חוג ובית ספר להיאבקות בסגנון WWE בהדרכת גרי רויף

בית ספר להיאבקות בהדרכת גרי רויף

חוג ובית ספר להאבקות

בית ספר להיאבקות בהדרכת גרי רויף מהווה מסגרת לחובבי ההיאבקות המעוניינים להגשים את חלום הרסלינג. אימוני ההיאבקות מסייעים בהעלאת הבטחון העצמי ומאפשרים פריקת מתחים בדרכים נכונות ובריאות, האימונים מקנים משמעת עצמית גבוהה תוך שיפור גמישות ובניית השרירים. מי שמשקיע באימונים בסופו של דבר הופך למתאבק לכל דבר.

על המאמן - גרי רויף הינו מאמן כושר והיאבקות מוסמך, בוגר בית הספר למאמנים של מכון וינגייט ומכללת הספורט גיבעת וושינגטון, עם ניסיון רב באימונים בחדר כושר, אימוני כושר אישיים, היאבקות יוונית רומית וחופשית, היאבקות בהכנעות והיאבקות מקצועית בידורית, עם וותק של למעלה מעשור באימון ילדים ומבוגרים כאחת. בית ספר להיאבקות בהדרכת גרי רויף גרי טיפח 3 דורות של מתאבקים ישראליים וממשיך לאמן ילדים ומבוגרים מכל הגילאים שמעוניינים להגשים את החלום המיוחד הזה שנקרא היאבקות. גרי שימש כמאמן גם בסדרה "מכת מדינה" ומוכר בברנז'ה בתור מי שמתמחה בתחום ההיאבקות הבידורית. בשנים האחרונות לגרי יצא לעבוד עם אגדת ה-WWE טטנקה ועם מתאבק WWE/ECW ליטל גווידו/ננזיו, מה ששיפר את סגנונו בזירה וגם את עבודתו כמאמן. גרי מתעדכן בכל טכניקות האימון האחרונות ומתייעץ עם מאמנים רבים בתחום בדרך קבע. גרי הינו מאמן ההיאבקות היחידי בארץ בעל הסמכה מקצועית ומוכרת בתחום.

בית ספר להיאבקות בהדרכת גרי רויף את בית הספר להיאבקות ביקרו מגוון מתאבקים גדולים ששימשו כמאמנים אורחים אשר שיתפו מהידע הרב שלהם ותרמו ועזרו לשיפור הטכניקה והיכולת של המתאמנים. בין המאמנים האורחים: טטנקה, קווין ואן אריק וברט "היטמן" הארט. בנוסף, ביקרו אותנו גם מתאבקי אינדיז שהתאמנו איתנו וחלקו עמנו את הידע מהאינדיז, וביניהם: נועם דר, דרו גולאק, סער בוקשטיין, אביב מעיין ותומר שלום.

בפסח 2014 הגיע אלינו ליטל גווידו/ננזיו מתאבק WWE/ECW לשעבר ובנוסף להשתתפותו במופע "כאסח בפסח" שלנו הוא העביר לנו מחנה אימונים נפלא וערך מפגש מעריצים עם התלמידים של בית הספר להיאבקות של ה-IPWA.

מחירים: 240 ש"ח לחודש עם התחייבות לחצי שנה.

ביטוח: צד ג' ואחריות מקצועית שניתנים אך ורק למאמנים מוכרים ומוסמכים.

זמנים: ימי שישי מ-14:00 עד 16:00 פעם בשבועיים במכון לקרב מגע של גבי נוח - רזיאל 23 נתניה.

דורון דגני אחראי על קשרי הלקוחות ועל עדכונים ושינויים במערכת. היו עמו בקשר בנוגע ללו"ז של האימונים והפעילויות.

בית ספר להיאבקות בהדרכת גרי רויף

המאמן גרי רויף

בית ספר להיאבקות בהדרכת גרי רויף

גרי רויף, מאמן היאבקות וכושר מוסמך.


מחנה אימונים עם מתאבק WWE גווידו

מחנה אימונים עם מתאבק WWE


לו"ז אימונים:

*מכון לקרב מגע של גבי נוח. רזיאל 25. נתניה
-ימי שישי 14:00 עד 16:00 פעם בשבועיים

בית ספר להיאבקות בהדרכת גרי רויף

בית ספר להיאבקות בהדרכת גרי רויף