חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

קווין ואן אריק, טטנקה ועוד מתאבקי WWE במופע ענק ב-9 ליולי בהיכל שלמהפורסם ב 2 למאי, 2017:
ב-9 ליולי תתרחש בארץ היסטוריה! קווין ואן אריק יעלה לזירה ראשונה אחרי 23 שנים ויתאבק בישראל! הקרב האחרון שלו היה ב-1995 מול ג'יי בי אל ומאז אפילו וינס לא הצליח לשכנע אותו לעלות לזירה. קווין חוזר לזירה בשל אהבתו לישראל, כפי שתוכלו לקרוא בראיון שערכתי עמו בדיוק לפני שנה ברסלמניה בדאלאס טקסס . הוא לא שוכח לרגע איך שישראל עטפה אותו באהבה כשהוא בא לארץ לאחר מות אחיו. והוא משיב לנו באותה המטבע.

מי שאחראי להבאתו של קווין לארץ הוא דורון דגני, אחד הכוכבים הגדולים של שולי הביצה המקומית. דורון כיכב בתוכנית סיימון ב"ביפ", הופיע בתוכניות כמו חסמבה דור 3 והפיג'מות וכן השתתף בפרסומת לאקס פקטור עם בר רפאלי, שם לפי שמועות רבות החל ביניהם רומן לוהט.

לדורון התווסף חברנו המפיק הותיק של הליין האלטרנטיבי, בן הילפר. ואליו הצטרפו חברת אגואיסט הפקות שבין השאר היו אחראיים להבאת אליס קופר לארץ והינם מנוסים בהפקות גדולות. גם ג'מפינג לי ליאור אלזעם עמל רבות כדי שיתאפשר להביא את קווין. ליאור ודורון קיימו מופעים מוצלחים עם בריאן קנדריק בשנתיים האחרונות יחדיו תחת ארגון LAW שהם הקימו ביחד. וכמובן גם עבדכם הנאמן עשה מה שהוא יכול כדי שכל העסק יילך כמו שצריך.

קווין מגיע עם הבנים שלו רוס ומארשל, הואן אריקים החדשים. כמה זה מתאים שהקרב הכי גדול בקריירה הצעירה שלהם יהיה בישראל, המקום שבו אביהם והדודים שלהם הפכו לאלילים ולגיבורי תרבות. נגד קווין ובניו יתמודדו הרב סוויסה, ג'מפינג לי, אלוף LAW, ומרטי ג'נטי, אלוף זוגות לשעבר עם שון מייקלס וכן בעברו אלוף בין יבשתי, ללא ספק אחד המתאבקים הטובים והלא מוערכים ביותר שהיו בענף. זה ללא ספק יהיה קרב מעניין.

בקרב נוסף שמושך הרבה תשומת לב הוא אגדת ה-WWE טטנקה מול האקם וואקור. טטנקה היה בארץ והביקור שלו הונצח בתקשורת. הוא אפילו אלוף IPWA לשעבר ויש לו מקום חם מאד אצלי בלב. כשהתכנון למופע רק החל ידעתי שהוא יהיה בין הראשונים שישמחו לחזור אלינו ואכן כך היה. מולו יתמודד האקם וואקור (וואזים אעזם) יליד טייבה שעבר לגרמניה ולמד היאבקות אצל אלכס רייט. למעשה את הקרב הראשון האקם קיים ב IPWA מול מאהרן עבד אל חי, מנהל של ה AWO. צפוי להיות קרב מאד מעניין.

מאט סיידל (אוון בורן) המתאבק בעל המהלכים האוויריים המרהיבים יעלה לזירה מול "באד בונז" ג'ון קלינגר, אחד הכישרונות הנחשבים ביותר כרגע בגרמניה ובכל רחבי אירופה. זהו קרב שאתם לא רוצים לפספס. כבר כעת רבים חושבים שזה קרב שעלול לגנוב את ההצגה.

שמשון הגיבור דייויד סטאר, היהודי, שזכה באליפויות גרמניה ומתאבק קבוע ב CZW יתמודד מול גוליאת - יורן סימונס, מתאבק גרמני מרשים וחזק במיוחד. סטאר התפרסם כאשר הוא עצר את אחד הקרבות שלו לאחר שאוהד בקהל קרא לעברו קריאות אנטישמיות. סטאר לא נותר חייב ואמר לאותו אוהד בדיוק מה הוא חושב עליו ואז המשיך את הקרב לאחר מחיאות כפיים סוערות.

המופע זוכה בשיתוף פעולה מצד ליגת ה-IWL ובמסגרת זו יתקיים קרב בין הלאופרדים לקנדי קלאב. 4 חבר'ה שהתחילו בבית הספר של ה IPWA וכיום ללא ספק 4 מהכישרונות הטובים ביותר שיש בארץ. זהו קרב הזוגות היחידי במופע והוא צפוי להיות לוהט במיוחד.

שחר חייט יתמודד מול ג'ואי טיילק, כוכב הילדים והנוער תומר אופנר צפוי לעלות לזירה במופע זה וכן עוד הפתעות.

זהו ללא ספק המופע הגדול והחשוב ביותר שהיה לענף. חשוב מאד לבוא ולתמוך. עתיד הענף תלוי בהצלחת המופע הזה. במידה והוא יצליח לא רק שיוכלו להתקיים מופעים נוספים בסדר גודל דומה, אלא שדברים הרבה יותר גדולים יכולים לקרות, מעל ומעבר לכל מה שאתם יכולים לדמיין!

לרכישת כרטיסים כנסו לאתר של לאן

מחירי כרטיסים:
יציעים 1 ו-3 שורות 1-5: 249 ש"ח
יציעים 1 ו-3 שורות 6 עד הסוף: 199 ש"ח
יציעים 2 ו-4: 299 ש"ח

פרקט 1 ו-3 שורות 1-7: 449 ש"ח
פרקט 1 ו-3 שורות 8-11: 399 ש"ח

חבילת VIP: פרקט 2 ו-4 (כוללת מפגש עם קווין ואן אריק האגדי, טטנקה ועוד מתאבקים נוספים ביום המופע בשעה 17:30): 555 ש"ח

המופע יתקיים ביום ראשון, 9 ביולי, בשעה 19:30 בהיכל קבוצת שלמה, ת"א מפגש מעריצים יתקיים ביום ראשון, 9 ביולי, בשעה 17:30 בהיכל קבוצת שלמה, ת"א

מופע היאבקות ענק עם קווין ואן אריק ב-9 ליולי בהיכל שלמה