חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

מחנה אימונים עם מתאבק WWE לשעבר ננזיו


מופעי רסלינג והיאבקות בסגנון WWE ארגון IPWA ג'יימס מריטטו - ליטל גווידו / ננזיו הינו מתאבק שהיה כל כך מרשים ביכולות הטכניות שלו בליגת הבושידו (בתור ג'יימס סטון) עד שנבוהיקו טקדה בכבודו ובעצמו בחר בו להיות השותף שלו בקרב זוגות נגד יוג'י אנג'ו ובילי סקוט כשבועיים ספורים לאחר שהוא הצטרף לליגה.


מדובר במתאבק שהקרבות שלו מול ג'רי לין, יושיהירו טאג'ירי, סופר קרייזי ב-ECW ומול פול לונדון, קרייזי וחובנטוד גררה-WWE זכו ל-4 כוכבים ב"רסלינג אובזרבר" של דייב מלצר. מתאבק שהיה חלק מאחת הקבוצות המבדרות ביותר בתולדות הרסלינג - FBI, Fully Blooded Italians. התנועות והג'סטות של המפיה עשו את הקבוצה (בכל הגלגולים שלה) למהנה לצפייה. גווידו גם התאבק ב-RING OF HONOR ו-TNA ולפני כמה שנים אף התמודד מול אנטוניו סזרו באחד הקרבות המקצועיים הטובים של סזרו באינדיז.


בהמשך נביא בפניכם כמה מהקרבות הגדולים שלו כדי שתזכו לראות את המתאבק הכשרוני במיטבו. ג'יימס הוא כה מוכשר ומוערך בענף שבית הספר Bodyslam U בניו ג'רזי בחר בו להיות המאמן הראשי. בנוסף לכך הוא גם שימש בתור מאמן היאבקות במכללה באזור מגוריו. וזאת אחת הסיבות העיקריות בגללה הוא מגיע לארץ - לעזור לנו לפתח את הסצנה בישראל וללמד אותנו כל מה שהוא יודע.


הרב סוויסה מול ליטל גווידו/ננזיומתאבק WWE יגיע לארץ בפסח 2014 אנו רוצים להודות לג'יימס בשם כל התלמידים והמתאבקים. היה לנו העונג והכבוד לבלות במחיצתו בשבת במהלך מחנה האימונים. הוא הראה לנו מה המהות של מתאבק מקצועי - צנוע, מכבד, מקצועי, בעל ידע ושמדבר עם מעריציו בגובה העיניים. הוא אימן את התלמידים של בית הספר להיאבקות של ה-IPWA במשך כמה שעות טובות. הסביר וווידא שהם מבינים את התורה שהוא מנסה להעביר. לאחר מכן גווידו התפנה לספר סיפורים ולענות על שאלות במעריצים בסבלנות רבה. אחרי זה הצטלם עם כולם ולא היה אחד שלא היה שמח ומרוצה. לאחר מכן לקחנו אותו למקומות הקדושים לנצרות בירושלים - כנסיית הקבר וויה דה לה רוזה.


בערב, גווידו עלה לזירה במסגרת המופע שלנו "כאסח בפסח" וניצח את הרב סוויסה בקרב מהיר ומצוין. הוא הוכיח שעדיין יש לו את זה ובגדול.

בשם כל מעריצי ההיאבקות בישראל אנו רוצים להודות לג'יימס, חברנו, מורנו ורבנו, ומקווים שגם במשרדים של ה-WWE יראו שזה לא כזה ביג דיל לבוא לכאן למופעים.


הירשמו לבית הספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף ואולי תזכו גם אתם להשתתף במחנה אימונים עם מתאבקי WWE.

מתאבק WWE גווידו / ננזיו בישראל

גווידו / ננזיו מול הרב סוויסה. ירושלים 2014

מתאבק WWE גווידו / ננזיו בישראל

גווידו וסוויסה. שלב גישושים. ירושלים 2014

מתאבק WWE גווידו / ננזיו בישראל

מחנה אימונים עם גווידו