה לראות את גאררו על מסכי הטלוויזיה שלנו כל עוד ספורט 5+ משדרים את השידורים החוזרים של WCW. שם, גאררו הפך במהרה לאחד הכוכבים הכי גדולים של הארגון וכל קרב שלו היה תענוג לצפייה. כמו שירה בתנועה. ב-97 גאררו נפצע בתאונת דרכים וכמעט נהרג, אבל חזר במהרה וגבר על כל המכשולים. החזרה המהירה תעלה לו ביוקר, כפי שהיא עלתה לרבים וטובים אחרים.

לקראת הסוף של WCW גאררו וחבריו (בנואה, מלנקו וסאטרן) לא היו מרוצים מהמתרחש מאחורי הקלעים ב-WCW ועברו סוף-סוף ל-WWE. בהופעת הבכורה של גאררו הוא נקע את המרפק, ושוב, מיהר לחזור לפעילות תוך כדי שימוש במשככי כאבים. דבר שיגבה את מחירו בסוף.

בגלל תאונת הדרכים אדי התמכר למשככי כאבים וכשהכאב חזר ב-WWE אדי הוסיף להתמכרות זו גם אלכוהול. השילוב בין השניים הפך לקטלני כשהוא נעצר על נהיגה תחת השפעת אלכוהול ופוטר ע"י ה-WWE.

גאררו חזר, נקי, בשנת 2002 ועבד קשה כדי לחזור לפסגה עם זכייה באליפות WWE מברוק לסנר בפברואר, 2004.

למרות שכבר 4 שנים אדי היה נקי, השימוש בסטרואידים, הורמוני גדילה, משככי כאבים ושתיית אלכוהול גבה את המחיר הכבד וגופו של גאררו לא עמד בלחץ של הלו"ז המפרך של ה-WWE וקרס. סיבת המוות הרישמית: התקף לב.

הערב (בוקר בשעון ארה"ב) אדי נמצא ללא רוח חיים בבית המלון "מריוט", לאחר שלא ענה להשכמה של אחיינו, צ'אבו גאררו. האחרון ביקש שיפרצו את הדלת וכך הם מצאו את אדי ללא רוח חיים בחדר האמבטיה.

אדי הותיר מאחוריו אישה, וויקי, ושלוש בנות 14, 9 ו-3.

צופי ספורט 5 וספורט 5+ יזכו לראות את השבועיים האחרונים של אדי ב"סמאקדאון" בשבועות הבאים ובשידורים החוזרים של WCW.

תודה לך, אדי, על הזכרונות. תודה שבידרת אותנו, הצחקת אותנו ויותר מכל גרמת לנו תענוג גדול בכל פעם שעלית לזירה להתאבק. כל אוהדי ההיאבקות בישראל יתגעגעו אליך.

יהי זכרו ברוך.


אדי גאררו

אדי גאררו