חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

הישראלי הראשון ב-WWE, נועם דר מגיע ל RAW ואנו מעדכנים


עדכון מה-13 לדצמבר, 2016

נועם זכה לעלות לראשונה ל PPV הראשון שלו ב"סדרת ההישרדות" בטורונטו ב-20 לנובמבר. נועם ו ריץ' סוואן וטי ג'יי פרקינס ניצחו את ארייה דאווארי, דרו גולאק וטוני ניס. ב-28 לנובמבר נועם התמודד מול האלוף במשקל ריץ' סוואן ונוצח. ב-6 לדצמבר נועם התמודד מול סדריק אלכסנדר במסגרת התוכנית 205 LIVE של דיויזיית מתאבקים במשקל קל והפך ל"רע" כאשר התרברב על החוזה שקיבל מ-WWE ושיגר הערות גסות לכיוונו של סדריק בנוגע לחברתו החדשה אלישה פוקס. נראה שהצד הזה של נועם בהחלט יכול לקדם אותו ואת הקריירה שלו.

עדכון מ RAW מה 7 לנובמבר, 2016

נועם דר ערך את הופעת הבכורה שלו הלילה ב RAW בגלזגו, סקוטלנד, אזור מגוריו, והתקבל בתור הגיבור המקומי כאשר הקהל הריע לו ללא הרף. במהלך הכניסה השדרנים הזכירו את העובדה שנועם נולד בישראל. נועם חבר לאלוף ה WWE במשקל קל, בריאן קנדריק נגד ריץ' סוואן וסין קארה. בסוף הקרב קנדריק האשים את נועם על ההפסד שלהם (למרות שהוא רותק ולא נועם) ואז קנדריק החל לתקוף את נועם. חברנו לא עבר על כך בשקט והשיב מלחמה לשמחת הקהל. האינטראקציה בינו לבריאן קנדריק הייתה סוריאליסטית. נדמה שרק לפני שניה הם היו אצלנו בארץ ופתאום הם על הבמה הגדולה. פשוט תענוג. כולנו מאחלים המון הצלחה לנועם ומקווים לראותו על הבמה הכי גדולה - רסלמניה.


נועם דר נולד בארץ ועבר עם משפחתו בגיל 5 לסקוטלנד. בגיל 16 הוא עלה לראשונה לזירה עם דגל ישראל והפנה ראשים גם בארץ כאשר פורסמה עליו כתבה במאקו ב-2010. מאז הוא עשה חיל בסצנת ההיאבקות הסקוטית והבריטית, לצד כוכבים כמו פרינס דוויט(פין באלור) ובקי לינץ', נועם דר פרץ לתודעה והפך להיות לאחד מהכוכבים הכי גדולים בסצנת ההיאבקות הבריטית. את דגל ישראל הוא החליף בהרמות זרת, אזכורים של הסרט מלחמת הכוכבים שמתחרז עם שמו, אבל מעולם לא שכח מהיכן הגיע. בכל הזדמנות נועם דיבר על היותו ישראלי שנולד בארץ ושיבח את סצנת ההיאבקות הישראלית. בראיון הבא ב Jewish Journal נועם הזכיר אותנו וציין כמה מהמתאבקים הישראליים החביבים עליו.


אחד מרגעי השיא של נועם התקיימו כאשר עלה לזירה מול איי ג'יי סטיילס קרב שיזכרו למשך דורות רבים בסצנה הבריטית


בקיץ 2013 נועם הגיע אלינו למחנה אימונים בים המלח ומופע במסגרת הליגה שלנו, IPWA. סגרנו קרב בין נועם לרב סוויסה ופרסמנו את הקרב. אולם יום לפני המופע נועם התלונן על כאבים בכתפו. באותו הזמן נועם לא היה פעיל בזירה עקב פציעה בכתף אך נראה שהוא החלים ממנה וממש כמה שבועות אחרי המחנה/מופע היה אמור לחזור לזירה. אך עקב התלונות שלו על כאבים בכתף החלטנו לא לקחת סיכונים והורדנו אותו מהקרב. הרב סוויסה התמודד מול ריקסון רואס במקום. נועם היה אסיר תודה והעביר מחנה אימונים מעולה שכל מי שנכח בו יזכור אותו למשך שנים רבות.

לפני כמה חודשים פורסם שיתקיים טורניר Cruiserweight Classic שישודר ב WWE NETWORK ושנועם יטול חלק בטורניר. כולנו שמחנו בשבילו אך לא האמנו שזה יכול להוביל לחוזה ולא תיארנו לעצמנו שדיויזיית ה Cruiserweights תגיע ל RAW ושנועם יהיה חלק ממנה. כדי להגיע לשם נועם היה צריך להרשים בטורניר ואין כל של ספק שהוא הרשים ואף יותר מכך. נועם ניצח את גורב סיהרה ההודי בסיבוב הראשון ואז את הו הו לן מהונג קונג בסיבוב השני ואז נוצח ע"י זאק סייבר ג'וניר ברבע הגמר בקרב מדהים שהותיר את הקהל פעור פה ורוצה עוד. דר הוכיח למנהלי ה-WWE שבזכות גילו, מראו, רקעו וכישרונו יוכל לתרום רבות לחברה ועל כן זכה בחוזה ובתואר הרישמי של הישראלי הראשון ב-WWE.


עם הופעת הבכורה של נועם בתוכנית הדגל של ה-WWE, מאנדיי נייט RAW, אנו מחזיקים לו אצבעות ונרגשים ומאושרים בשבילו. נמשיך לעדכן בדף הזה כל מה שקשור להופעותיו של נועם דר ב-WWE. נועם כבר הכריז שיעשה הכל כדי לעזור לנו להביא את ה-WWE לישראל וכולנו תקווה שבעזרת ה' זה אכן יקרה בעתיד. בראיון שקיימתי עם נועם בתחילת הטורניר הוא סיפר לי שהוא נרגש לייצג את ישראל ואנו נרגשים לא פחות.

נועם, שיהיה המון הצלחה ב-WWE ו-RAW!

נועם דר - תמונת פרופיל

נועם דר - סטטיסטיקה נכון ל-2016:
משקל: 85 ק"ג
גובה: 1.76 ס"מ
תאריך לידה: 28 ליולי, 1993
מקום לידה: באר יעקב, אזור המרכז, ישראל
מקום מגורים: אורלנדו פלורידה
ביתו נמצא באייר, סקוטלנד
כינוי: סופר-נובה


מתאבק WWE גווידו / ננזיו בישראל

נועם דר במחנה אימונים בים המלח. 2013

מתאבק WWE גווידו / ננזיו בישראל

פוסטר מהמופע עם נועם דר. IPWA. 2013